Павло Зібров: «Тільки впертістю, працьовитістю і вірою в себе ви досягнете результату!»

У Київському університеті культури відбулася відкрита лекція завідувача кафедри естрадного співу, професора, народного артиста України Павла Зіброва на тему «Основні інструменти вокаліста та діяльність артиста».

Startup майбутнього

Михайло Поплавський провів для першокурсників мотиваційний майстер-клас, під час якого поділився досвідом створення успішних українських стартапів та надихнув молодь реалізовувати свої ідеї, набувати знань і вмінь для заснування власної компанії чи виведення нового продукту на ринок, а також вірити в себе та бути унікальними.

«Вір у себе»

В університеті культури відбувся мотиваційний майстер-клас для першокурсників від Михайла Поплавського.

Урочиста зустріч-знайомство першокурсників у Київському університеті культури

У Київському університеті культури відбулась урочиста зустріч-знайомство першокурсників із науково-педагогічним колективом, майстрами курсів, кураторами, студентським активом, завідувачами кафедр і деканами престижних факультетів.

Разом до перемоги!

Війна триває! І кожен із нас має робити все необхідне для того, аби якомога швидше наблизити велику й бажану перемогу! Тож студенти та викладачі університету культури продовжують тримати оборону на мистецькому та волонтерському фронтах.

Індустрія івент зсередини

На кафедрі івент-менджменту відбулась онлайн-зустріч із керуючим партнером івент-агентства Ant Hill Олексієм Куліковим. Фахівець поділився історією свого становлення та успіху в індустрії, розповів про перші проєкти, а також зосередив увагу на тому, якими якостями має володіти івент-менеджер, та надав молоді базові професійні поради.

Kalush Orchestra – переможці Євробачення-2022!

Український гурт Kalush Orchestra здобув перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», який цього року проводився в місті Турин (Італія). Це були неперевершені емоції! Зал аплодував стоячи! Українці отримали 631 бал – 192 від журі та 439 від глядачів.

КУК&КНУКіМ: «Twórczy Opór» у Кракові

Патріотична молодь КУК&КНУКіМ презентувала антивоєнні плакати на міжнародній виставці «Twórczy Opór» у Польщі, влаштувавши доброчинну акцію на підтримку Збройних Сил України.

Бездоганний сервіс. Як зробити гостей щасливими

Дистанційне навчання в Університеті культури продовжується. Днями на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся онлайн майстер-клас однієї з найбільш авторитетних експерток із сервісу в Україні, сертифікованого коуча (ICF) і бізнес-тренера Оксани Марусич.

Перспективи готельної індустрії в Україні та світі. Історія успіху Ribas Hotels Group та його засновника

Університет культури продовжує дистанційне навчання в умовах воєнного стану. Днями на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась мотиваційна онлайн-зустріч студентів та молодого українського підприємця, СЕО і засновника мережі готелів Ribas Hotels Group, співзасновника Асоціації готелів і курортів України (UHRA), члена Odessa Business Club Артура Лупашка.

Університет культури #StandWithUkraine

В умовах війни вся Україна згуртована, як ніколи! Ми єдині у своїй меті до Перемоги! Професорсько-викладацький склад, студенти Університету культури щодня докладають зусиль, щоб якомога швидше наблизити мир в країні, продовжують працювати на освітньому, культурному та воєнному фронтах.

Ars longa, bellum temporale est! Мистецтво вічне, війна тимчасова!

Трагедія війни – в епіцентрі українського мистецтва графічного дизайну. Його творці – молоді патріоти – студенти факультету дизайну і реклами КУК та КНУКіМ, які попри воєнний стан і життєві обставини створили плакати та експонували їх у столичній галереї «Митець».

Збереження української культурної спадщини в цифровому форматі

Київський університет культури разом із консорціумом міжнародного проєкту dComFra програми ЄС Еразмус+ з 2019 року активно бере участь в All Digital Week (Європейському тижні цифрової грамотності).

MEDIAFEST ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ – 2022!

На кафедрі PR та журналістики Університету культури відбувся MEDIAFEST, учасниками якого стали майбутні вступники! Програма заходу передбачала фахові зустрічі, майстер-класи, які надали можливість детальніше ознайомитись молоді з умовами вступу за обраними спеціалізаціями.

День Святого Валентина в Київському Університеті Культури

14 лютого в Київському університеті культури відсвяткували День всіх закоханих. Панувала справжня магія кохання – на вході до вишу всіх зустрічали чарівні Купідончики, які випромінювали любовні флюїди та налаштовували на романтичний настрій.

Ігор Тихомиров: «Любіть свою справу та досягайте успіху!»

Першокурсники факультету кіно і телебачення взяли участь у фаховому дискурсі щодо специфіки акторської професії в театрі та кіно. Власними думками молодь поділилась під час майстер-класу відомого актора, сценариста, режисера Ігоря Тихомирова, який відзначив аргументованість позицій студентства вишу.

Майстер-клас від Анни Іваненко, виконавчої редакторки журналу «Folga»!

У рамках ознайомчої практики першокурсників кафедри зв’язків з громадськістю та журналістики відбувся майстер-клас виконавчої редакторки журналу «Folga» та успішної випускниці Університету культури Анни Іваненко.

Майстер-клас відомого актора Сергія Калантая

У межах творчих майстер-класів та фахових зустрічей на факультет кіно і телебачення Університету культури завітав заслужений артист України, актор театру й кіно, член національної спілки кінематографістів України Сергій Калантай.