
Вплив кінотелеіндустрії настільки всеохоплюючий, що молодь прагне пов язати з нею своє життя.
Індустрія кіно – творчий і багатогранний процес злагодженої роботи команди професіоналів: акторів, сценаристів, режисерів, операторів, звукорежисерів, продюсерів, дизайнерів, аніматорів, художників по костюмах, тележурналістів, фотохудожників-рекламістів.


Режисер кіно і телебачення
Творчий лідер проекту в кінематографі і на телебаченні. Саме від режисера залежить успіх і захмарні комерційні прибутки від прокату фільму. Або ж успіх у мільйонів глядачів телевізійного проекту чи спектаклю.
Актор кіно
«Актор повинен навчитися робити важке-звичним, звичне-легким, а легке-прекрасним». Костянтин Станіславський.
«Актор оживляє все, до чого торкається». Володимир Висоцький
Оператор кіно і телебачення
Кажуть, що оператор вміє думати очима, все бачить першим і ділиться відзнятим з мільйонами. Блискавична реакція, уміння сполучати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і миттєвість факту – в цьому складність і привабливість професії.
Телерадіожурналіст, диктор та ведучий телепрограм
Це лідер думок, який може повести за собою маси. Той, кого знають, кому довіряють. Він веде репортажі, інтерв’ю з зірками, відомими людьми, подорожує, веде розслідування… Він постійно перебуває в епіцентрі подій. Він на «ти» з камерою, мікрофоном і усім світом!
Фотохудожник – рекламіст
Це «симбіоз» художника, психолога та естета. Фотограф фіксує зображення, ловить швидкоплинну мить життя. Фотохудожник творить, малює світлом, вкладає в зображення душу, примушує своє творіння “ожити” за допомогою світла.
Звукорежисер кіно і телебачення
Спочатку було не слово, а звук. Те, чим займається звукорежисер сьогодні – тисячі років назад займалися первісні шамани –творили звуки. Попередниками звукорежисерів можна назвати диригентів оркестрів, що управляли звуком десятків різних інструментів.