Андрій Шатирко: Про мотивацію, успіх і популярність в Instagram

Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики вдруге організував мотиваційний майстер-клас топового спеціаліста з YouTube та відеореклами, власника агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY, тренера Вищої Школи Media & Production – Андрія Шатирка.

Молодий та креативний фахівець нещодавно вже обговорював секрети відеомаркетингу із майбутніми журналістами та піарниками. Студентам настільки сподобалося спілкування з Андрієм, що протягом декількох тижнів вони ще надсилали йому тисячі запитань у direct. Тож спеціаліст із відеореклами знову завітав до Університету культури, аби мотивувати молодь на яскраві проєкти та поглибити їхні знання в інтернетмаркетингу.

На початку спікер запропонував усім присутнім трохи порухатися під запальну музику, аби розігнати по тілу енергію та налаштуватись на позитив. Від нашого внутрішнього настрою й залежить усе життя, цілі і мрії.

Андрій Шатирко розкрив особисті секрети досягнення бажаних результатів. Виявляється, аби день був успішним, треба починати його з веселої музичної руханки. Дуже важливо потім приділити хвилину читанню власних афірмацій.

Зауважимо, що афірмація – це коротка фраза, що містить вербальну формулу, яка при багаторазовому повторенні закріплює необхідний образ або установку в підсвідомості людини.

Наступним пунктом йде візуалізація: потрібно сісти за чашкою ранкової кави або чаю та продумати свій день у всіх деталях.

Далі говорили про особистісний розвиток, і тренер Вищої Школи Media & Production навчив молоде покоління техніці 2-ох хвилин.

«Справу, котру можна виконати менше ніж за 2 хвилини, слід зробити прямо зараз», – говорить правило двох хвилин. Це надзвичайно легкий план дій, який допомагає перестати відкладати важливе на потім.

Звісно ж, наш розвиток неможливий без впливу особистостей, що нас оточують. Маркетолог радить завжди знаходити хороші якості в кожному. Такий підхід сприятиме налагодженню дружніх відносин із різними людьми.

Потім напрям бесіди змінився, й гість розповідав творчій молоді про методи популяризації власної сторінки в Instagram.

Читайте і запам’ятовуйте:

  1. Контент повинен бути цікавим не тільки вам, а й іншим користувачам.
  2. Фотографії – яскраві, оброблені в VSCO або SnapChat.
  3. Нову публікацію варто створювати один раз у 2 дні.
  4. А ще необхідно змінювати формат кожної 4-5 публікації.
  5. Щодо текстового супроводу, то написане має бути лаконічним, логічно зв’язаним і доречним.

На мотивуючій зустрічі був присутній Михайло Поплавський. Він висловив Андрію Шатирку вдячність за проведений інформативний майстер-клас, який надихнув амбітну молодь на реалізацію власних проєктів.