Прем’єрний показ від студентів-театралів

Оригінальну інтерпретацію вистави за п’єсою А. Чехова «Вишневий сад» презентували у столичному театрі «Актор». Прем’єра захопила увагу відомих майстрів сцени, митців, поціновувачів театральної естетики, які з цікавістю завітали на перегляд.

Святослав Святохо про тонкощі барної справи

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу випускник Університету культури, бартендер, бар-менеджер та консалтинг бар-менеджер Святослав Святохо провів майстер-клас із приготування та класифікації алкогольних напоїв.

Влаштували зустріч декан ФГРіТБ Ігор Комарніцький і заступник декана Ксенія Приходько.

Захід відбувся онлайн, однак це не стало перешкодою для цікавого спілкування з молоддю. Святославу 22 роки, він неймовірно талановитий і попри юний вік успішний у своїй галузі, про що свідчить реалізація близько десяти авторських проєктів.

Упродовж майстер-класу бартендер поділився професійним досвідом, розповів про тонкощі барної справи та надав конструктивні поради майбутнім фахівцям сфери готельно-ресторанної справи.

Першою темою обговорення стала коктейльна карта. Спікер наголосив на тому, що бармен повинен уміти комунікувати та прислухатися до гостя, його вподобань і побажань у виборі напоїв. Серед розглянутих були коктейлі-аперетиви, коктейлі-дижестиви, тонізуючі та охолоджувальні.

Святослав детально розповів про специфіку кожного, а також, як правильно їх пропонувати та подавати гостям.

«Авторський коктейль – це поєднання знань та практики з метою створення унікального смаку», – зауважив бар-менеджер.

Під час діалогу зі студентами Святослав Святохо звернув увагу на головні складові успішності: рішучість, упевненість, ризикованість та бажання розвиватись, крім того, надав поради щодо приготування легких різноманітних коктейлів у домашніх умовах. Молодь із захопленням слідкувала за змістовною розповіддю та активно брала участь у спілкуванні з експертом, набуваючи нових знань з фаху та професійної мотивації.

Також Святослав продемонстрував інвентар барменів: мірний посуд (джигер, мензурка), шейкер, змішувальний стакан, барну ложку, відерце для зберігання льоду, щипці та совок для льоду. Акцентував, якщо в шейкері немає ситечка, то для нього потрібен «стрейнер», велике сито для переливання коктейлю в стакан без льоду.

«Для мене барна справа – це мистецтво, релігія та певні канони!» – підкреслив Святослав Святохо.

На завершення в прямому ефірі майбутні готельєри та ресторатори дізналися технологію приготування авторських коктейлів «Гібіскус», «Верона» та «Химерний ананас». Молодь була в захваті від побаченого та щиро вдячна за цікаву зустріч. Спікер пообіцяв поділитися зі студентами факультету готельно-ресторанного бізнесу секретним рецептом напоїв та порадив, окрім навчання в університеті, приділяти увагу саморозвитку: читати книжки, відвідувати майстер-класи та обов’язково накопичувати практичний досвід.

Про бізнес, проєкти, розвиток і можливості від Влада Ноздрачова

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась онлайн-зустріч із креативним директором і співзасновником освітніх проєктів «Суперлюди» та Unit school of business (USB) Владом Ноздрачовим. Студентам, які долучились до спілкування у zoom, спікер розповів про власні проєкти, бізнес, розвиток і можливості.

ФДіР: День дизайнера

На факультеті дизайну і реклами Університету культури започаткували масштабний виставковий проєкт до Всесвітнього дня дизайнера.

Сергій Ларіонов: Мистецтво фуршету

У рамках фахових онлайн-зустрічей студенти другого і третього курсів факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу поспілкувались із менеджером F&B (Food and Beverage) готелю «Опера» Сергієм Ларіоновим.

До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

Будь-яка подія країни і навіть трагічна завжди захоплює художників, скульпторів, дизайнерів-графіків, які втілюють власні емоції у дивовижних малюнках, постатях, плакатних проєктах, різноманітних мистецьких перформансах.

Ukraїner: Проєкт з любов’ю до України

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась онлайн-зустріч із Софією Анжелюк, представницею та координаторкою волонтерів мультимедійного проєкту «Ukraїner».

Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації

В Університеті культури на ФАКУЛЬТЕТІ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації».

ФГРіТБ: Майстер-клас від шефа-сомельє Олега Кравченка

Першокурсники факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу взяли участь в онлайн-майстер-класі «Історія виноробства. Винні тренди. Розвиток винної культури в Україні». Знаннями і досвідом із молоддю поділився шеф-сомельє і співвласник винного бару «Win Bar» Олег Кравченко.

