10-річчя Кафедри міжнародних відносин

desyatkaf01

Творча команда студентів Кафедри міжнародних відносин організувала грандіозне святкування «10-річчя Кафедри міжнародних відносин». На захід запросили відомого політичного діяча, главу Адміністрації Президента (1999-2002 рр.), голову Верховної Ради України (2002-2006 та 2008-2012 рр.), доктора історичних наук, дійсного члена Національної академії наук України – Володимира Литвина.

desyatkaf02

desyatkaf01

«Знаходитись на ювілеї такої потужної кафедри – для мене велика честь. Політика – справа тимчасова, тому треба мати постійну галузь діяльності. Я вважаю, що найвагомішими сферами є наука та освіта. Немає нічого кращого, ніж передавати свої знання та досвід молодому поколінню»,– розпочав політик.

desyatkaf01

Володимир Литвин акцентував увагу студентів на тому, що зараз у житті молоді найсприятливіший період для особистісного і професійного зростання; але для цього необхідно  систематично докладати максимум зусиль.

Міжнародникам-початківцям було цікаво почути про сучасні тенденції проведення політичних кампаній в Україні та світі.

«На сьогоднішній день у нашій країні дуже популярно порушувати питання національних інтересів і по-новому розглядати ідеї націоналізму», – зазначив екс-голова Верховної Ради.

До того ж, Володимир Литвин наголосив, що на його думку, в Україні не налагоджена діяльність дипломатичного департаменту, котрий би допомагав політикам розширювати кордони міжнародної співпраці. Свої погляди на різні політичні процеси спікер відобразив у новій авторській книзі, котра вийде найближчим часом.

desyatkaf01

У першій частині видання будуть міститись теоретичні відомості про політичну діяльність на теренах нашої держави та зарубіжних країн. Друга половина складатиметься із дослідження «Як місце народження, менталітет і родина в подальшому впливають на діяльність президентів при владі».

desyatkaf01

Михайло Поплавський подякував гостю за інформативну фахову зустріч із студентами та привітав Кафедру міжнародних відносин зі ювілеєм:

«Радий бачити в Університеті культури відомого політика, доктора наук і мого друга – Володимира Литвина. Сьогодні відбулася душевна українська родинна розмова. Студенти дізналися багато важливих аспектів професійної міжнародної діяльності та мали змогу почути фахові думки досвідченого політика»,– сказав Михайло Поплавський.

desyatkaf01

Також у межах святкування відбулася фотовиставка, котру організували студентки другого курсу ФЖіМВ Марія Пульків та Кристина Ходос. На виставці були представлені світлини з найважливіших подій Кафедри міжнародних відносин і зустрічей з видатними постатями: Віктором Ющенком, Леонідом Каденюком, Мікаелем Нобелем, Лехом Валенсою, Леонідом Кравчуком.

«Сподіваємось, що ця виставка надихне першокурсників на активну діяльність, організацію різноманітних професійних зустрічей та майстер-класів, аби через десять років можна було поповнити нашу колекцію новими знаковими яскравими фотографіями», – зазначила Марія.

У рамках заходу презентували студентський журнал «Міжнародні відносини», який створили амбітні представниці «Зіркового клубу лідерів» Владислава Литовченко та Ксенія Скорик. У видання дівчата помістили статті про найвизначніші заходи на факультеті: про зустрічі із Надзвичайними і Повноважними Послами Індії, Угорської республіки, Туркменістану, Італійської республіки та республіки Мальта в Україні, майстер-клас від екс-міністра закордонних справ України, проведення Дня міжнародника і моделі ООН в Університеті культури.

desyatkaf01

На завершення урочистості Кафедра міжнародних відносин подарувала молоді величезний святковий торт, аби студентське життя було завжди солодким і яскравим.

desyatkaf02