Україна-Словаччина: сучасний стан і перспективи співробітництва

В Університеті культури відбулася чергова зустріч у рамках авторського курсу «Лідерство» Інни Костирі, доктора політичних наук, професорки, завідувача кафедри міжнародних відносин, проректора з міжнародного співробітництва.

Кулінарний майстер-клас від Сергія Байсаревича

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся практичний майстер-клас з дегустацією від шеф-кухаря ресторану Fenix Asia, власника «Байсаревич Restaurant Consulting», засновника проєкту Ukrainian Chefs Сергія Байсаревича.

Феєрична посвята вокалістів 2021!

Першокурсники Київського університету культури двіжують! Творча молодь кафедри естрадного співу відзначила феєричну посвяту у студенти, влаштувавши неймовірне вокальне шоу.

КОРОЛЬ і КОРОЛЕВА ФММ 2021!

На факультеті музичного мистецтва відбулася найочікуваніша подія осені – конкурс краси, грації, мужності і таланту – «Король і Королева ФММ – 2021»!

Burning Man в Університеті культури

До студентів факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу в межах курсу «Теорія та історія івентів» завітали представники української спільноти бьорнерів та ком’юніті «Куренівка» – керамісти В’ячеслав Гуденок, Тетяна Максимчук, власники арт-майстерні «Африка», та мисткиня Вікторія Барліна-Матат, засновниця «Line M Concept» і фестивалю «Виробники мрій».

Майстер-клас від топстиліста Євгена Калкатова

На факультеті індустрії моди для першого курсу відбувся майстер-клас відомого топстиліста країни, зіркового викладача КУК, майстра міжнародного класу, автора унікальних технологій стрижок і фарбувань Євгена Калкатова.

Король і Королева ФІМіШБ

На факультеті івент-менеджменту і шоу бізнесу відбувся масштабний захід, якого з нетерпінням чекали всі – «Король і Королева ФІМіШБ». Темою яскравого дійства стало «Мистецтво» у всіх його проявах – від полотен відомих майстрів до шедеврів світової літератури.

Свято МУЗИКИ КУК & КНУКіМ

До Міжнародного дня музики влаштували спільну святкову імпрезу в Київському університеті культури та Київському національному університеті культури і мистецтв. Талановита студентська молодь і викладачі кафедри естрадного співу КУК та факультету музичного мистецтва КНУКіМ презентували безцінні шедеври музичної класики, фольклорної традиції та народної пісенної спадщини, а також яскраві сучасні твори, підкоривши неймовірною майстерністю виконання.

EUPHORIA FEST

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась посвята студентів першого курсу «EUPHORIA FEST».

Свято проходило на подвір’ї Університету культури, де молодь пригощали на міні-фуршеті різними смаколиками та гарячим глінтвейном.

Король і Королева ФГРіТБ 2021

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу обирали Короля та Королеву 2021. Грандіозне свято оригінально стилізували під кабаре. Мікс палкої пристрасті і краси дівчат та мужності й раціонального інтелекту хлопців у поєднанні створив ідеальні пари.

Student’s birthday party 2021

День іменинника 2021 стартував! Студентська молодь Київського університету культури, яка народилась у вересні, масштабно відсвяткувала спільний день народження! Організувала Student’s birthday party креативна команда мистецького вишу.

ВІДНОСИНИ УКРАЇНА ТА РЕСПУБЛІКА КОРЕЯ: ПЕРСПЕКТИВИ СПІВПРАЦІ В ГЛОБАЛЬНОМУ СВІТІ

У рамках авторського курсу «Лідерство» Інни Костирі, доктора політичних наук, професорки, завідувача кафедри міжнародних відносин, проректора з міжнародного співробітництва Університету культури, продовжуються фахові зустрічі з очільниками та представниками дипломатичних установ і відомств різних країн світу.

Івент-менеджер – професія майбутнього!

Про існування Планети івенторів заявили першокурсники кафедри івент-менеджменту університету культури, долучившись до креативної посвяти. Вони та їхні наставники, володарі планети, а за сумісництвом викладачі фахових дисциплін, Людмила Поліщук, Євгенія Короленко та Ірина Швець, здійснили віртуальну мандрівку космічним простором і завітали на атмосферну вечірку.

Посвята менеджерів шоу-бізнесу у студенти

На кафедрі шоу-бізнесу університету культури відбулась посвята у студенти першого курсу.

Колеги-старшокурсники підготували для винуватців свята цікаву розважальну шоу-програму з різноманітними конкурсами, танцями, піснями, жартівливими інсценівками та сюрпризами.

Секрети успіху в шоу-бізнесі від Наталії Могилевської

На факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу до першого курсу завітала українська співачка, автор пісень, композитор, актриса і телеведуча, продюсер, народна артистка України, засновниця дитячої школи «TALANT SCHOOL» та зірковий викладач університету культури Наталія Могилевська.

ФГРіТБ має талант!

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу університету культури відбулося шоу «ФГРіТБ має талант». Проводиться конкурс щороку, аби розкрити творчу індивідуальність та унікальні здібності майбутніх фахівців престижних бізнес-професій, а також їхні вміння проявляти лідерські якості.

КУК ДВІЖУЄ – КОНКУРС ТАЛАНТІВ НА КАФЕДРІ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН 🌟

Цього разу Настя спостерігала за таємничим моментом – запалення зірочки кожного нашого студента! Талановиті, відкриті та драйвові студенти, спокусливі танці, атмосферні пісні під гітару та купа іншого лише в КУК!

Україна-Бразилія: двосторонні відносини

На кафедрі міжнародних відносин у рамках авторського курсу «Лідерство» Інни Костирі, доктора політичних наук, професорки, завідувача кафедри міжнародних відносин, проректора з міжнародного співробітництва відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні паном Нортоном де Андраде Мелло Рапестою.