Дмитро Борисов: Ресторанний бізнес в умовах жорсткого карантину

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся онлайн майстер-клас відомого ресторатора Дмитра Борисова, під час якого він розповів студентам про випробування у бізнесі і шляхи їх вирішення в умовах економічної кризи та пандемії, а також надав поради рестораторам-початківцям.

КЛІП «КРОПИВА»: крізь призму часу

Відбулися зйомки концертного кліпу Михайла Поплавського на пісню «Кропива» в новій інтерпретації за участі зіркової команди Університету культури. Кліп створений з використанням сучасних візуальних спецефектів, LED екранів та VR технологій.

Лекторій із присмаком кави від Олега Букрея

Кава – улюблений напій багатьох митців, які насолоджуючись її ароматом і смаком, створювали унікальні шедеври світової класики. Композитор Іоганн Себастьян Бах, наприклад, написав «Кавову кантату», а драматург і романіст Оноре де Бальзак, надихаючись кавою, невтомно працював над серією творів «Людська комедія».

Ремейк на «БЛЮЗ ЕРОТИЧНИХ ДУМОК»

Зіркова команда Університету культури створила оригінальний ремейк концертного кліпу Михайла Поплавського «Блюз еротичних думок». Зйомки відбулись з використанням LED-екранів та VR-технологій. Це 3D-версія кліпу, який вперше вийшов на екрани 20 років тому.

Кліп «А НАМ СЬОГОДНІ 50» у стилі Ґетсбі

Відбулися зйомки ліричного концертного кліпу Михайла Поплавського на нову святкову пісню «А нам сьогодні 50». Відео відзняте у 3D віртуальній реальності на студії «One Location» із використанням LED екранів та VR технологій.

Майстер-клас із гримувального мистецтва від Катерини Малярчук

На кафедрі fashion-бізнесу відбувся майстер-клас від професійного гримера, майстра зі створення зачісок і спецефектів Катерини Малярчук. Власними знаннями фахівчиня поділилась зі студентами та абітурієнтами курсу, запросивши долучитись до практикуму дистанційно.

КУК: AllDigitalWeek 2021

В Університеті культури стартував Цифровий тиждень в рамках проєкту Erasmus+ dComFra «Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens».

Формування іміджу та репутації

На кафедрі PR і журналістики Університету культури відбулась Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Імідж і репутація: теорія та практика», згуртувавши провідних фахівців України та закордону.

Виклик мовою дизайну

«Пандемія коронавірусу змінила плани багатьох творчих особистостей», – вважає студентка 2-го курсу кафедри графічного дизайну факультету дизайну і реклами Університету культури Валентина Дворнік.

День відкритих дверей OFFLINE/ONLINE

Мрія абітурієнтів Університету культури про День відкритих дверей offline здійснилась. Днями українська молодь завітала до вишу, аби ознайомитись з новими умовами вступу та остаточно визначитись із майбутньою професією. Захід відбувся з дотриманням усіх санітарних норм.

Мотиваційний онлайн-лекторій від Ілони Гвоздьової

Відчувати мелодію танцю, творити неповторну реальність за допомогою образів, знаходити потрібні емоції та відточувати танцювальні рухи навчає студентську молодь факультету хореографії переможниця телепроєкту «Танці з зірками», власниця школи танцю «Gvozdeva Dance Complex», зіркова викладачка Університету культури Ілона Гвоздьова!

Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні

У рамках курсу відкритих лекцій «Культурна дипломатія» на кафедрі міжнародних відносин відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахметом Гульдере.

Відверто про столичне життя

Студентська молодь факультету театру та кіно Університету культури втілює творчі задуми на професійній сцені країни. В рамках проєкту OPEN_MIND_СТУДЕНТ третьокурсники акторської майстерні Стаса Жиркова та Ксенії Ромашенко зіграли у виставі «Жити в Києві», відтворивши столичну буденність.

Майстер-клас від фронтмена гурту «Без обмежень» Сергія Танчинця!

В Університеті культури продовжуються мотиваційні онлайн-зустрічі та майстер-класи відомих івенторів, медійників, шоуменів, які діляться фаховим досвідом і надихають молодь власним прикладом на успіх.

Онлайн-зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану

Студенти та абітурієнти кафедри міжнародних відносин мали надзвичайну можливість перейняти досвід і поспілкуватись онлайн із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджану в Україні Азером Худаяром оглу Худієвим (06.09.2016-12.03.2020).

Організували захід заступники завідувача кафедри та викладачі з фахових дисциплін: Марина Шевченко і Тарас Лисенко.