Драйвова прогулянка івенторів на пароплаві

Насичені враженнями дні для першокурсників продовжуються! Тільки уявіть: креативна група, викладачі та перший курс івенторів мали змогу насолодитися неймовірною подорожжю по головній річці України – Дніпру.

Могутня та велична Батьківщина-Мати,національна святиня Києво-Печерська лавра, оповитий легендами Труханів острів, пішохідний міст та інші визначні місця та архітектурні споруди милували очі наших студентів.

Студдекан факультету івент-менеджменту, Артем Макух,допоміг поринути в історичне минуле Києва, розповідаючи про усі вище перераховані об‘єкти, завдяки чому першокурсники змогли дізнатися більше про місто, яке стане їхньою домівкою як мінімум на 4 найближчих роки.

Та не історією єдиною розважали студентів! Увесь час на теплоході грала запальна, драйвова, танцювальна музика! Тому багато хто зі студентів відірвалися на повну і кайфанули на палубі теплоходу «Говерла». Було весело, енергійно та незабутньо!

Окрім того, першачки мали змогу ще більше познайомитися одне з одним, пожартувати та розповісти, чому ж саме обрали кафедру івент-менеджменту.

Сподіваємося, що така вечірка не залишила байдужим нікого і цей день вони запам’ятають назавжди!

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@event_knukim