All Hallow’s Eve

Мертва наречена, вампір, привид, злісний пірат, маніяк-вбивця, зомбі, скелет, чорний лебідь, кривава медсестра, лялька, русалка, чорниця та інші демонічні створіння відсвяткували Хеловін в Університеті культури. Звичайно, їх образи талановито втілила творча молодь, обираючи до вподоби страховиськ або надприродних персонажів.

До оригінального костюмування додались веселощі, частування солодощами та різними смаколиками. Апокаліптичну атмосферу відтворював і святковий інтер’єр, стилізований факультетом дизайну та реклами світильниками з гарбузів, павутинням, інсталяціями кажанів і привидів.

Яскраве дійство розпочалось з магічного центру, що був зосереджений факультетом сценічного мистецтва у холі головного корпусу вишу.

Привітав студентів зі святом Хеловіну Михайло Поплавський.

«Радий вас вітати на такому емоційному party. Вся прогресивна молодь сьогодні святкує Хеловін, і я з радістю долучаюсь до кожного, аби проникнутись атмосферою разом з вами. Сприймайте життя таким, як воно є. Більше енергії, куражу, волі до перемоги. Будьте лідерами і режисерами свого життя. Живіть по максимуму!» – сказав Михайло Поплавський.

Далі на студентів чекав головний злодій Готем-Сіті Джокер зі своїми фуріями, які створювали атмосферу справжнього лиходійства. Шабаш продовжився на факультеті івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, головною прикрасою якого стала спляча красуня потойбіччя. Приголомшували всіх і модним дефіле з чаклунським акцентом. Смакували на святі печивом з отрутою, відьомським пуншем й страшенно веселилися під звуки моторошної музики.

А от факультет міжнародних відносин з нагоди Хеловіну запропонував усім перегляд крутого фільму жахів – «Crazy movie night». Тож, вмостившись зручніше, всі поринули у кіносвіт справжньої містики.

Повстання мерців, які влаштували бал, відбулось на факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу. Це була унікальна містична феєрія, де серед суцільної темряви крізь полум’я свічок проглядались тіні, які кружляли в повільному танці. Але найбільше увагу мерців привернув обряд перетворення звичайної дівчини на вампіра.

Тематична вечірка в стилі відомого бестселеру «Harry Potter» розгорілась на факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики. На чаклунську «тусу» запросили до таємної кімнати могутніх і мудрих чародіїв та хитрих відьом, де вже стояли заздалегідь приготовані фудкорти з кривавим пуншем та магічним зіллям-желе. Усі запаслись чарівними паличками, адже саме у цю таємничу ніч студенти факультету збиралися зробити «інсендіо» та тотальний «дескруто»! Крім того, у кімнаті тривала справжня містична та героїчна битва за Кубок вогню. На першокурсників чекали цікаві конкурси, квести, вікторини та, звісно ж, подарунки. Після випробувань всі охочі долучились до пекельних танців.

Беремо мітлу і полетіли далі. Наступним дивував усіх факультет кіно і телебачення. Чудовий квартирник, який презентували химерні учасники дійства, не залишив байдужим жодного. Від їх талановитого виконання аж мурашки бігали по тілу. А вже після party пригощались піцою і колою, примостившись перед кіноекраном.

Завершився Хеловін в Університеті культури містичним квестом, який підготував факультет музичного мистецтва.

Феєричне дійство видалось надзвичайно емоційним, особливо для першокурсників, котрі вперше занурились у світ творчості і містики.