WINTER MAGIC FEST

WINTER MAGIC FEST – унікальний проєкт зимової магії перевтілень у яскраві стилістичні образи, який влаштували онлайн талановиті та креативні студенти факультету індустрії моди і фешн-бізнесу.

The Colors of Parajanov

Студенти-графіки факультету дизайну і реклами та майбутні івентори Університету культури реалізували креативний проєкт.

Синергія ІТ-реальності

Наприкінці 2020 року відбулась наймасштабніша ІТ-конференція в Україні «Synergy. IT Business & IT Education». Захід вперше проходив у змішаному форматі – online та частково offline, згуртувавши 43-х спікерів і рекордну кількість учасників – 1189.

Подаруй казку дітям!

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята.

ФГРіТБ: Практика у форматі діджиталізації

Днями студенти-туризмознавці факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в межах навчальної практики взяли участь в онлайн-конференції «Роль організацій з менеджменту дестинацій у розвитку сталого туризму».

У Київському університеті культури відкрито «Міжнародний центр інноваційних технологій»

Знакова подія відбулася на факультеті дистанційного навчання Київського університету культури – відкриття «Міжнародного центру інноваційних технологій».

TUKWEEK

На факультеті індустрії моди і фешн-бізнесу Університету культури відбувся яскравий онлайн-фестиваль оригінальних образів, які створила креативна молодь.

Вебінар від столичного ресторатора Азада Алієва

Онлайн-навчання на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – це новий крутий скіл для студентів вишу. Молодь успішно набуває знань на дистанційних платформах, долучається до онлайн-лекцій та фахових майстер-класів.

ФКіТБ: Кіноперемога

Студенти-оператори факультету кіно і телебачення Владислав Пеньков та Кирило Куровський здобули перемогу у фестивалі «Кіноко», що відбувся за підтримки Держкіно.

Особливості столового етикету від Марії Грицай

Онлайн-навчання на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – цікаве та різноманітне. Воно вимагає нових знань та умінь, швидкого реагування, обрання дієвих інструментів для проведення занять. ФГРіТБ крокує в ногу з часом.

Тімур Мірошниченко: Найголовніше – віра в себе та прагнення успіху!

Відомий телеведучий, шоумен, популярний медійник, брендвойс мистецьких проєктів, журналіст, коментатор, ведучий пісенного конкурсу «Євробачення», зірковий викладач, а від ціьогоріч і випускник-магістр Університету культури Тімур Мірошниченко нещодавно провів майстер-клас для першокурсників факультету кіно і телебачення.

«Івент-агенти 034»

На кафедрі івент-менеджменту гучно відсвяткували посвяту першокурсників у студенти Університету культури.

Герман Ненов: Умійте слухати та чути, бачити і сприймати

Ольга Полякова, Настя Каменських, Злата Огнєвич, Лоліта, Наталія Могилевська, Євген Хмара – зірки українського шоу-бізнесу, з якими успішно співпрацює неординарний випускник REMS, а нині відомий режисер-постановник Герман Ненов.

Аліна Гросу: Успіху досягає той, хто невпинно працює над собою

Відома українська співачка та акторка Аліна Гросу відвідала Університет культури, щоб тет-а-тет поспілкуватись з амбітними першокурсниками кафедри шоу-бізнесу, поділитись власним досвідом, а також надихнути їх на продуктивне навчання та самовдосконалення.

Михайло Поплавський: «Рухайтеся вперед! Шукайте свій український шлях!»

Професор, доктор педагогічних наук, корифей українського PR Михайло Поплавський зустрівся з першокурсниками ФЗГіЖ, щоб вмотивувати їх до успішного навчання та самореалізації.

«Tamerlan&Alena» в Університеті культури

Спілкування молоді Університету культури з відомими та успішними особистостям вже стало традицією. Сьогодні до першого курсу факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу завітали Тамерлан і Альона Омаргалієва – відомий український R&B-дует.

Зіркова зустріч з Євгеном Котом

До першокурсників факультету хореографічного мистецтва Університету культури завітав відомий хореограф-постановник, танцівник, переможець проєктів «Танці з зірками» 2019, фіналіст «Танцюють всі» 2008, випускник Університету культури Євген Кот.

Авторський бізнес-курс з розвитку власного бренду від Лізи Глінської

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся старт авторського бізнес-курсу з розвитку власного бренду майстрині кондитерської справи, блогерки, телеведучої, засновниці кулінарної школи «GL», а відцьогоріч і зіркової викладачки Університету культури – Лізи Глінської.

Наталія Могилевська про тонкощі українського шоу-бізнесу

У першокурсників кафедри шоу-бізнесу відбулась відкрита лекція зіркової викладачки, професора Університету культури, народної артистки України, відомої співачки, продюсерки та композиторки Наталії Могилевської.

Як побудувати успішний проєкт

В Університеті культури відбулась відкрита лекція народної артистки України, легенди українського шоу-бізнесу, телеведучої, продюсера, засновниці дитячої школи «TALANT SCHOOL» та зіркової викладачки кафедри шоу-бізнесу – Наталії Могилевської.

Талановитим вхід без черги!

Дні відкритих дверей тривають. Відвідати зірковий виш уже встигли чимало абітурієнтів. Цієї суботи завітали вступники з Чернігова та Полтавської області, щоб остаточно впевнитись та визначитись з майбутньою професією, а також побачити студентське життя яким воно є. Також в рамках Дня відкритих дверей відбувся ТалантFEST для учасників конкурсу «Талановитим вхід без черги!».

Свято Весни на ФГРіТБ!

Університет культури,  з особливою шаною та ніжністю вітає прекрасну половину людства та  щороку відзначає свято Весни – 8 березня.

МІС І МІСТЕР ФІПіКБ 2020!

Факультет інформаційної політики та кібербезпеки феєрично відкрив сезон «Міс і Містер 2020»! Влаштувала грандіозне шоу неординарна і творча молодь у стилі «ГЛАМУР СОЦМЕРЕЖ».

Попереднє зарахування в Університеті культури – твій крок до мрії!

У День відкритих дверей вступники з різних куточків України завітали до Університету культури, аби взяти участь у потужних фестивальних проєктах і стати на крок ближче до омріяного вишу.

