АНОНС ПОДІЙ НА 30.08 ДЛЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ

У нашому університеті діє індивідуальний підхід до кожної групи, тому заходи можуть змінюватись.  Ми рекомендуємо бути на зв’язочку зі своїми кураторами:)

ІКІТБ (інститут кіно і телебачення)

Екскурсія столицею – прогулянка студентів центром міста з кураторами груп!

Огляд  культурних об’єктів, пікнік і багато чого цікавенького 🙂

Міжнародні відносини

Зустріч та знайомство з викладачами ✨Незабутня подорож-посвята на пароплаві з чудовими видами на Дніпро

Сценічне мистецтво

Урочиста зустріч студентів. Знайомство з художніми керівниками та кураторами курсів.Прогулянка визначними місцями Києва та багато цікавого.

ФГРіТБ (готельно-ресторанна справа і туристичний бізнес)

Зустріч-знайомство у стінах університету з бізнес-першокурсниками. Привітання від керівництва, викладачів і активістів студентського парламенту. Знайомство з кураторами!)

Факультет музичного мистецтва

Знайомство з першокурсниками у головному корпусі університету! Посвята у студенти на теплоході!

PR і журналістика

Особисте знайомство із завідувачем кафедри PR і журналістики Михайлом Поплавським! Зустріч з деканом, його заступниками та кураторами! А також багато сюрпризів та шалений вир емоцій!

Хореографічне мистецтво

Зустріч і знайомство в стінах університету та незабутня прогулянка на теплоході

EVENT-менеджмент і шоу-бізнес

Зустріч першокурсників із кураторами. Цікавий квест для майбутніх івенторів від креативної групи!)

За додатковими питаннями звертатися за телефонами своїх факультетів