Student’s birthday party 2021

День іменинника 2021 стартував! Студентська молодь Київського університету культури, яка народилась у вересні, масштабно відсвяткувала спільний день народження! Організувала Student’s birthday party креативна команда мистецького вишу.

Для винуватців урочистості підготували чимало сюрпризів: оригінальне танцювальне інтро, драйвові пісні, циркові номери, які представили талановиті студенти закладу вищої освіти.

Гучними оваціями іменинники зустрічали привітання від Почесного Президента Київського університету культури Михайла Поплавського.

«В Університеті культури ми продовжуємо добру традицію щомісяця святкувати день іменинника. Вітаю вас із прекрасним святом, бажаю добра, наснаги, оптимізму, міцного здоров’я і шаленого студентського кохання.

Я дякую вашим батькам за те, що вони виховали таких веселих, добрих і талановитих дітей. Прокачайте себе емоційно, станьте успішними, популярними та щасливими. Цінуйте кожну мить і завжди радійте життю!» – сказав Михайло Поплавський.

Поздоровив іменинників і ректор Київського університету культури Володимир Пилипів: «Привіт, еліто! Вітаю вас із днем народження, з тим, що ми відродили в Університеті культури, завдяки Михайлу Михайловичу, традицію святкування Дня іменинника. Усім бажаю здоров’я, відмінного настрою, легкої та вдалої сесії, цікавого і насиченого студентського життя!»

Надзвичайно приємним було відеопривітання від батьків та рідних, які зичили іменинникам бути старанними і відповідальними студентами, добрими й порядними людьми, поважати своїх педагогів, цінувати друзів, а також висловлювали побажання творчого успіху та незабутніх моментів.

На святі було весело й атмосферно: звучали вітальні дотепи та гучні тости на честь іменинників, які приймали поздоровлення з келихами шампанського і смачними цукерками Raffaello.

Поруч зі святковою фотозоною студенти змогли обрати для себе листівки з передбаченнями, у яких були закодовані мотиваційні вислови Михайла Поплавського: «Будь-яка справа починається з віри в себе!», «Мета, до якої ви прагнете, цілком реальна!», «Випадкова зустріч відкриє двері до нової дружби та успіху» й багато інших.

Не менше захоплення у винуватців урочистості викликали їхні дитячі світлини, впізнавала себе молодь з радісними та щирими усмішками.

Під час дня іменинника відбулась церемонія вручення вітальних дипломів, які урочисто передавали студентам Михайло Поплавський та Володимир Пилипів.

У подарунок від керівництва на молодь чекав великий святковий торт, ласували солодким презентом дружною студентською родиною вже наприкінці заходу.

Масштабний день народження в Київському університеті культури подарував вересневим іменинникам яскравий вир емоцій і вражень, сповнившись яких, студенти отримали неймовірний заряд енергії на творчі та професійні звершення.