Король і Королева ФГРіТБ 2021

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу обирали Короля та Королеву 2021. Грандіозне свято оригінально стилізували під кабаре. Мікс палкої пристрасті і краси дівчат та мужності й раціонального інтелекту хлопців у поєднанні створив ідеальні пари.

6 хлопців та 6 дівчат змагалися за першість, усього за тиждень їм вдалося здійснити неможливе, вони підготували неймовірні номери, де максимально розкрили свої таланти у хореографії, барному мистецтві, співах, акторській майстерності та комічному жанрі.

Оцінювало учасників вельмишановне журі:

• королева конкурсу краси Mrs. Ukraine International 2018, національний директор міжнародного конкурсу краси Ms. World International, власниця салонів краси Альона Бойко;
  • завідувач кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, доцент, Mrs. Ukraine International 2019 Аліна Поплавська;
  • професор, кандидат історичних наук, ректор Київського університету культури Володимир Пилипів;
  • кандидат культурології, доцент, декан факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігор Комарніцький.

Учасники представити свої таланти у 5-х блоках: презентаційному, творчому, сексуальному, інтелектуальному конкурсі від журі та вечірньому виході.

Судді одноголосно висловили свій захват студентами, їхньою цілеспрямованістю, креативністю, запалом і нестримним бажанням до перемоги.

За результатами балів журі, молодь здобула перемогу в номінаціях:

• «Приз глядацьких симпатій» – Гонтар Катерина та Ель-Нажжар Кайссар
  • «Міс артистичність» – Дарина Осовська
  • «Містер артистичність» – Ілля Курносенко
  • «Міс креативність» – Влада Лозенко
  • «Містер креативність» – Анатолій Костюхін
  • «Міс інтелект» – Дар’я Шаптала
  • «Містер інтелект» – Даніїл Сорокін
  • «Міс досконалість» – Анастасія Онищенко
  • «Містер досконалість» – Олександр Буркут
  • «Міс елегантність» – Аліса Предибайло
  • «Містер галантність» – Евген Слєта.

«Король факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу» – Даніїл Сорокін.

«Королева факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу» – Дарина Осовська.

Михайло Поплавський привітав учасників конкурсу, вручив нагороди переможцям та засвідчив своє захоплення талановитою і перспективною молоддю.