Майстер-клас від гуру етикету Марії Грицай

Етикет – це правила поведінки в суспільстві. Як слід поводитися, щоб про тебе склалась хороша думка, приємні враження, і люди прагнули спілкуватися з тобою? Які правила манер існують в суспільстві молоді факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу розповіла експерт із сучасного етикету, випускниця «Вищої Австрійської школи етикету» та учасниця «МастерШеф 9» – Марія Грицай.

Легендарний хореограф відсвяткував ювілей – 90 років!

Легендарний танцюрист і хореограф, лауреат трьох міжнародних конкурсів, народний артист України Григорій Чапкіс відзначив 90-річний ювілей в Університеті культури. Незважаючи на солідний вік, Григорій Миколайович  продовжує активно працювати.

Зіркові фестивалі – твій шанс навчатись в Університеті культури!

Університет культури – є одним із топових вишів України та Європи. Щосуботи у закладі вищої освіти відбуваються Дні відкритих дверей, аби ознайомити абітурієнтів з перевагами навчання, переліком творчих і бізнес-спеціальностей, умовами вступу і професійними перспективами.

Наталія Могилевська: Якості артиста, якого варто продюсувати

В Університеті культури відбулась відкрита лекція неймовірно талановитої та неперевершеної української співачки, продюсера, актриси, телеведучої, зіркової випускниці вишу і викладачки факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – народної артистки України Наталії Могилевської.

Культурний цьом

День Святого Валентина – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недаремно його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

День відкритих дверей, що змінює бачення студентського життя

Київський університет культури сміливо торує свій шлях у майбутнє. Сторінки життя університету насичені бурхливими подіями, видатними постатями, значимість здобутків яких надихає нинішнє і прийдешні покоління на високі досягнення.

Вступ до Університету культури – гарантований!

Університет культури продовжує щосуботи радо зустрічати абітурієнтів із усієї України, щоб вони на власні очі переконались у дружній атмосфері вишу, неповторному інтер’єрі, потужній матеріально-технічній базі, високому рівні освіти та поспілкувались з досвідченими зірковими викладачами.

Роза Аль-Намрі: від студентки до зірки

У рамках ознайомчої практики першокурсники факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу взяли участь у майстер-класі Рози Аль-Намрі – відомої української журналістки та ведучої проєктів телеканалу СТБ: шоу «Неймовірна правда про зірок», пост-шоу «Як вийти заміж» та «Світами за скарбами», і головної героїні реаліті-шоу «7я Рози» на Новому каналі.

На REMS можливо все!

Студенти і зіркові випускники кафедри режисури естради та масових свят факультету сценічного мистецтва влаштували грандіозне шоу 2019 року – «VISLOVO».

Доброчинна акція від ФГРіТБ «Подаруй щастя дітям»

Робити добро так просто – варто лише захотіти. Протягом трьох років поспіль перед зимовими святами, з ініціативи студентства факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв проводиться благодійна акція «Подаруй щастя дітям».

Університет культури – улюблений виш української молоді!

До Університету культури вкотре завітала амбіційна і талановита молодь з різних куточків України – Харківської, Івано-Франківської, Сумської, Донецької, Хмельницької, Рівненської, Черкаської та Житомирської областей, а також Кривого Рогу та Володимира-Волинського.

NEW YEAR PARTY 2020

Наближається Новий рік, і всі студенти Університету культури в передчутті святкової феєрії, зустрічі з рідними і друзями, очікуванні дарунків та сюрпризів.

FGRIТB: UNDERGROUND party

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулася потужна андеграунд-вечірка. Влаштував неймовірний захід – студентський актив ФГРіТБ.

Університет культури – лідер освіти в Україні!

Здобути вищу мистецьку освіту і стати відомим актором, режисером, хореографом, дизайнером або музикантом мріє чи не кожен український школяр. Однак це не весь перелік професій, які пропонує Університет культури амбітним абітурієнтам. На молодь чекає цікаве і змістовне навчання за різноманітними бізнес-спеціалізаціями: міжнародні відносини, івент-менеджмент, PR, готельно-ресторанний і туристичний бізнес, інформаційна політика та кібербезпека й інші.

Університет культури – виш майбутнього !

Українські абітурієнти обирають якісну європейську освіту в Університеті культури. Цієї суботи до вишу приїздили вступники із Волинської, Запорізької, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської, Черкаської, Рівненської, Житомирської областей, а також Харкова, Кривого Рогу і Києва.

FEEL SOUTH AFRICA

У рамках масштабного фестивалю культур народів світу OUTLOOK WORLD CULTURE FESTIVAL Університет культури спільно з Посольством Південно-Африканської республіки в Україні та міжнародним проєктом OUTLOOK реалізував спецпроєкт FEEL SOUTH AFRICA (Відчуй Південну Африку).

Вечір азарту

Студенти Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштували яскравий вечір азарту у стилі «Коза ностри», продемонструвавши організаторський хист і талант до перевтілення.

Університет культури – потужний освітній бренд!

Університет культури гостинно відкрив свої двері для креативних абітурієнтів з Дніпропетровської, Хмельницької, Тернопільської, Донецької, Чернігівської, Черкаської, Житомирської, Вінницької, Київської, Миколаївської, Одеської, Рівненської областей.

Diller Kaifu

Український рокер, соліст гурту O.Torvald Женя Галич провів відкриту зустріч із молоддю Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики.

Університет культури – лідер освіти в Україні

Щосуботи в Університеті культури існує традиція проведення відкритих зустрічей професорсько-викладацького складу із майбутніми студентами. Ще з 8 ранку прибулі автобуси із молоддю заполонили головну площу університету.

День відкритих дверей: вибір року

Університет культури радо зустрічав численних українських абітурієнтів, які мріють стати студентами престижного закладу вищої освіти. Сьогодні на День відкритих дверей приїздила молодь із Кривого Рогу, Краматорська, Чернігівської та Київської областей і столиці.

Welcome to TukWeek!

Найфеєричніша подія осені – теплий і яскравий гарбузовий тиждень моди TukWeek. Шостий рік поспіль Університет культури продовжує свою fashion-story, презентуючи неймовірні зачіски, дивовижний мейкап і оригінальний стиль під час дефіле.

Університет культури – гарантія успішного майбутнього!

До Університету культури щодня приїздять сотні абітурієнтів із різних куточків України, щоб довідатися про переваги навчання та умови вступної кампанії, а в майбутньому приєднатись до великої і творчої студентської родини.

