Авторський бізнес-курс з розвитку власного бренду від Лізи Глінської

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбувся старт авторського бізнес-курсу з розвитку власного бренду майстрині кондитерської справи, блогерки, телеведучої, засновниці кулінарної школи «GL», а відцьогоріч і зіркової викладачки Університету культури – Лізи Глінської.

На зустрічі зі своїми студентами-першокурсниками Ліза представила авторський бізнес-курс, який допоможе майбутнім фахівцям навчитися управлінню та оптимізації власного бізнесу.

«Я впевнена, що мій досвід вам обов’язково стане в нагоді, адже я дам зрозуміти, як створити бездоганну репутацію та отримати довіру гостей, на що в першу чергу звертати увагу, як влаштований кулінарний процес та секрет ефективного поєднання теоретичних знань із практичними навичками».

Кейс, який кожен студент отримає в результаті проходження курсу, включає:

• ефективний менеджмент закладів ресторанного господарства
  • продукція, яка має попит, та її технологія виготовлення
  • ази кондитерського мистецтва
  • механізми створення та розвитку власного бренду, просування в соцмережах
  • секрети успіху.

Викладачка розповіла молоді про свій непростий шлях до вершин успіху, як доля не раз випробовувала її, підкидаючи всілякі прикрощі. Втім, за словами Лізи, вона з упевненістю долала їх, адже вірила у свою мрію, яка була сильніша за будь-які негаразди.

«Перемога в телевізійному кулінарному шоу «МастерШеф-2» далась мені дуже важко, але вона подарувала омріяне навчання у французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu і перший майстер-клас з кондитерського мистецтва, після якого і розпочалась моя професійна кар’єра».

Роки навчання у Франції не промайнули даремно, Ліза Глінська здобула знання і досвід у найкращих шефів світу, а згодом отримала пропозицію залишитись працювати за кордоном. Однак її почуття патріотизму взяли гору над амбіціями, і майстриня повертається додому, не полишаючи задумів професійно реалізуватись. Вона вважала своєю місією все найкраще, чому навчилась у зарубіжних колег, привезти в Україну, і врешті-решт відкрила власну кулінарну школу «GL».

Наразі Ліза не збирається зупинятись. Позаду багаторічний досвід, декілька вищих освіт і три книги. Над створенням однієї з них кондитер витратила два роки плідної праці. На переконання викладача, кожна господиня повинна мати у своєму арсеналі перевірені рецепти для будь-якої нагоди.

«Я продовжую навчатись у найкращих шефів різних країн. Не шкодую коштів, що були витрачені на особистий розвиток, адже потрібно спочатку наповнити себе, а потім все те, що тебе оточує. Я не вірю, що кожна справа, яку ви робите з натхненням і любов’ю може не вдатися. Тільки щоденна праця над собою дасть феноменальний результат. Тому продовжуйте самовдосконалюватись та рухатись за своїми мріями, навіть якщо весь світ проти».

Усіх присутніх цікавив факт, як карантинні обмеження в країні відобразилась на кар’єрі кондитера.

«Спочатку для мене це був сильний удар. Я не знала, що робити далі, була розгублена. Але невдовзі карантин для мене став дуже корисним. Саме він дав поштовх до створення власного YouTube-каналу, який тепер є одним з основних джерел моїх доходів».

Звичайно, молодь мала ще цілу низку цікавих запитань, на які, у свою чергу, менторка дала змістовні відповіді, наповнені цінними порадами та настановами.

Михайло Поплавський привітав Лізу Глінську з початком викладацької роботи в Університеті культури, подякував за цікаву лекцію з авторського бізнес-курсу і поздоровив студентів з успішним стартом: «Надзвичайно радий усіх вас бачити, наші першокурсники. Вітаю з початком навчального року! Вам пощастило, що викладач такого масштабу буде працювати з вами, ви отримаєте безцінні знання і професійні навички. В Університеті культури створено комфортні умови для професійного та особистісного розвитку, але ваш успіх залежить тільки від вас. Ви майбутнє України!».

Студенти-ресторатори вибухнули оваціями та щиро подякували Михайлу Поплавському за теплу, відкриту і надзвичайно мотиваційну зустріч із королевою десертів Лізою Глінською.