МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ

Навчайся у кращих!
Змінився світ, змінилась Україна, перед нами нові глобальні виклики!
Хочеш змінити політичний світ – тоді тобі до нас!

ФМВ – створювався як кузня дипломатичних кадрів. Ми – унікальний гуманітарний факультет, авторитетний науковий і учбовий центр.

Сьогодні на ФМВ реалізуються освітні програми бакалаврату і магістратури, ведеться навчання аспірантів, йде інтенсивна мовна підготовка.

ФМВ дає широкі можливості отримання вищої освіти, різних форм підвищення кваліфікації у різних сферах міжнародних відносин, веде серйозну науково-дослідну роботу, має широкі міжнародні зв’язки, активну бере участь в громадсько-політичному житті України.

Такий підхід необхідний на дипломатичній та державній службі, на яку іде значна кількість випускників ФМВ, і в бізнес, де без серйозного і глибокого політичного і економічного аналізу не можливо досягнути успіху в професійній діяльності. Тому наші випускники є бажаними кандидатами на любі відповідальні посади. Працюють в дипломатичній сфері, в урядових структурах, парламенті, місцевих органах влади, банках, засобах масової інформації, державних і комерційних організаціях та ін.

З самого свого заснування ФМВ увійшов у число найбільш відомих і престижних факультетів України. Ми готуємо інтелектуальну, політичну і ділову еліту країни – майбутнє України.

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії:
МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ, ПОЛІТОЛОГ-АНАЛІТИК
Сертифікати: українська мова і література; іноземна мова; історія України або математика, або біологія, або географія, або фізика, або хімія.
Тел. для консультацій щодо вступу: (063) 258 63 27; (098) 597 34 13.
Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com