October’s stars

В Університеті культури привітали жовтневих іменинників. День народження святкували скромні, чарівні і доброзичливі Терези та прагматичні, активні й цілеспрямовані Скорпіони.

Місія 2020: правильний вибір Університет культури!

Університет культури – лідер освіти в Україні, який входить у ТОП-10 мистецьких вишів Європи. Однією з найважливіших подій закладу вищої освіти вже кілька років поспіль є День відкритих дверей.  До зустрічі з абітурієнтами професорсько-викладацький склад, студентство готуються ретельно та завбачливо і чекають на кожного з них як на VIP – персон.

Міжнародна політика та Україна: тренди, виклики і перспективи

На запрошення кафедри філософії і педагогіки у співпраці з кафедрою міжнародних відносин та за сприяння департаменту міжнародного співробітництва університету культури на зустріч зі студентами-міжнародниками завітав аналітик Українського інституту майбутнього Ілія Куса. Спілкування з молоддю було присвячене темі «Міжнародна політика та Україна: тренди, виклики і перспективи».

All Hallow’s Eve

Мертва наречена, вампір, привид, злісний пірат, маніяк-вбивця, зомбі, скелет, чорний лебідь, кривава медсестра, лялька, русалка, чорниця та інші демонічні створіння відсвяткували Хеловін в Університеті культури. Звичайно, їх образи талановито втілила творча молодь, обираючи до вподоби страховиськ або надприродних персонажів.

ГРОШІ! ВЛАДА! СЛАВА!

Михайло Поплавський провів для амбітних студентів Факультету зв’язків із громадськістю і журналістики мотиваційну зустріч – «ГРОШІ! ВЛАДА! СЛАВА!».

Катерина Пескова: бізнес з нуля

Мотивуючі майстер-класи від успішних особистостей – це невід’ємна складова навчального процесу студентів Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Кожного тижня молодь із задоволенням переймає практичний досвід у провідних спеціалістів обраної сфери.

VI Модель ООН

З нагоди святкування Дня ООН уже традиційно на факультеті міжнародних відносин проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція «Модель ООН». Цього року це вже 6-ий захід, який відбувається в Університеті культури за участі студентів різних вишів.

Королева десертів Ліза Глінська набирає авторський курс в Університеті культури

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась професійна зустріч Єлизавети Глінської – неймовірно талановитої, цілеспрямованої і відомої не лише в Україні кондитерки, засновниці і викладача кондитерської школи «GL» зі студентською молоддю.

Культурна дипломатія: Україна-Киргизстан

У рамках курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія» факультету міжнародних відносин Університету культури відбулась зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Киргизької Республіки в Україні паном Шаріповим Жусупбеком Шаріповичем.

Андрій Шатирко: Про мотивацію, успіх і популярність в Instagram

Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики вдруге організував мотиваційний майстер-клас топового спеціаліста з YouTube та відеореклами, власника агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, тренера Вищої Школи Media & Production – Андрія Шатирка.

Володимир Литвин: «У нас немає іншої країни, у нас немає іншого Дніпра»

На Факультеті міжнародних відносин відбулась зустріч студентів із відомим українським політиком, головою Адміністрації президента (1999-2002 рр.), головою Верховної ради (2002-2006 рр., 2008-2012 рр.), доктором історичних наук, професором, дійсним членом Національної академії наук Володимиром Литвином.

THROUGH THE AGES

Відгриміла помпезна посвята першокурсників у студенти найпрестижнішого факультету – міжнародних відносин. Такого яскравого мультимедійного дійства молодь ще точно не бачила!

HAPPY BIRTHDAY PARTY: ІМЕНИННИКИ ВЕРЕСНЯ

Яскраво і неповторно відзначили День іменинника в Університеті культури. Захід видався надемоційним, особливо для першокурсників, котрі вперше були запрошені на традиційний захід вишу.

Pochayna hall вибухнув шаленими емоціями!

Неймовірна енергетика драйву, куражу і надзвичайного таланту вирувала цього вечора в Pochayna hall. На посвяту в світ дивовижної професії чекали першокурсники. Майбутні тележурналісти, актори, оператори, звукорежисери, фотохудожники якнайшвидше хотіли увірватись на сцену, щоб показати на що вони здатні.

«Fashion-party»

Відбулась довгоочікувана посвята для першокурсників у студенти найкрасивішої кафедри Університету культури – Кафедри фешн-бізнесу! У творчої молоді була чудова нагода представити свої витвори та навички, які вони опанували протягом навчання.

Микита Добринін в Університеті культури

В Університеті культури продовжуються зустрічі із провідними експертами і фахівцями сфери ЗМІ, шоу-бізнесу, політикуму, дипломатії і, звісно ж, українськими селебретіс. Цього дня до першокурсників Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики завітав Микита Добринін – відомий теле- і радіоведучий, екс-редактор чоловічого журналу XXL, учасник реаліті-шоу «Холостяк-9».

Welcome to Bohemia!

В Університеті культури відбулось грандіозне шоу-посвята – Welcome to Bohemia. Факультет хореографічного мистецтва приймав до своєї великої родини нових творчих і талановитих особистостей.

ФБР-посвята

Місія «Посвята» першокурсників у студенти Факультету інформаційної політики і кібербезпеки виконана! Блискуче із цим впорались спецзагони ФБР – Факультету безпечних розслідувань. Саме ця тема і стала лейтмотивом урочистого заходу.

ФДіР: квест-посвята

Урочиста посвята факультету дизайну і реклами вразила надзвичайним драйвом і креативом. Із самого початку дійства на першокурсників чекав цікавий квест із численними загадками. Головним завданням, яке отримала молодь, було вчасно дістатись грандіозної вечірки.

Привіт із Парижа!

Конкурси «Міс і Містер КНУКіМ» та «Король і Королева КУК» стали важливою подією для студентської молоді двох богемних вишів.

Давіде Ла Чечіліа: Ви маєте розвивати в собі пристрасть до дипломатії

У межах курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія» з ініціативи департаменту міжнародного співробітництва та завідувача кафедри міжнародних відносин, доктора політичних наук, професора Інни Костирі на факультеті міжнародних відносин відбулась зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Крок вперед!

Неймовірна хвиля емоцій і драйву захопила Університет культури. Першокурсники кафедри івент-менеджменту відсвяткували посвяту у студенти. Вони впевнено зробили крок у професійне майбутнє – «Крок вперед». Саме під таким мотиваційним гаслом і відбувався урочистий захід.

