Kalush Orchestra – переможці Євробачення-2022!

Український гурт Kalush Orchestra здобув перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», який цього року проводився в місті Турин (Італія). Це були неперевершені емоції! Зал аплодував стоячи! Українці отримали 631 бал – 192 від журі та 439 від глядачів.

КУК&КНУКіМ: «Twórczy Opór» у Кракові

Патріотична молодь КУК&КНУКіМ презентувала антивоєнні плакати на міжнародній виставці «Twórczy Opór» у Польщі, влаштувавши доброчинну акцію на підтримку Збройних Сил України.

Бездоганний сервіс. Як зробити гостей щасливими

Дистанційне навчання в Університеті культури продовжується. Днями на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся онлайн майстер-клас однієї з найбільш авторитетних експерток із сервісу в Україні, сертифікованого коуча (ICF) і бізнес-тренера Оксани Марусич.

Перспективи готельної індустрії в Україні та світі. Історія успіху Ribas Hotels Group та його засновника

Університет культури продовжує дистанційне навчання в умовах воєнного стану. Днями на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась мотиваційна онлайн-зустріч студентів та молодого українського підприємця, СЕО і засновника мережі готелів Ribas Hotels Group, співзасновника Асоціації готелів і курортів України (UHRA), члена Odessa Business Club Артура Лупашка.

Університет культури #StandWithUkraine

В умовах війни вся Україна згуртована, як ніколи! Ми єдині у своїй меті до Перемоги! Професорсько-викладацький склад, студенти Університету культури щодня докладають зусиль, щоб якомога швидше наблизити мир в країні, продовжують працювати на освітньому, культурному та воєнному фронтах.

Ars longa, bellum temporale est! Мистецтво вічне, війна тимчасова!

Трагедія війни – в епіцентрі українського мистецтва графічного дизайну. Його творці – молоді патріоти – студенти факультету дизайну і реклами КУК та КНУКіМ, які попри воєнний стан і життєві обставини створили плакати та експонували їх у столичній галереї «Митець».

Збереження української культурної спадщини в цифровому форматі

Київський університет культури разом із консорціумом міжнародного проєкту dComFra програми ЄС Еразмус+ з 2019 року активно бере участь в All Digital Week (Європейському тижні цифрової грамотності).

MEDIAFEST ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ – 2022!

На кафедрі PR та журналістики Університету культури відбувся MEDIAFEST, учасниками якого стали майбутні вступники! Програма заходу передбачала фахові зустрічі, майстер-класи, які надали можливість детальніше ознайомитись молоді з умовами вступу за обраними спеціалізаціями.

День Святого Валентина в Київському Університеті Культури

14 лютого в Київському університеті культури відсвяткували День всіх закоханих. Панувала справжня магія кохання – на вході до вишу всіх зустрічали чарівні Купідончики, які випромінювали любовні флюїди та налаштовували на романтичний настрій.

Ігор Тихомиров: «Любіть свою справу та досягайте успіху!»

Першокурсники факультету кіно і телебачення взяли участь у фаховому дискурсі щодо специфіки акторської професії в театрі та кіно. Власними думками молодь поділилась під час майстер-класу відомого актора, сценариста, режисера Ігоря Тихомирова, який відзначив аргументованість позицій студентства вишу.

Майстер-клас від Анни Іваненко, виконавчої редакторки журналу «Folga»!

У рамках ознайомчої практики першокурсників кафедри зв’язків з громадськістю та журналістики відбувся майстер-клас виконавчої редакторки журналу «Folga» та успішної випускниці Університету культури Анни Іваненко.

Майстер-клас відомого актора Сергія Калантая

У межах творчих майстер-класів та фахових зустрічей на факультет кіно і телебачення Університету культури завітав заслужений артист України, актор театру й кіно, член національної спілки кінематографістів України Сергій Калантай.

Олег Кравченко: «Професія сомельє – це стиль життя!»

У рамках ознайомчої практики першокурсники факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відвідали столичний заклад «Win Bar» та мали змогу поспілкуватись із його співвласником, професійним сомельє Олегом Кравченком.

