ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ І ТУРИСТИЧНИЙ БІЗНЕС

Готельно-ресторанна справа
Навчайся у кращих!
Стань справжнім титаном бізнесу!
Сьогодні абітурієнт – завтра бізнесмен!
Хочеш бути лідером – тоді тобі до нас!

У сучасних умовах постійно зростає інтерес до індустрії гостинності, зокрема до готельно-ресторанного бізнесу. Сфера послуг постійно потребує нових кадрів, тому фахівець в галузі готельного-ресторанного бізнесу – один з найзатребуваніших, найпрестижніших і найбільш високооплачуваних спеціалістів.

Якісна освіта дуже важлива для працівника цієї галузі, адже від набутих вмінь та навичок залежить – чи зможете ви втримати клієнта та запалити у ньому бажання прийти саме до Вас. Кафедра готельно-ресторанного бізнесу не тільки надає теоретичні знання, а й вчить етиці спілкування з людьми, що є запорукою успішної кар’єри у галузі сфери послуг.

Випускники факультету успішно працюють на:
– підприємствах готельного та ресторанного бізнесу в Україні та за кордоном;
– в державних органах  влади;
– науково-дослідних та консалтингових структурах;
– професійних освітніх закладах тощо;
– є власниками бізнес-проєктів.

Професорсько-викладацький склад кафедри забезпечує ефективне вирішення освітніх, організаційно-методичних, науково-дослідних та інформаційно-аналітичних завдань з підготовки фахівців для готельного та ресторанного бізнесу.

Стратегічною метою навчальної та наукової діяльності кафедри готельно-ресторанного бізнесу є формування нової, глибоко обізнаної та висококультурної генерації фахівців готельно-ресторанного бізнесу та інформаційних технологій.