YouTube-канал «Університет Поплавського»

У мистецькому виші відбулась важлива для сучасної молоді презентація YouTube-каналу «Університет Поплавського». Захід транслювався у прямому ефірі на новоствореному каналі та в соціальних мережах.

Театральний драйв для першокурсників

Урочисті посвяти першокурсників Університету культури в розпалі. Цього разу студентські лаштунки для молоді відкрила Кафедра режисури та майстерності актора Факультету сценічного мистецтва.

Дмитро Гордон: «Давайте разом створювати майбутнє красивої України!»

Студенти Факультету PR і журналістики перманентно мають можливість відвідувати різноманітні змістовні зустрічі, майстер-класи та тренінги, котрі для них в Університеті культури проводять успішні і впливові медійники.

Мотиваційний майстер-клас від Сніжани Єгорової

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу продовжує організовувати для першокурсників мотиваційні зустрічі із відомими особистостями. Цього разу поділитися власним досвідом і знаннями до молоді завітала популярна українська телеведуча та акторка Сніжана Єгорова.

Григорій Решетнік: «Завжди вірте в себе!»

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу організував для першокурсників мотиваційний майстер-клас популярного українського телеведучого, актора, режисера, зіркового випускника, а нині викладача Університету культури – Григорія Решетніка.

Талановитим_вхід_без_черги 2019

В Університеті культури відбулось VIP-party з Михайлом Поплавським! Найкрутіша вечірка року для абітурієнтів проходила в рамках фіналу масштабного всеукраїнського конкурсу «Талановитим_вхід_без_черги 2019».

Фестиваль гумору на ФГРіТБ

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся «Фестиваль гумору». Учасниками атмосферного заходу, який проходив в межах практичного виступу з дисципліни «Організація анімаційної діяльності», стали першокурсники груп ГРТС та туризмознавці.

«TEA*МЕTOD*FEST*19»

На Кафедрі режисури та майстерності актора відбувся Всеукраїнський науково-практичний театральний метод-фестиваль.

SUN FESTIVAL 2019

В Університеті культури відбувся XI Всеукраїнський фестиваль молодих дизайнерів зачіски та стилю «SUN FESTIVAL 2019», який зібрав молодих і талановитих митців із різних куточків України.

Міфотворчість: вплив на підсвідомість та НЛП у комунікації із собою

В Університеті культури відбувся інтерактивний майстер-клас психолога, бізнес-коуча, сертифікованого тренера з NLP, засновника Zelenin Laboratory Всеволода Зеленіна – «Міфотворчість: вплив на підсвідомість та NLP у комунікації з собою».

Олена Шоптенко – зірковий викладач Університету культури!

В Університеті культури на Факультеті хореографічного мистецтва відбувся майстер-клас відомої української танцівниці, хореографа-постановника, чемпіонки світу з латиноамериканських танців Олени Шоптенко.

Євгеній Калкатов про нейропромоушн

На Факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу відбувся захоплюючий майстер-клас на тему «Системний нейропромоушн» автора унікальних технологій в маркетингу та інновацій у beauty-індустрії, топового перукаря і стиліста – Євгенія Калкатова.

Христя Равлюк: ТОП-5 секретів прес-секретаря

У рамках соціального проекту для молоді «Школа PR-актиків» в Університеті культури відбулась відкрита лекція-діалог на тему «Робота прес-служби політика» від прес-секретаря політичного лідера Олега Тягнибока – Христі Равлюк.

PR у благодійній сфері

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас PR-директора благодійного фонду «Життєлюб» Анни Давиденко – «PR у благодійній сфері».

Грег Чапкіс: Живіть і дихайте танцем

На Факультеті хореографічного мистецтва відбувся мегакрутий майстер-клас всесвітньо відомого хіп-хопера Грега Чапкіса, сина легендарного хореографа, народного артиста України, професора КУК Григорія Миколайовича Чапкіса.

Україна – Таджикистан: двосторонні відносини

У межах курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія» з ініціативи Департаменту міжнародного співробітництва та завідувача Кафедри міжнародних відносин, кандидата політичних наук, професора Інни Костирі на Факультеті міжнародних відносин відбулась зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Таджикистану в Україні Файзулло Холбобоєвим.

LUKA в Університеті культури

В Університеті культури відбулась творча зустріч із відомим українським виконавцем, суперфіналістом шоу «Голос країни 5», учасником шоу «Х-фактор 8» Андрієм Лучанком (творчий псевдонім LUKA).

Найкращі студентські роки – в Університеті культури!

Обрати майбутню професію і престижний виш – першочергове завдання для українських абітурієнтів, які прагнуть стати успішними фахівцями. Знаючи потреби сучасної молоді в якісній інноваційній освіті, Університет культури гостинно запрошує абітурієнтів на Дні відкритих дверей.

МІС і МІСТЕР FMM 2019!

На Факультеті музичного мистецтва відбувся конкурс краси, грації, мужності і таланту – «Міс і Містер ФММ – 2019»!

«Україна і світ»

В Університеті культури відбулась щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

Олеся Бацман: про сучасну політичну журналістику

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу організував для студентів творчу зустріч із головним редактором і співзасновницею суспільно-політичного інтернет-видання «Гордон», телеведучою Олесею Бацман.

Творче спілкування з Юлією Герц

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась творча зустріч зі студенткою Університету культури, журналісткою та радіоведучою «Люкс FM», «Максимум» і «Nostalgie FM» – Юлією Герц.

Секрети українського фотомистецтва від Ярослава Голубчика

Метод дуальної освіти в Університеті культури набирає обертів, студенти спілкуються із фахівцями, успішними особистостями та експертами, переймають цінні знання і застосовують теорію на практиці.

Зірковий виш – зіркове майбутнє!

Університет культури є одним із топових вишів країни та Європи. Кожного дня тут проходять Дні відкритих дверей, аби абітурієнти з різних куточків України, які мріють навчатися в університеті, мали змогу побачити, яким буде їхнє студентське життя, дізнатись більше про омріяну спеціальність, умови вступу і професійні перспективи.

Friends Birthday party

У Київському університеті культури відсвяткували День іменинника, привітавши студентів, які відзначали дні народження у березні.

