Аліна Гросу: Успіху досягає той, хто невпинно працює над собою

Відома українська співачка та акторка Аліна Гросу відвідала Університет культури, щоб тет-а-тет поспілкуватись з амбітними першокурсниками кафедри шоу-бізнесу, поділитись власним досвідом, а також надихнути їх на продуктивне навчання та самовдосконалення.

«Я безмежно щаслива, що була запрошена на зустріч з вами, щоб відверто поговорити, розповісти про себе і познайомитись з майбутнім поколінням професіоналів українського шоу-бізнесу».

Усім відомо, що Аліна Гросу стала відомою у чотири роки, як «маленька бджілка». Але та дівчинка, що виконувала хітову пісню 2000-х років, давно уже подорослішала, перетворившись на вродливу та елегантну леді. Наразі співачка відбулася як зірка, на рахунку якої декілька студійних альбомів. Та, як зізналась виконавиця, вона не планує зупинятися на досягнутому, а продовжує експериментувати з музичними формами і звучанням.

Зустріч була побудована у форматі діалогу, оскільки студенти прагнули дізнатись якомога більше професійних секретів від зіркової акторки та співачки.

«Мене надзвичайно надихає ваш вуз, тому що такого масштабу я ще не бачила. Дуже приємно бачити і відчувати, що в університеті культури створено всі умови для натхнення та творчості. Залишилось тільки черпати знання, імпровізувати, творити і самореалізовуватись», – розпочала спілкування з молоддю Аліна.

Продовжуючи бесіду, студенти поцікавились у акторки, які відносини повинні бути між артистом і менеджером.

«Мені дуже важко залишатись тільки у робочих відносинах з такою людиною. Я вважаю, що потрібно бути друзями, спілкуватись поза межами роботи, підтримувати, допомагати один одному, адже так веселіше та набагато легше творити прекрасне», – розповіла спікерка.

Майбутні менеджери шоу-бізнесу також поцікавились, як артистка реагує на «хейтерів» і наскільки вони їй дошкуляють.

«Коли ти виходиш на сцену, одразу маєш розуміти, що на тебе чекає. Неможливо всім подобатись, і це нормально. Я звертаю увагу виключно на конструктивну критику, до якої можу і прислухатись», – поділилась Аліна.

На поставлене запитання «Хто є для вас авторитетом у шоу-бізнесі та з ким би хотілось співпрацювати» менторка відповіла: «Є чимало авторитетних особистостей, яких я поважаю. Мене цікавлять їхні думки, також я користуюся їхніми порадами. Серед них Михайло Поплавським, адже він один з небагатьох, який знає мене з дитинства. Михайло Михайлович надихає своїм прикладом уже стільки років, залишаючись відомим у шоу-бізнесі. Це прекрасна людина, чудовий ректор та вірний наставник».

Потому Аліна Гросу продекламувала рядки із власного вірша, у якому закладене її життєве кредо:

Лучше знать и опасаться, чем бежать вслепую

Лучше верить, не сдаваться, слабости минуя

Лучше в мыслях верным быть, чем таить греховность

Лучше от души прожить, чем искать условность.

Усім присутнім хотілося дізнатись, як їй вдається поєднувати співочу кар’єру із професійною зйомкою в кіно.

«Все залежить від людини. Зазвичай у багатьох немає бажання, а не часу. Тому, якщо ти живеш своєю справою, це твоя мрія, то знайдеться необхідний час і місце у тісному графіку», – акцентувала Аліна Гросу.

Також зіркова гостя зосередила увагу молоді на якостях успішної особистості, порадила триматись на хвилі позитиву і взаємоповаги, а також старанно навчатись та реалізовувати власні творчі проєкти.

Михайло Поплавський, із захопленням долучившись до зустрічі, відзначив талант і популярність співачки, згадав, як вона в чотирирічному віці була учасницею Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок», подякував їй за змістовний майстер-клас та надав слушні поради цілеспрямованій і творчій молоді.

«Любі першокурсники! Подякуємо Аліні за цікаву, змістовну зустріч. Вона знайшла час, щоб поділитись власним досвідом, розповісти про успіхи, помилки та поразки на своєму зірковому шляху.

Важливими рисами для творчої людини, я вважаю, є оптимізм та почуття гумору, адже це сприяє ефективній комунікації. Тому бажаю вам яскравих емоцій, куражу, натхнення, бути активними максималістами, досягати нових висот, і тоді ви станете успішними та щасливими українцями!» – сказав Михайло Поплавський.

Зустріч пройшла у чудовій атмосфері, по завершенні якої виконавиця разом зі студентами акапельно заспівала власний хіт «Мелом на асфальте».