Авторський курс Михайла Поплавського «Акули PR» стартував!

avtkurs-01

Авторський курс «Акули PR» – це підготовка нового покоління майбутніх професіоналів сфери реклами та PR, топ-менеджерів 21 століття.

avtkurs-01

Для молоді викладатиме зірковий професорсько-викладацький склад: провідні піарники України, журналісти і політтехнологи.

Зустріч-знайомство першокурсників Університету культури із завідувачем Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики, доктором педагогічних наук, професором, засновником першої (1996 р.) в Україні кафедри PR, Михайлом Поплавським відбулася у Зірковому клубі лідерів.

avtkurs-01

«Піарниками не народжуються, ними стають. Наше завдання створити для вас комфортні умови, щоб ви йшли на пари, як на свято і отримували задоволення від навчання. А далі все залежить тільки від вас», – звернувся до студентів Михайло Поплавський.

avtkurs-01

«Авторський курс «Акули PR» – це екстремальний піар. Прийняття комплексних рішень у сфері public relations для успішного просування компаній та брендів, застосування методів і прийомів антикризового менеджменту.

Поглиблена професійно-практична підготовка. Тренінги та майстер-класи від провідних фахівців. Стажування у кращих агенціях. Тримісячна практика за кордоном.

Ми формуватимемо у студентів філософію лідерів, філософію переможців!»

Особливо Михайло Поплавський підкреслив важливість активності молоді в соціальних мережах та формуванні позитивного особистісного іміджу.

avtkurs-01

«Потрібно правильно презентувати себе у соціальних мережах, обдумано робити акценти. Це ваша перша візитівка для роботодавців».

Захід проходив атмосферно. Першокурсники захоплено слухали Михайла Поплавського, ставили питання щодо навчального процесу і цікавилися різноманітними майстер-класами, зустрічами та івентами у виші.

avtkurs-01

Студентам Михайло Поплавський також розповів про Зірковий клуб лідерів, де кожен студент має змогу проявити свої лідерські якості та розкритись як творча неординарна особистість.

«Ваша історія успіху починається вже сьогодні. У кожного з вас є мрії, здорові творчі амбіції. Реалізовуйте їх у конкретних проектах. Потрібно відчувати ситуацію, моделювати її і прогнозувати. Працювати на результат. Ви маєте стати кращими у своїй професії!» – наголосив Михайло Поплавський і запросив молодь відсвяткувати перші навчальні дні ароматною кавою у «STAR КАВІ».