PR І ЖУРНАЛІСТИКА

Зв’язки з громадськістю і журналістика Університету культури – це креативна освіта для розвитку інноваційної особистості!

Наша мета – ефективна модель освіти у сфері піару та журналістики, де є місце для імпровізації та експерименту, творчості і креативу; модель, яка поєднує традиційні та інноваційні підходи до навчання, все найкраще з українського і світового досвіду.

Студенти отримують якісну і професійну освіту, практичні навички під час навчання, розвивають свої творчі здібності і лідерські якості, висвітлюють бачення на соціальні, медійні і політичні процеси у світі. Саме через це випускники стають надзвичайно  конкурентоздатними на ринку праці. Вони мають більше шансів отримати хорошу, добре оплачувану, престижну роботу.

Ми разом зі студентами вчимося і вдосконалюємося під час занять та майстер-класів. Для нас особисте спілкування не менш важливе за академічні знання. Під час практики студенти отримують можливість обрати сферу діяльності і працевлаштуватися вже з першого курсу!

Ти сповнений ідей і дуже прагнеш поділитися ними? Володієш культурою мови і мрієш завжди знаходитися в русі? Бути в епіцентрі політичних і медійних подій? Зразком для наслідування? Кафедра журналістики і міжнародних відносин Київського університету культури – чекає на тебе!

Сфера журналістики та піару – це не професія, це спосіб життя! Скандали, сенсаційні випадки, курйозні ситуації, цікаві зйомки – тебе навчать, як знати все і про все!

Піарник, журналіст, рекламіст – це одні з найцікавіших та найбільш публічних професій, жоден інший різновид людської діяльності не дає такої можливості для самореалізації. Кафедра разом зі своїми студентами практикує зустрічі та відкриті лекції з популярними журналістами, піарниками, брендологами і просто відомими людьми зі сфери медіа.

061 Журналістика:

  • ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ (PUBLIC RELATIONS) ТА РЕКЛАМА
  • ЖУРНАЛІСТ

Сертифікати: українська мова і література; історія України; на вибір – математика або іноземна мова (англійська, французька, німецька, іспанська), або географія, або біологія, або фізика, або хімія.

Тел. для консультацій щодо вступу: (063) 258 63 27; (098) 597 34 13.

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com

Наші пріоритети – ми готуємо спеціалістів, які досконало володіють професійними навичками піарника та журналіста; універсальних фахівців, зорієнтованих на створення якісного контенту, реклами, просування бренду, покращення іміджу і репутації компаній в умовах стрімкого розвитку суспільства.

Наш стиль – навчання молоді триває в атмосфері унікального освітнього процесу, спрямованого на розвиток креативного мислення, ефективного використання соціальних комунікацій, розкриття творчого потенціалу кожного студента.

Для успішного формування професійності майбутніх фахівців в університеті створена cучасна інфраструктура. Навчальна, практична та наукова робота студентів забезпечена спеціалізованими мультимедійними лабораторіями, прес-центрами і студіями. Творчий і неформальний підхід до викладання дає нам змогу відверто говорити про все, що відбувається в Україні та світі.

Хто ми?

Наша кафедра  – це команда однодумців: науковці, журналісти-практики, піарники, брендологи та рекламісти, телевізійники. А також наші друзі – викладачі – це українські та закордонні науковці, експерти, дослідники.

Хочеш відчути смак драйву – стань ще крутіше, занурюйся в обрану професію з головою, адже саме так працюють справжні професіонали! Престижна освіта чекає на тебе!