Олександр Білоконь: «Треба не просто мріяти, а впевнено йти до своєї мети»

На Факультеті зв’язків з громадськістю та журналістики продовжується серія майстер-класів відомих особистостей. Цього разу до студентів завітав продюсер телеканалу М1, багаторазовий лауреат премії «Телетріумф», а також випускник КНУКіМ Олександр Білоконь.

Творча зустріч із PR-експертом Юлією Павленко

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась творча зустріч із PR-директором телеканалу «112 Україна», Медіа Холдингу «Вєсті Україна», групи компаній Sport Life, засновницею PR-агенції «Павленко Бренд Груп», володаркою титулу «Королева України 2018» – Юлією Павленко.

Наталія Красненкова: «Як ефективно працювати з медіа?»

На Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики завітала журналіст, медіа-менеджер, керівник PR проектів, засновник та директор компанії соціальних комунікацій «PR-House» Наталія Красненкова.

Імідж і репутація: теорія і практика

В Університеті культури на Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбулась міжнародна науково-практична конференція «Імідж і репутація» за участі науковців, професорів, політтехнологів, корифеїв українського піару, представників медіа, експертів та фахівців-практиків України й закордону.

У майбутнє – з Університетом культури!

День відкритих дверей в Університету культури – це незабутнє свято для кожного абітурієнта. До закладу вищої освіти щосуботи приїздить молодь з різних регіонів України, аби детально ознайомитись і визначитись із творчими та бізнес-спеціальностями та познайомитися із зірковими викладачами й студентами.

Happy Birthday: іменинники лютого

Університет культури – це велика і дружна родина, тож традиційно всі свята студенти відзначають разом. Не винятком є і щомісячний День іменинника. Цього разу масштабне та яскраве шоу влаштували для молоді, яка народилась у лютому.

Зіркові магістри КУК

У Київському університеті культури відбулося вручення дипломів та присвоєння ступеня вищої освіти «Магістр» випускникам вишу.

Презентація Зіркового клубу лідерів

В Університеті культури відбулась презентація Зіркового клубу лідерів – феєрична подія для креативних та амбітних першокурсників, які в майбутньому мріють стати успішними і щасливими особистостями.

Михайло Поплавський: «У кожному з вас я бачу щасливе майбутнє України!»

Університет культури – лідер освіти в Україні, який пропонує високу фахову підготовку за різноманітними творчими та бізнес-спеціальностями, сучасний сервіс і незабутні студентські роки. До закладу вищої освіти щодня приїздять сотні абітурієнтів з усіх куточків України, щоб довідатись про переваги навчання та умови вступної кампанії, а в майбутньому приєднатись до великої і творчої студентської родини.

Влада Литовченко: «Світ змінюється – змінюйтесь разом з ним!»

Краса врятує світ! Під таким гаслом відбулась зустріч студентів Кафедри фешн-бізнесу Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу з кандидатом історичних наук, доцентом Міжнародного університету «Україна» (курс «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО»), співавтором першого в Україні підручника з модельного бізнесу «Професія: модель», володаркою титулу «Міс Україна 1995», лауреатом Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» в номінації «Знакова постать» (2006), головою Міжнародного фонду культурного співробітництва, радником міністра з питань сім’ї, молоді та спорту (2007-2012 рр.), директором Вишгородського історико-культурного заповідника – Владою Литовченко.

Student’s Birthday Party

Молодь Київського університету культури за доброю традицією відсвяткувала День іменинника. Для зіркових, талановитих та креативних студентів, які відзначали свій День народження у січні, відбулась грандіозна вечірка – Student’s Birthday Party.

Михайло Поплавський вручив iPhone X переможцю конкурсу #університеткультуриchallenge!

Всеукраїнський конкурс проходив серед випускників шкіл на офіційній сторінці в Instagram Михайла Поплавського. За умовами конкурсу, абітурієнти 2019 року мали опублікувати креативний пост на тему «Чому я обираю Університет культури?». На переможців чекали такі призи: фітнес-браслет, портативні колонки, навушники та головний – iPhone X!

Вища освіта – потужна інвестиція у професійне майбутнє!

Університет культури – виш щасливих студентів, а отже талановитих та успішних. У цьому переконались українські абітурієнти, які сьогодні приїздили на День відкритих дверей до столичного закладу вищої освіти.

Михайло Поплавський: «Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху!»

Всеукраїнський масштабний проект Університету культури «Абітурієнт 2019» в розпалі. Цієї суботи на День відкритих дверей до престижного вишу завітала рекордна кількість вступників з різних куточків України.

Університет культури – улюблений виш української молоді!

День відкритих дверей в Університеті культури – справжнє свято для абітурієнтів усієї країни, сповнене нових яскравих зустрічей, мотивації і позитиву. Молодь знайомиться із зірковими викладачами та студентами, відвідує структурні підрозділи вишу, дізнається важливу і корисну інформацію щодо вступної кампанії 2019.

Фан-зустріч із творчою командою серіалу «Школа»

До Університету культури завітала творча команда одного з найрейтинговіших та популярних українських серіалів – «Школа» – у акторському складі Яніни Андреєвої, Анатолія Тихомирова, Ірини Кудашової, Анни Трінчер, кастинг-директора серіалу Марії Пікалової та гримера Гоши Мацкевича.

В Університеті культури – талановитим вхід без черги !

Дні відкритих дверей в Університеті культури тривають. В новому 2019 році виш уже встигли відвідати чимало абітурієнтів з різних куточків країни, аби остаточно визначитись з майбутньою професією та побачити справжнє студентське життя.

Якісна європейська освіта – запорука успішного майбутнього

yakisneuro-01

Щодня Університет культури відчиняє свої двері для численних українських абітурієнтів. Кожен охочий може завітати до вишу, аби детальніше ознайомитись з переліком спеціальностей і пересвідчитись, яким є студентське життя у мистецькому виші.

Університет культури: знання, успіх, перспективи!

znanuspper-01

Університет культури – потужна освітня платформа з престижними творчими і бізнес-спеціальностями. Це мрія багатьох амбітних абітурієнтів, саме тому у виші щодня відбуваються Дні відкритих дверей, щоб ознайомити молодь із структурними підрозділами, умовами вступу, а також допомогти обрати омріяну професію.

Якісна освіта та успішне професійне майбутнє!

yakisosvtausp-01

Кожного дня в Університеті культури проходять Дні відкритих дверей. Виш приймає сотні абітурієнтів з різних куточків України, аби молодь могла побачити, яким буде їхнє студентське життя, дізнатись більше про омріяну спеціальність, умови вступу і професійні перспективи.

