Антон Геращенко в Університеті культури!

На Факультеті журналістики і зв’язків з громадськістю відбулась зустріч із відомим українським політиком, громадським діячем, народним депутатом України 8-го скликання Антоном Геращенком.

Представив поважного гостя Михайло Поплавський, який зазначив, що курс цікавих зустрічей з успішними медійними особистостями, відомими науковцями, політичними лідерами в Університеті культури триває! Неабияку значущість та цінність має досвід, компетентності та мудрість людини, яка досягла в своїй справі успіху; її знання та практичні вміння стануть дороговказом в особистісному розвитку студентів.

«Я ніколи не відмовляюсь, якщо мене запрошують на зустрічі зі студентами. Це унікальна можливість розповісти про свої ідеї, вислухати точку зору молодого покоління, відповісти на ваші запитання і дізнатись багато нової інформації», – сказав Антон Геращенко.


Упродовж зустрічі спікер розповів молоді про свій шлях у політику, власне бачення майбутнього України, надав цінні поради щодо реалізації особистості як професіонала та відповів на запитання студентів.

 «У політиці я з 19 років. Мій стартовий капітал –це 100 доларів, які я з командою витратив на друк листівок.

Я заходив до кожного дому і в перших політичних перегонах посів 2-ге місце. Саме після цього я відчув, що публічна політика – це моє!» – сказав народний депутат.

Одним із факторів, який посприяв вибору майбутньої професії Антона Юрійовича, стало вивчення світової історії.

 «Я дуже багато читав книжок і вивчав біографії історичних особистостей.

На мою думку, історію повинні знати всі для того, щоб ніколи не повторювати помилок минулого.

Також я завжди відкритий для експериментів. У мене був вибір між бізнесом і політикою, але я обрав інший шлях. Я вирішив вкладати свої знання в реформи та змінювати Україну на краще!» – підкреслив гість.Молодь поставила політику чимало запитань щодо нового політичного курсу країни, реформування правової системи, вирішення геополітичних проблем. Спікер був щиро вражений обізнаністю студентів Університету культури й наголосив, що майбутнє України саме за такою освіченою і прогресивною молоддю!

Наприкінці зустрічі Михайло Поплавський подякував гостю за насичений та інформативний майстер-клас! А Антон Геращенко, у свою чергу, звернувся до молоді й пообіцяв допомагати студентам на шляху реалізації їхніх амбіцій у політиці.