Ксенія Ковальова про мистецтво ручного друку

Першокурсники кафедри графічного дизайну взяли участь у майстер-класі з мистецтва ручного друку! Лінорит і різні експерименти з такою технікою – невід’ємні складові практики графічного дизайнера та ілюстратора. А в добу цифрових технологій ручний друк набуває все більшої цінності.

Новорічна вечірка дизайнерів

На факультеті дизайну і реклами топового мистецького вишу започатковували добру традицію – підсумовувати семестрову роботу відзначенням найкращих, що буде мотивувати і надихати на майбутні звершення.

NEW YEAR FASHION SHOW

Кафедри індустрії моди та фешн-бізнесу, івент-менеджменту і шоу-бізнесу напередодні новорічних свят влаштували справжнє казкове дійство – New Year Fashion Show, в якому взяли участь студенти і викладачі.

Україна-Бразилія: кулінарна дипломатія

У рамках домовленості про поглиблену співпрацю Університету культури та Посольства Федеративної Республіки Бразилія в Україні кафедра міжнародних відносин та кафедра готельно-ресторанного і туристичного бізнесу реалізували спільний проєкт «Україна-Бразилія: кулінарна дипломатія».

Україна-Узбекистан: двосторонні відносини

Відкриті лекції, майстер-класи і фахові зустрічі в межах авторського курсу «Лідерство» пані Інни Костирі, проректора, завідувача кафедри міжнародних відносин, доктора політичних наук, професорки, активно тривають.

Аргентинський маламбо від Ніколаса Корреа

У рамках двосторонньої угоди Університету культури і Посольства Аргентинської Республіки в Україні реалізуються спільні мистецькі заходи: відкриття фотовиставки, майстер-класи хореографів, музичні імпрези, творчі зустрічі тощо.

Дебатний Клуб на міжнародних відносинах

Дебати – це інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, аби переконати суперника у правильності своєї думки за допомогою аргументів. Участь у Дебатному клубі дає змогу розвинути критичне мислення, сприяє оволодінню мистецтвом красномовства, виробляє об’ємне бачення тієї чи іншої проблеми. Дебати виховують вміння працювати в колективі, повагу до опонента, толерантність.

Кафедра PR і журналістики – твій шанс у медіамайбутнє!


Піарники та журналісти потрібні всюди. Це люди, які просувають бренди та особистостей, рекламують, пишуть промови, сценарії, статті, сео-матеріали, працюють із соціальними мережами. Професії майбутнього, які стрімко розвиваються на ринку праці, тому можете бути впевниними, що цей напрямок буде тільки зростати вгору, а конкуренція збільшуватися.

Майстер-клас від Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького

На факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького! Вони перші українські журналісти-фільммейкери, яким вдалось об’їхати майже всі світові кіноподії: Oscar, Золотий глобус, Каннський кінофестиваль, Berlinale та безліч інших. Денис і Олесь уже 10 років працюють у мас-медіа і створюють контент для українських телекан

Поліна Бараніченко про імерсивний театр і емоційну творчість  

Імпульс, рефлексія, чесність, цікавий емоційний досвід і дослідження сенсів, нові враження у сприйнятті себе і світу – все це про український імерсивний театр UZAHVATI та інноваційні проєкти поза сценою і глядацькою залою, які створює команда однодумців і друзів Поліни Бараніченко, режисерки-новаторки, зіркової випускниці кафедри режисури естради і масових свят Університету культури.

Helloween у Київському університеті культури

Наймоторошніше свято року відзначили в Київському університеті культури. Крутезно-страшні образи, потойбічні декорації, вайбові треки та фуд-корт із пуншем – саме так студенти вишу запалювали на Helloween.

Україна – Італія. Двосторонні відносини

В Університеті культури відбулась нова зустріч в рамках авторського курсу «Лідерство» Інни Костирі, доктора політичних наук, професорки, завідувача кафедри міжнародних відносин, проректора з міжнародного співробітництва.

SERAFYN: Мрія – головний генератор подій вашого життя!

Відомий шоумен, хореограф, телеведучий, співак, саундпродюсер, саундрайтер (англійською, українською, російською та іспанською мовами), соліст гурту «Rumbero’s» Олег Серафін провів майстер-клас для студентів факультету івент-менеджменту і шоу-бізнесу.