Голлівуд зсередини

golzser-01

В Університеті культури відбулась творча зустріч із відомими американськими кіномитцями, які поділились зі студентами власними секретами успіху і тонкощами виробництва голлівудських фільмів.

Університет культури – виш щасливих студентів!

vyshshas-01

День відкритих дверей – чудовий шанс для абітурієнтів поринути у студентське життя, дізнатись про структурні підрозділи обраного вишу та правильно розставити пріоритети при виборі майбутньої професії.

«БИТВА ТИТАНІВ»

byttitan-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась головна кулінарна подія року – театралізована конкурсно-розважальна програма «Битва титанів».

Кулінарний майстер-клас Євгена Клопотенка

kulmay-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся майстер-клас бренд-шефа, переможця кулінарного шоу «МастерШеф 5», випускника школи Le Cordon Bleu, категорія Cuisine (2016), кулінарного експерта, бізнесмена, телеведучого, засновника гастромайстерні «CONFITURE» та соціального проекту зі зміни культури харчування «CultFood» Євгена Клопотенка.

Університет культури – мрія української молоді!

univkumrriya-01

День відкритих дверей в Університету культури – це завжди  свято. До закладу вищої освіти щосуботи приїздить молодь з різних регіонів України, аби детально ознайомитись і визначитись із творчими та бізнес-спеціальностями та познайомитися із зірковими викладачами.

Україна-Китай: дипломатія смаку

ukrkyt-01

До студентів Університету культури з майстер-класом та розповіддю про особливості китайської кухні завітали представники Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

Майстер-клас Оксани Марусич

maysoks-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся інформативний майстер-клас експерта у сфері сервісу, сертифікованого коуча, бізнес-тренера Оксани Марусич.

Як все встигнути і зробити із себе бренд

yakvsevs-01

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас «Як все встигнути і зробити із себе бренд» відомого блогера, телеведучої, засновниці бренду жіночого одягу «DiGlow» – Діани Глостер.

У Київському університеті культури відбулась посвята дизайнерів-першокурсників у студенти

posvdyz-03

Дизайнери-першокурсники кафедри мистецтв Київського університету культури стали справжніми студентами, і підтвердженням тому є урочиста посвята, яка відбулася 23 жовтня у Клубі лідерів.

Відкриття соціально-психологічного центру в Університеті культури

vidksoc-01

В Університет культури відбулось відкриття соціально-психологічного центру, метою якого є створення умов для соціального та інтелектуального розвитку студентів і надання їм психологічної підтримки.

Як створити та просунути бренд

yakprbre-01

У рамках соціального проекту для студентської молоді «Школа PR-актиків» відбувся майстер-клас на тему «Як створити та просунути бренд» Анни Браженко – директора OLEYNIK, консультанта українських брендів одягу, співзасновниці агентства Brand Futures.

Юрій Горбунов та Інна Приходько в Університеті культури

urgorb-01

Відомий український телеведучий Юрій Горбунов і успішна українська актриса Інна Приходько завітали до Університету культури та провели майстер-клас для студентів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу.

Фабіо Делла Піацца про зовнішню політику ЄС

fabio-01

На Факультеті міжнародних відносин відбулась відкрита лекція на тему «Зовнішня політика ЄС» канцлера та керівника політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Фабіо Делла Піацци.

ТиШо- ТиШоу

tisho-01

Факультет івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу влаштував для молоді виступ «ТиШо- ТиШоу» популярних коміків: Андрія Соколова, Сергія Синеги, Антона Іванова та Михайла Денисова.

Майстер-клас від Анатолія Анатоліча

yacechko-01

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас відомого шоумена, ведучого, журналіста, автора youtube-програми «Зе інтерв’юер» – Анатолія Анатоліча (Анатолія Яцечка).

Стівен Болдвін – почесний професор Київського університету культури

stevbol-01

Університет культури став на крок ближче до Голлівуду. Мегазірка світового рівня, актор, режисер і продюсер Стівен Болдвін завітав до талановитих студентів, щоб поділитися професійним досвідом.

Наталія Могилевська – зірковий викладач та професор Університету культури

natmogl-01

В Університеті культури відбувся майстер-клас народної артистки України, легенди українського шоу-бізнесу, телеведучої, продюсера, актриси театру і кіно, засновниці дитячої школи «TALANT SCHOOL» – Наталії Могилевської.

Азбука івент-менеджменту від Дмитра Гаврилова

azbivmen-01

Першокурсники Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу взяли участь у майстер-класі власника івент-консалтингової компанії, івент-продюсера та адміністративного директора фестивалю «ВідеоЖара» Дмитра Гаврилова.

Освітній вектор ФМВ в контексті YES 2018

osvvektor-01

У столиці відбулась 15-та щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього». Захід об’єднав для спільного обговорення понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 28 країн.

Юлія Алєксєєва про туристичні інновації

ulalek-01

На Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вже не вперше завітала експерт туристичної індустрії, творець центру навчання фахівців з туризму «Корпоративний університет» та співзасновниця туристичної компанії «ZABUGOR.COM» Юлія Алєксєєва.

Аліна Гросу в Університеті культури

algro-01

Перший тиждень навчання в Університеті культури розпочався для студентів цікавими майстер-класами. Одним із таких став майстер-клас відомої української співачки та актриси Аліни Гросу.

Студентка Університету культури перемогла на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «ЗІРКИ НА ХВИЛЯХ БУРГАСУ» (Болгарія).

burgasi-01

Студентка 3 курсу Кафедри музичного мистецтва  Київського університету культури Карина Векліч здобула найвищу нагороду – «Гран-прі» – на  VI Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «ЗІРКИ НА ХВИЛЯХ БУРГАСУ» Сарафово – 2018 (Болгарія).

Вручення дипломів «Бакалавра» в Київському університеті культури

vruchdipbak-01

У Київському університеті культури відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр» студентам Кафедри кіно-, телемистецтва, Кафедри журналістики і міжнародних відносин, Кафедри міжнародного туризму, Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Кафедри естрадного вокалу, Кафедри державного управління і права, Кафедри мистецтв, Кафедри дизайну зачіски та стилю.

