Аліна Гросу в Університеті культури

algro-01

Перший тиждень навчання в Університеті культури розпочався для студентів цікавими майстер-класами. Одним із таких став майстер-клас відомої української співачки та актриси Аліни Гросу.

algro-01

Артистка завітала до першокурсників Факультету event-менеджменту, fashion та шоу-бізнесу, аби вмотивувати молодь на досягнення успіху і поділитись творчим досвідом.

algro-01

Історія успіху Аліни Гросу розпочалась ще у віці 3-х років із конкурсу «Міні міс-Україна» та пісні «Рушничок», яку їй подарувала Ірина Білик; і звісно ж, образу Маленької Бджілки, що зробив Аліну по-справжньому популярною.

Далі був «Крок до зірок», на якому вона познайомилась із Михайлом Поплавським і творчою командою КНУКіМ, а потім «Дитяче Євробачення», «Пісня року» та ще чимало проектів, конкурсів і фестивалів.

algro-01

Аби відійти від амплуа Маленької Бджілки, що закарбувався в пам’яті українських глядачів, дівчина вирішила змінити свій образ і стати акторкою.

algro-01

«У мене виникло бажання почати все спочатку. Я працювала над трансформацією образу, стилю, творчо самовдосконалювалась, і в мене все вийшло».

Її серце наповнене любов’ю до рідного краю, тож згодом планує реалізувати кілька українських проектів, і не тільки в музиці чи кіно. За словами гості, вона має велике бажання бути суспільно корисною для своєї країни.

algro-01

На запитання студентської молоді про те, як все ж таки стати успішною Аліна відповіла: «Потрібно наполегливо і сумлінно працювати. Ніколи і нічого просто так не впаде вам до рук. Ви маєте жити своєю професією та бути ініціативними, комунікабельними і наполегливими. На вершині найдовше залишаються ті, хто невтомно йде до своєї мети».

algro-01

На запитання майбутніх менеджерів шоу-бізнесу про те, якими якостями має бути наділений продюсер, дівчина зазначила, що, перш за все, потрібно мати професійні зв’язки і знайомства, вміти налагоджувати контакти з людьми, бути відповідальним організатором, любити свого артиста, його продукт та вірити в нього.

algro-01

Михайло Поплавський подякував Аліні Гросу за цікавий, атмосферний майстер-клас та побажав їй творчої енергії, куражу, досягати нових висот, щоб зоряний шлях був устелений трояндами.

algro-10

Наприкінці зустрічі під гучні оплески Аліна Гросу заспівала декілька своїх пісень. Співачка вірить в успіх студентів Університету культури та прагне допомогти їм професійно розвиватись і зростати.