Олена Дацун: «Попри війну потрібно жити, творити і планувати»

Із початку повномасштабного вторгнення психологічне здоров’я українців зазнало негативного впливу. Люди постійно відчувають паніку, страх, тривогу, шок, агресію, смуток, апатію, ейфорію, полегшення, перебуваючи у нестабільному стані емоційного коливання.

Петро Мага: «Слово ПЕРЕМОГТИ для нас означає — ЖИТИ!»

«Жодні ракети не зламають українців!» – переконаний Петро Мага – відомий український телеведучий, поет-пісняр, режисер, сценарист, актор, народний артист України і нині командир взводу Збройних Сил України.

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Індонезії

У рамках авторського курсу «Лідерство та міжнародні комунікації» на кафедрі міжнародних відносин відбулась онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Індонезії Василем Гамяніним.

«Як зробити з івенту подію»

На кафедрі івент-менеджменту університету культури відбувся майстер-клас у форматі онлайн від Олександра Висоцького – режисера фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest» та засновника «Тост Fest», громадського і культурного діяча, зіркового випускника й викладача вишу.

Дмитро Пономаренко про тонкощі дипломатичних відносин України з Республікою Корея

Відкриті онлайн-лекції в рамках авторського курсу Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації» продовжують збирати зацікавлену аудиторію майбутніх дипломатів.

Урочиста посвята хореографів 2022

На факультеті хореографічного мистецтва університету культури пройшла посвята у студенти.

У цей нелегкий час для країни молодь продовжує здобувати вищу освіту, старанно вчитись і підтримувати культурний фронт. Тож, як і кожного року, першокурсники офіційно підтвердили свій статус студентів університету культури.

Посвята «Євробачення 2023»

На кафедрі естрадного співу Київського університету культури пройшла урочиста посвята. Захід відбувся у форматі «Євробачення 2023», де молодь обрала собі країну – Україну, Іспанію, Італію, Польщу, Нідерланди, Азербайджан, Францію, Данію, Австрію, Норвегію – від якої і підготувала неймовірні виступи за зразком пісенного конкурсу.

Зірковий майстер-клас від Дяді Жори

На кафедру продюсування і шоу-бізнесу з майстер-класом до студентів завітав Дядя Жора (Вадим Мичковський) – український шоумен, відомий телеведучий, гуморист, продюсер, власник топової івент-агенції «Дядя Жора Company», а також виконавець авторських пісень та актор.

We are ukrainians!

На факультеті кіно і телебачення відбувся патріотичний захід талановитої молоді, об’єднаної любов’ю до України, «We are ukrainians»!

TUKWEEК

На факультеті індустрії моди та фешн-бізнесу відбулась щорічна феєрична подія «TUKWEEК» – показ краси, моди і стилю.

Фінальна підсумкова конференція проєкту «ЄС Еразмус+ dComFra»

25 жовтня представниці Університету культури Олена Чайковська, Марина Толмач та Світлана Хрущ, взяли участь у фінальній підсумковій конференції проєкту dComFra – Digital Competence Framework for Ukrainian teachers and other citizens (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян) міжнародної програми ЄС Еразмус+.

Експозиція студентської графіки на «Трієнале сценографії 2022»

Творча молодь факультету мистецтв КУК та факультету дизайну і реклами КНУКіМ експонувала оригінальні афіші до театральних вистав. Презентація відбулась у будинку Національної спілки художників України, де 33 проєкти прикрасили виставку «Трієнале сценографії ім. Даніїла Лідера – 2022».

Стрім з Ілоною Невеселою – «Івенти під час війни. Моя історія»

На кафедрі івент-менеджменту університету культури відбувся цікавий стрім власниці івент-агенції «MOZHEM ЕVENT», із 7-річним стажем організації подій (організувала понад 1000 заходів) Ілони Невеселої.

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Швейцарії Артемом Рибченком

Студенти-міжнародники активно поглиблюють власні знання з основ дипломатії під час відкритих лекцій та фахових зустрічей, які проходять у рамках авторського курсу Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації».

Видовищна гала-інавгурація 2022/23 навчального року Collegium Humanum

26 жовтня в будинку Польського театру ім. Арнольда Шифмана у Варшаві поважне професорське товариство з різних університетів вшанувало своєю присутністю урочисту інавгураційну гала-церемонію відкриття 2022/23 навчального року престижного Collegium Humanum.

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським

У рамках авторського курсу Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації» на кафедрі міжнародних відносин відбулась онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським.

«Лідерство та міжнародні комунікації» з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці

У рамках авторського курсу Інни Костирі «Лідерство та міжнародні комунікації» на кафедрі міжнародних відносин пройшла онлайн-зустріч із Валерієм Жовтенком, українським дипломатом, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Киргизькій Республіці (з 2018 року).

Університет майбутнього

Михайло Поплавський провів майстер-клас для першокурсників, на якому надав поради з формування успішної особистості та розкрив секрети успіху Київського університету культури, зокрема, як завоювати довіру та утримати лідерство закладу на ринку освітніх послуг.

Майстер-клас експерта із сервісу Оксани Марусич

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу вже традиційно працює у форматі поєднання теорії, практики та майстер-класів, вебінарів і зустрічей із професіоналами сфери гостинності та бізнесу.

Павло Зібров: «Тільки впертістю, працьовитістю і вірою в себе ви досягнете результату!»

У Київському університеті культури відбулася відкрита лекція завідувача кафедри естрадного співу, професора, народного артиста України Павла Зіброва на тему «Основні інструменти вокаліста та діяльність артиста».

Startup майбутнього

Михайло Поплавський провів для першокурсників мотиваційний майстер-клас, під час якого поділився досвідом створення успішних українських стартапів та надихнув молодь реалізовувати свої ідеї, набувати знань і вмінь для заснування власної компанії чи виведення нового продукту на ринок, а також вірити в себе та бути унікальними.

«Вір у себе»

В університеті культури відбувся мотиваційний майстер-клас для першокурсників від Михайла Поплавського.