ВІДЕОЖАРА-2018

videozha-01

В епоху сучасних технологій нове покоління змінює традиційні способи отримання інформації на швидкісні. Ми вже не сидимо годинами в бібліотеках, щоб написати диплом або знайти необхідне. Ми не біжимо додому, щоб встигнути прослухати актуальні новини або переглянути останню серію улюбленого серіалу. Це все з легкістю можна знайти в Інтернеті.

Культура італійської кулінарології

kultital-01

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу продовжує налагоджувати ефективну співпрацю з іноземними колегами. Так нещодавно був укладений договір про співробітництво з італійською компанією, яка буде навчати студентів Університету культури мистецтву кулінарії, а також забезпечить базами практики за кордоном.

Реалізуй свої творчі амбіції в Університеті культури!

realizu-01

Наразі амбітні та цілеспрямовані вступники мають на меті обрати кращий із кращих ВНЗ, щоб у майбутньому здобути вищу освіту за обраним фахом і стати успішними професіоналами в улюбленій справі.

Університет культури – мрія української молоді!

univkulmri-03

Університет культури – це вищий навчальний заклад, де мріють навчатись тисячі українських вступників. Адже культурно-мистецький виш пропонує якісну європейську освіту, практику за кордоном, подвійний диплом та незабутні студентські роки.

25-річчя ректорства

25rich-01

В Університеті культури відбулась епохальна історична подія – святкування 25-річчя ректорської діяльності Михайла Поплавського.

Workshops in English

workshin01

В Університеті культури відбулась серія майстер-класів англійською мовою для студентів творчих спеціалізацій. Ініціювала проведення заходів завідувач Кафедри іноземної філології, професор Юлія Рибінська.

Університет культури – інноваційний виш із престижною бізнес-освітою

innovish-01

Університет культури – інноваційний виш із престижною бізнес-освітою та мультимедійними технологіями, зацікавленість до якого серед українських абітурієнтів лише зростає.

Михайло Поплавський: «Університет культури – лідер освіти в Україні»

uklidosv-01

Абітурієнти майже з усієї України вже встигли завітати до Університету культури. Амбітні вступники прагнуть ближче познайомитись з найпопулярнішим вишем та особисто поринути в богемну атмосферу. Так, сьогодні, у День відкритих дверей, приїхало понад 1500 школярів із Кіровоградської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернігівської, Хмельницької, Полтавської, Житомирської, Черкаської, Вінницької та Сумської областей, а також із Маріуполя, Львова і Запоріжжя.

Міжнародна практика на гірськолижних курортах Болгарії

praknagirsk-01

Студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мають чудову нагоду застосувати теоретичні знання та отримати реальний практичний досвід роботи під час проходження міжнародної практики в чотирьох та пяти зіркових готелях популярних гірськолижних курортів  у БолгаріїПампорово і Банско.

Михайло Поплавський: «Будьте активними, амбітними та цілеспрямованими!»

budtakt-01

Для визначення майбутньої професії до Університету культури завітали абітурієнти з Чернігівської та Київської областей. Познайомившись із штабом «Абітурієнт 2018» представники якого окреслили екскурсійний маршрут, гості вирушили у цікаву подорож вишем.

Університет культури – виш успішного майбутнього!

vyshusp-01

До Університету культури завітали абітурієнти зі столиці та Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Вінницької Кіровоградської, Полтавської, Одеської, Харківської, Чернігівської областей.

Михайло Поплавський: «Будьте режисерами свого життя!»

budtereg-01

Найочікуванішою подією для кожного абітурієнта є День відкритих дверей. Тож сьогодні до Університету культури завітали вступники з Житомира, Миргорода, Вишгорода Заболотного, Шостки, Коростишева і столиці.

Університет культури – лідер європейської освіти

univlid01

На шляху вибору майбутньої професії та орієнтирів у житті абітурієнти з навчальних закладів столиці, Білої Церкви і Києво-Святошинського району Київської області завітали до найкращого вишу країни – Університету культури. 

Student`s day ukrainianparty

studdayu-01

Університет культури масштабно відсвяткував День студента в концертному клубі «Bel étage». Святкування пройшло під символічною назвою #ukrainianparty – зі сцени молодь вітали найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу.

Жанна Бадоєва: «Я відвідала більше 100 країн»

janba-01

Кафедра міжнародного туризму ФГРіТБ організувала зустріч із зірковою випускницею Університету культури, відомою телеведучою Жанною Бадоєвою, котра здобула визнання і популярність завдяки авторському проекту про подорожі «Орел і решка».

Ахтем Сеїтаблаєв: Про кіно

ahtem-01

В Університеті культури відбулась яскрава творча зустріч студентів з відомим режисером, сценаристом, актором театру і кіно Ахтемом Сеїтаблаєвим.

Молодь обирає Університет культури!

molobun-01

До Університету культури завітали абітурієнти з Макарівського, Іванківського, Фастівського, Переяслав-Хмельницького районів Київської області і столиці, щоб хоч на день поринути у студентське життя та зробити перший крок до заповітної мрії.

Півфінал конкурсу «Снігова королева»

pivfit-01

Кафедра дизайну зачіски і стилю спільно з відомою косметичною компанією Estel Professional організувала півфінал щорічного конкурсу перукарського мистецтва «Снігова королева», який відбувся в Університеті культури.

Університет культури – це драйв, інновації, знання і перспективи!

ukdrive-01

В Університеті культури справжній бум абітурієнтів, виш гостинно зустрічав гостей з Обухова, Бориспільського, Васильківського та Тетіївського районів Київської області, а також зі столичних шкіл Подільського та Дарницького районів.

Григорій Решетнік: «Ви – нова генерація успішних людей»

reshetni01

У «Зірковому клубі лідерів Михайла Поплавського» відбулась зустріч студентів Кафедри PR та журналістики із популярним українським телеведучим, актором, режисером, бренд-голосом Григорієм Решетніком.

В Університеті культури стартували Дні відкритих дверей!

vunstart01

Сезон відкритих дверей у богемному виші розпочали абітурієнти з Бориспільського району. Вже о 10 ранку до вищого навчального закладу прибули майбутні вступники, мета яких – зануритись у творчу атмосферу, отримати необхідну інформацію для вступу та зробити перший крок до мрії.

