Герман Ненов: Умійте слухати та чути, бачити і сприймати

Ольга Полякова, Настя Каменських, Злата Огнєвич, Лоліта, Наталія Могилевська, Євген Хмара – зірки українського шоу-бізнесу, з якими успішно співпрацює неординарний випускник REMS, а нині відомий режисер-постановник Герман Ненов.

Аліна Гросу: Успіху досягає той, хто невпинно працює над собою

Відома українська співачка та акторка Аліна Гросу відвідала Університет культури, щоб тет-а-тет поспілкуватись з амбітними першокурсниками кафедри шоу-бізнесу, поділитись власним досвідом, а також надихнути їх на продуктивне навчання та самовдосконалення.

Михайло Поплавський: «Рухайтеся вперед! Шукайте свій український шлях!»

Професор, доктор педагогічних наук, корифей українського PR Михайло Поплавський зустрівся з першокурсниками ФЗГіЖ, щоб вмотивувати їх до успішного навчання та самореалізації.

«Tamerlan&Alena» в Університеті культури

Спілкування молоді Університету культури з відомими та успішними особистостям вже стало традицією. Сьогодні до першого курсу факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу завітали Тамерлан і Альона Омаргалієва – відомий український R&B-дует.