КІНО І ТЕЛЕМИСТЕЦТВО

Хто з нас не мріяв одного разу опинитися в Голівуді чи Каннах!?
Пройтися червоною доріжкою у карколомній вечірній сукні чи брендовому смокінгу!?
Вийти на сцену церемонії нагородження премії Оскар?

Вплив кінотелеіндустрії настільки всеохоплюючий, що молодь прагне пов язати з нею  своє життя.

Індустрія кіно – творчий і багатогранний процес злагодженої роботи команди професіоналів: акторів, сценаристів, режисерів, операторів, звукорежисерів, продюсерів, дизайнерів, аніматорів, художників по костюмах, тележурналістів, фотохудожників-рекламістів.

Режисер кіно і телебачення

Творчий лідер проекту в кінематографі і на телебаченні. Саме від режисера залежить успіх і захмарні комерційні прибутки від прокату фільму. Або ж успіх у мільйонів глядачів телевізійного проекту чи спектаклю.

 

Актор кіно

«Актор повинен навчитися робити важке-звичним, звичне-легким, а легке-прекрасним». Костянтин Станіславський.
«Актор оживляє все, до чого торкається». Володимир Висоцький

 

Оператор кіно і телебачення

Кажуть, що оператор вміє думати очима, все бачить першим і ділиться відзнятим з мільйонами. Блискавична реакція, уміння сполучати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і миттєвість факту – в цьому складність і привабливість професії.

 

Телерадіожурналіст, диктор та ведучий телепрограм

Це лідер думок, який може повести за собою маси. Той, кого знають, кому довіряють. Він веде репортажі, інтерв’ю з зірками, відомими людьми, подорожує, веде розслідування… Він постійно перебуває в епіцентрі подій. Він на «ти» з камерою, мікрофоном і усім світом!

 

Фотохудожник – рекламіст

Це «симбіоз» художника, психолога та естета. Фотограф фіксує зображення, ловить швидкоплинну мить життя. Фотохудожник творить, малює світлом, вкладає в зображення душу, примушує своє творіння “ожити” за допомогою світла.

 

Звукорежисер кіно і телебачення

Спочатку було не слово, а звук. Те, чим займається звукорежисер сьогодні – тисячі років назад займалися первісні шамани –творили звуки. Попередниками звукорежисерів можна назвати диригентів оркестрів, що управляли звуком десятків різних інструментів.

Де працюють наші зіркові випускники?

Кіностудії, ЗМІ, топові телевізійні канали, медіахолдинги, комерційні продакшн-студії, рекламні та музичні агенції, театри, антрепризи, радіостанції, рекламні та піар-агенції, модельні та фешн-агенції, редакції «глянців» та онлайн-видань, комерційні проекти та фотостудії, фотогалереї, студії звукозапису, авторські студії та комерційні проекти, радіостудії, стадіони, концертні зали.

В університеті культури навчають як в кращих кіношколах світу, тут яскраве і незабутнє студентське життя, міжнародні стажування та масштабні творчі проекти. У нас викладають  професори, доценти, народні та заслужені артисти України, популярні телеведучі, відомі режисери та оператори, практики сучасної кінотелеіндустрії.

На факультеті кіно і телебачення навчальний процес максимально наближений до реальних умов роботи – професійні монтажні студії, знімальні павільйони, акторські лабораторії, фотостудії, переглядові аудиторії, студії звукозапису. Випускники стають професіоналами, які творять сучасне українське  кіно і телебачення.

 

021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:
  • Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст
  • Актор кіно
  • Режисер кіно і телебачення
  • Звукорежисер
  • Оператор кіно і телебачення
  • Фотохудожник-рекламіст
  • Фоторепортер
Конкурсні предмети: співбесіда + мотиваційний лист
Тел. для консультацій щодо вступу:

(063) 258 63 27; (098) 597 34 13; (095) 753 67 34;

(044) 285 00 36; (044) 284 63 40; (044) 284 63 85.

Дистанційне навчання: www.distancelearning-kuc.com