10-річчя Кафедри міжнародних відносин

desyatkaf01

Творча команда студентів Кафедри міжнародних відносин організувала грандіозне святкування «10-річчя Кафедри міжнародних відносин». На захід запросили відомого політичного діяча, главу Адміністрації Президента (1999-2002 рр.), голову Верховної Ради України (2002-2006 та 2008-2012 рр.), доктора історичних наук, дійсного члена Національної академії наук України – Володимира Литвина.

День юриста КУК

denuristaku-07

Кафедра державного управління і права Університету культури урочисто відсвяткувала професійне свято – День юриста.

Місія «Посвята»

misposv-01

В концертному клубі «Bel etage» пройшла грандіозна загальноуніверситетська посвята першокурсників Університету культури.

Workshop від Лаури Бохенен

worksho-01

Університет культури – це якісна освіта міжнародного рівня. Дисципліни у навчальному закладі проходять як українською, так й іноземними мовами. Зі студентами займаються носії мов, викладачі провідних вишів країн Європи та США.

«KUC-ART»

kukartr01

«Розширити власний арт-простiр цілком реально», – довели дизайнери кафедри мистецтв Київського університету культури, влаштувавши виставку авторських художніх робіт «KUC-ART», присвячену Всесвітньому дню художника.

В Університеті культури масштабно відсвяткували День іменинника

vunvidden01

У Київському університеті культури вже традиційно відсвяткували День іменинника, аби привітати тих студентів, які відзначали свій День народження в червні, липні, серпні та вересні. Організаторами свята виступила креативна команда «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

Спецкурс «Мистецтво комунікацій» від Людмили Харів

mystkomun-01

В Університеті культури для студентів Кафедри журналістики та піару розпочався фаховий авторський курс «Мистецтво комунікацій» від телеведучої, журналістки, однієї з найкрасивіших та за версією журналу «Фокус» найвпливовіших жінок України – Людмили Харів.

«Привіт, богемо!»

Без заголовка

Студенти Університету культури масштабно відсвяткували День знань. Першокурсникам вишу підготували безліч сюрпризів і несподіванок. Для молоді влаштували святковий концерт, на якому відбулось вручення студентських квитків, знайомство із професорсько-викладацьким складом університету. Викладачі побажали вже повноправним студентам Університету культури чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації себе у майбутній професії.

Яскравий випуск бакалаврів та спеціалістів Київського університету культури

yaskvip01

Навчання у Київському університеті культури неодмінно запам’ятається новоспеченим бакалаврам насиченими студентськими буднями. Тут вони отримали колосальний життєвий та професійний досвід, навчаючись у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсу і творчих наставників.

Finish line of season 2017

1-10-4

В Університеті культури відбулась урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів року. У номінаціях «Спортсмен року», «Тренер року», «Дебют року», «Прогрес року» перемогли кращі із кращих.

20 років Кафедрі PR!

20rokpr-01

В Університеті культури відбулися урочистості з нагоди 20-річчя Кафедри PR. На свято були запрошені зіркові випускники кафедри, студенти та корифеї українського PR.

День журналіста в Університеті культури

denju-01

З нагоди Дня журналіста, щорічного професійного свята працівників засобів масової інформації в Україні, до Університету культури завітали переможці XV міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах», талановита молодь з Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» та Міжнародної медіашколи «АБІТУРІЄНТ» міста Києва.

«Сучасна кулінарія: нота за нотою»

suchkul01

В Університеті культури відбувся майстер-клас з молекулярної кухні віце-президента і викладача Асоціації шеф-кулінарів України, шеф-кухаря Шотландського дому «Whisky Corner» Олексія Повторейка.

Михайло Поплавський: «Євробачення 2017 – це іміджевий проект України»

evrop01

У Зірковому клубі лідерів відбулась атмосферна зустріч Михайла Поплавського із ведучими міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017» Володимиром Остапчуком, Тимуром Мірошниченком і Тетяною Тереховою.

Best Food Fest

foodf01

В університеті культури відбувся гастрономічний фестиваль Best Food Fest, в якому поборотися за Кубок «Барбекю-2017» мали змогу студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

Сучасні тенденції у новинарному та інформаційно-політичному просторі України

suchtend01

До студентської молоді Кафедри державного управління і права Київського університету культури завітала з відкритою лекцією фахівець із конституційного права України та зарубіжних країн, доктор політичних наук, професор Ірина Вільчинська. Зустріч із молоддю була присвячена темі: «Сучасні тенденції у новинарному та інформаційно-політичному просторі України».

Михайло Поплавський: «Вишиванка – це оберіг, що об’єднує українців!»

vishiv02

Всесвітній день вишиванки – це міжнародне свято, яке закликає берегти вишиту сорочку як символ волі та незламності духу українського народу. Основна мета заходу – збереження національних цінностей та їх активна популяризація серед українців.

Король та Королева КУК

korolokor-25

У Київському університеті культури відбулась грандіозна подія року – «Король та Королева КУК», де найкрасивіші, найкмітливіші та амбіційні студенти університету змагалися за корону та почесний титул.

УКРАЇНА ТА ІНДІЯ: ПІДТРИМКА, СПРИЯННЯ І МАЙБУТНІ МОЖЛИВОСТІ

ukrtaind01

Студенти Київського університету культури на запрошення посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті відвідали Посольство Індії в Україні. Спілкуючись із молоддю, Пан Бхарті розповів про сучасний стан розвитку своєї рідної країни і перспективи співробітництва між Україною та Індією.

Доторкнутися до прекрасного…

dotork-01

Студенти напряму підготовки «Культурології» та «Музеєзнавства, пам’яткознаства» Кафедри державного управління і права Київського університету культури 25 квітня 2017 року відвідали відкриття художньої виставки, присвяченої 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою (КНР) яка проходить в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Відкрита лекція Ірини Кіщенко

vidkrlek-02

З ініціативи Кафедри державного управління і права Київського університету культури відбулась відкрита лекція відомого практикуючого адвоката у цивільних та сімейних справах Ірини Кіщенко на тему: «Застосування норм матеріального та процесуального права у справах про розподіл майна подружжя».

Mafia привітала квітневих іменинників Університету культури

mafpozd27

В Університеті культури урочисто привітали іменинників квітня! Організували масштабний захід у стилі популярної гри «Мафія» представники Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

«Україна і світ»: конструктивний діалог задля успішного майбутнього

1 (3)

В Університеті культури продовжується Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин», організаторами якої є Кафедра міжнародних відносин вишу і Департамент міжнародного співробітництва.