Київський університет культури шляхом інтернаціоналізації відкривається для міжнародної конкуренції:
- Запровадження спільних університетських програм, подвійних дипломів і ступенів.
Диплом міжнародного зразка, визнання його в межах держави та за кордоном. Продовження навчання багатьох випускників ВНЗ за кордоном (програми підготовки магістрів провідних університетах світу).
- Наявність в університеті системи міжнародних інформаційно-навчальних центрів.
- Збільшення мережі контактів із закордонними спеціалістами у різних галузях і співпраця з ними у руслі викладацького та дослідницького обміну. Поглиблення міжнародної спеціалізації та кооперації у сфері наукових досліджень та розробок.
- Міжнародне партнерство дозволяє отримати переваги на міжнародному ринку праці. ВНЗ зможе похвалитися освіченими та висококваліфікованими випускниками, котрі займатимуть високі посади в державних і закордонних підприємствах.
- В курсі всіх освітніх заходів.Забезпечення постійного інформування про міжнародні наукові, освітні та інші програми, якими можуть скористатися викладачі та студенти вузу.
- Нові академічні можливості
Участь в міжнародних програмах, симпозіумах, конференціях та семінарах спільно із представниками інших країн. Для учасників, студентів та працівників ВНЗ, – це додатковий науковий ріст. Спілкування з групами міжнародних студентів.
- Створення позитивного іміджу
Посилення інтеграційного потенціалу в країні та світі. Модернізація, посилення ролі університету у розвитку економічного співробітництва між двома країнами. Підвищення внутрішніх наукових та освітніх стандартів.
Одним із важливих показників ефективної діяльності університету є міжнародна інтеграція освіти. Адже процес інтернаціоналізації освіти відкриває вищий навчальний заклад для міжнародної конкуренції. Якщо ВНЗ прагне бути провідним університетом, то він включається в міжнародне середовище з допомогою академічних обмінів, освітніх проектів і навчальних програм.
Київський університет культури має угоди про партнерство, кооперацію та наукові обміни з багатьма провідними вищими навчальними закладами та науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Угорщини, Франції та Англії. Ці угоди дають можливість студентам університету культури здобувати вищу освіту за програмою «Подвійний диплом». Випускники одночасно отримуватимуть два дипломи: український та європейський.
Запроваджуються програми навчання студентів «за обміном» між Київським університетом культури та вузами-партнерами, проведення спільних конференцій, семінарів, симпозіумів. Студенти отримують доступ до європейської бази наукової та науково-методичної літератури. Проводяться стажування студентів на базі європейських вузів-партнерів, також пропонується підготовка та публікація спільних наукових статей за результатами спільних досліджень тощо.
На базі Київського університету культури запрацював інноваційний «Українсько-польський центр культури і мови», де відкриті інтенсивні курси вивчення польської мови та Українсько-польський університет, також створюються і реалізуються мульти- та двосторонні проекти.
Контакти «Українсько-польського центру»:
Адреса: м.Київ, вул. Є. Коновальця (Щорса), 36, корпус 1
Тел.: (063) 258 63 27; (098) 597 34 13; (097) 015-89-94
E-mail: ukrpolcenter@gmail.com