В Університеті культури масштабно відсвяткували День іменинника

vunvidden01

У Київському університеті культури вже традиційно відсвяткували День іменинника, аби привітати тих студентів, які відзначали свій День народження в червні, липні, серпні та вересні. Організаторами свята виступила креативна команда «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

vunvidden01

На винуватців свята чекала цікава концертна програма, безліч сюрпризів, запальні танці, конкурси, вітальні виступи від талановитих студентів університету, ігристе шампанське, смачний торт і найбільш очікуване привітання від Михайла Поплавського.

«Ми продовжуємо добру традицію в Університеті культури – святкування Дня іменинника. Вітаю вас зі святом, бажаю мирного неба, світлих думок, міцного здоров’я, добра, любові та  оптимізму. Я дякую вашим батькам за те, що виховали таких активних, добрих та чуйних дітей. Живіть на позитиві і завжди йдіть вперед до поставленої мети. Ваш зірковий шлях стартував. Зі святом вас!» – зазначив Михайло Поплавський.

У подарунок кожен з іменинників одержав від Михайла Поплавського вітальну листівку-поздоровлення та коробочку цукерок Raffaello.

vunvidden05

Найактивніші студенти, які брали участь у конкурсах, отримали «культурики» – особливу валюту, яку в результаті вони змогли обміняти на призові сертифікати.

vunvidden01

Незабутня святкова атмосфера панувала протягом Дня іменинника. Веселі жарти, драйвова музика, конфеті… Особливо сподобалося святкування першокурсникам, які нещодавно приєдналися до дружньої студентської родини університету.