ГоловнаСпеціальності – Міжнародні відносини

Міжнародні відносини

Навчайся у кращих!

Змінився світ, змінилась Україна, перед нами нові глобальні виклики!

Хочеш змінити політичний світ – тоді тобі до нас!

 • 034
  Культорологія
  • Міжнародні культурні відносини
  Для вступу потрібно:
  1. НМТ (НМТ 2023 або НМТ 2022, або ЗНО 2020-2021)
  2. Мотиваційний лист
  Перелік документів для вступу

Спеціальність міжнародних відносинстворювалася як кузня дипломатії. Ми – унікальна гуманітарна кафедра, авторитетний науковий і навчальний центр.

Сьогодні у нас реалізуються освітні програми бакалаврату і магістратури, ведеться навчання аспірантів, йде інтенсивна мовна підготовка.

Ми надаємо широкі можливості отримання вищої освіти, різних форм підвищення кваліфікації у різних сферах міжнародних відносин, ведемо серйозну науково-дослідну роботу, маємо широкі міжнародні зв’язки, активно беремо участь в громадсько-політичному житті України.

Такий підхід необхідний на дипломатичній та державній службі, на яку іде значна кількість наших випускників, і в бізнесі, де без серйозного і глибокого політичного та економічного аналізу не можливо досягнути успіху в професійній діяльності. Тому наші випускники є бажаними кандидатами на любі відповідальні посади. Працюють в дипломатичній сфері, в урядових структурах, парламенті, місцевих органах влади, банках, засобах масової інформації, державних і комерційних організаціях та ін.

З самого свого заснування МИ увійшли у число найбільш відомих і престижних кафедр України. Ми готуємо інтелектуальну, політичну і ділову еліту країнимайбутнє України.

Відео факультету

Зв'язатись
Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.

  Консультація
  Заповни форму і наші консультанти швидко та якісно нададуть тобі будь-яку інформацію зручним для тебе способом комунікації.