22-ИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КАФЕДРИ ШОУ-БІЗНЕСУ!

Кафедрі шоу-бізнесу Університету культури 22! У день іменин відбулась грандіозна вечірка!

Завідувачка кафедри Олена Хлистун привітала молодь і викладачів із днем народження: «Я від усієї душі вітаю кафедру шоу-бізнесу. Бажаю їй процвітання, талановитих та амбіційних студентів, які будуть її прославляти своїми успіхами і досягненнями. Це єдина кафедра в Україні, на якій навчаються майбутні провідні спеціалісти сфери шоу-бізнесу. Тут завжди панує творча та креативна атмосфера, яку створюють викладачі і студенти. Тому бажаю нашій кафедрі розвитку, успіху та щасливого майбутнього».

До привітань приєдналися топові українські зірки: Наталія Могилевська, Олег Винник, Юрій Ткач, Дзідзьо, Нікіта Ломакін, Руслана, Солоха, Артем Пивоваров та багато інших.

Святкове шоу приголомшило яскравими та оригінальними імпровізаціями, інсценівками, піснями, музичними композиціями, хореографією і розважальними конкурсами.

Фіналіст «Х-Фактору», студент 4-го курсу кафедри шоу-бізнесу Антон Вельбой представив власний хіт «Гуси», зірвавши шалені оплески.

1-й курс спеціально до дня народження записав драйвовий гімн кафедри, під час виконання якого гучно і весело запалювали всі іменинники і гості свята.

Одна єдина в Україні кафедра – ми МШБ,

Студенти всі тут неймовірні:

Уміють все і зроблять все.

Ми перезавантажуємо шоу-бізнес,

Ми будемо злітати до небес,

Та вершини досягнем,

Зі шляху свого ніколи не зійдем!

Через карантинні обмеження старші курси кафедри не змогли побувати на святкуванні, тож презентували відеопривітання.

Особливий сюрприз чекав на викладачів кафедри: для них студенти підготували цікаві конкурси і розваги. Творчим наставникам молоді довелось імпровізувати, пародіювати своїх колег, відтворювати танці з Тік Току і навіть вимовляти скоромовки із маршмелоу.

Не обійшлось святкування без церемонії нагородження, але вручали дипломи не студентській молоді, а викладачам. Кожен педагог здобув окрему номінацію: «Зірка Тік Току кафедри», «Міс Практика», «Охоронець кафедри», «Мамка зірок шоу-бізнесу», «Наглядач шоу-бізнесу», «Стресостійкість кафедри», «Емоція року», «Гітарист кафедри», «Силабус року», «Американбой кафедри», «Мамка кафедри» та інші, які викликали усмішки й овації.

Наприкінці урочистості усі згуртувались довкола величезного святкового торту з яскравим феєрверком, зафіксувавши незабутню мить.

22-ий день народження кафедри шоу-бізнесу подарував студентам і викладачам незліченну кількість позитивних емоцій, неймовірних вражень та яскравих спогадів.