Майстер-клас від фронтмена гурту «Без обмежень» Сергія Танчинця!

В Університеті культури продовжуються мотиваційні онлайн-зустрічі та майстер-класи відомих івенторів, медійників, шоуменів, які діляться фаховим досвідом і надихають молодь власним прикладом на успіх.

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану

Студенти та абітурієнти кафедри міжнародних відносин мали надзвичайну можливість перейняти досвід і поспілкуватись онлайн із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджану в Україні Азером Худаяром оглу Худієвим (06.09.2016-12.03.2020).

Організували захід заступники завідувача кафедри та викладачі з фахових дисциплін: Марина Шевченко і Тарас Лисенко.

«Вдалась ти крилатою – мусиш летіть!»

Завжди молодій і задумливій на світлинах Лесі Українці 150 років від дня народження. Цей образ пережив чимало історичних та культурних змін, але залишився актуальним. Він і сьогодні мотивує, надихає, змушує мислити та відчувати багатьох митців.

ФГРіТБ: Онлайн-лекторій від Володимира Грігорі

Студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу ознайомились із специфікою столичної мережі ресторанів «Rest Emotion» та поспілкувались із її співвласником, відомим ресторатором Володимиром Грігорі.

SMALL TALK з Оленою Шоптенко

На факультеті хореографічного мистецтва в онлайн-форматі відбулась чергова професійно-творча зустріч студентів із відомою українською хореографинею, чемпіонкою світу з латиноамериканських танців, переможницею телепроєкту «Танці з зірками» і зірковою викладачкою Київського Університету Культури Оленою Шоптенко!

Дипломатична онлайн-зустріч

Студентська молодь кафедри міжнародних відносин взяла участь в онлайн-зустрічі із Радником Посольства Литовської Республіки в Україні Томасом Сікорскісом.

Відкоркуй український характер!

У рамках професійно-практичної підготовки студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу взяли участь в онлайн-лекторії співвласника родинної виноробні «Колоніст» Івана Плачкова.

Мотиваційний майстер-клас від Крістіни Кривцової

На факультеті івент-менеджменту і шоу-бізнесу продовжуються цікаві майстер-класи й зустрічі з успішними особистостями та знаними фахівцями-практиками. Днями студентська молодь кафедри івент-менеджменту поспілкувалась із відомою івенторкою Крістіною Кривцовою.

Про сучасну драматургію і театр

Навчання на факультеті сценічного мистецтва, сповнене цікавих проєктів. Нині у юних театралів проходження виробничої практики: кожен студент надихається унікальними доробками видатних майстрів сцени та кіноіндустрії, а також намагається втілювати власні творчі задуми!

Креативна практика дизайнерів-першокурсників

Студенти 1-го курсу факультету дизайну Університету культури пройшли надзвичайно цікаву ознайомчу практику, яка була насичена відвідуванням креативних осередків, музейними екскурсіями, новими знайомствами, зустрічами та клубними презентаціями.

Михайло Кірішев: «Навчіться радіти маленьким перемогам!»

Першокурсники факультету музичного мистецтва взяли участь у цікавому і змістовному майстер-класі заслуженого артиста України, соліста Національного театру опери та балету України ім. Т. Шевченка Михайла Кірішева.

Театральна прем’єра

Творча молодь акторської майстерні Дмитра Ступки факультету сценічного мистецтва представила нову оригінальну виставу, створивши справжній звірополіс.

WINTER MAGIC FEST

WINTER MAGIC FEST – унікальний проєкт зимової магії перевтілень у яскраві стилістичні образи, який влаштували онлайн талановиті та креативні студенти факультету індустрії моди і фешн-бізнесу.

The Colors of Parajanov

Студенти-графіки факультету дизайну і реклами та майбутні івентори Університету культури реалізували креативний проєкт.

Синергія ІТ-реальності

Наприкінці 2020 року відбулась наймасштабніша ІТ-конференція в Україні «Synergy. IT Business & IT Education». Захід вперше проходив у змішаному форматі – online та частково offline, згуртувавши 43-х спікерів і рекордну кількість учасників – 1189.

Подаруй казку дітям!

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята.

ФГРіТБ: Практика у форматі діджиталізації

Днями студенти-туризмознавці факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу в межах навчальної практики взяли участь в онлайн-конференції «Роль організацій з менеджменту дестинацій у розвитку сталого туризму».

У Київському університеті культури відкрито «Міжнародний центр інноваційних технологій»

Знакова подія відбулася на факультеті дистанційного навчання Київського університету культури – відкриття «Міжнародного центру інноваційних технологій».

TUKWEEK

На факультеті індустрії моди і фешн-бізнесу Університету культури відбувся яскравий онлайн-фестиваль оригінальних образів, які створила креативна молодь.

Вебінар від столичного ресторатора Азада Алієва

Онлайн-навчання на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – це новий крутий скіл для студентів вишу. Молодь успішно набуває знань на дистанційних платформах, долучається до онлайн-лекцій та фахових майстер-класів.

ФКіТБ: Кіноперемога

Студенти-оператори факультету кіно і телебачення Владислав Пеньков та Кирило Куровський здобули перемогу у фестивалі «Кіноко», що відбувся за підтримки Держкіно.

Особливості столового етикету від Марії Грицай

Онлайн-навчання на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу – цікаве та різноманітне. Воно вимагає нових знань та умінь, швидкого реагування, обрання дієвих інструментів для проведення занять. ФГРіТБ крокує в ногу з часом.