Азбука івент-менеджменту від Дмитра Гаврилова

azbivmen-01

Першокурсники Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу взяли участь у майстер-класі власника івент-консалтингової компанії, івент-продюсера та адміністративного директора фестивалю «ВідеоЖара» Дмитра Гаврилова.

azbivmen-06

Представив студентам успішного івентора Михайло Поплавський, який зауважив, що Дмитро Гаврилов в рамках власного авторського проекту викладатиме в Університеті культури спецкурс «Азбука івент-менеджменту».

Під час зустрічі зі студентською молоддю Дмитро розкрив програму спецкурсу. Спікер акцентував, що планує максимально занурити студентів у професійні реалії, передати свій багаторічний досвід та навчити всьому, що сам знає про івент-бізнес.

«Вам дуже пощастило, що ви навчаєтесь одній із найцікавіших професій. Ніколи і ніде ви не отримаєте подібних емоцій, як у роботі івент-менеджера.

Емоції – це головний товар, який ми продаємо!» – зазначив спікер.

azbivmen-01

Відомий івентор наголосив, що впродовж спецкурсу «Азбука івент-менеджменту» на студентів чекає чимало практичних завдань. Вони зможуть відвідувати та детально аналізувати різні івенти, знайомитись безпосередньо з їх організаторами, і звісно, працювати над створенням наймасштабніших подій, а в подальшому – потрапити на практику до його івент-консалтингової компанії. Це стане успішним стартом і неабияким плюсом для професійного портфоліо молоді.

У ході майстер-класу у студентів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу виникало чимало запитань щодо того, як згуртувати творчу команду, продавати ідеї, створити власну івент-агенцію та що мотивує Дмитра на проведення крутих івентів.

azbivmen-06

Спікер порадив конструктивно планувати свій час; підбирати до команди фахівців за схожими цінностями, уміло делегувати обов’язки між ними та заводити якомога більше знайомств у різних сферах діяльності.

«Мотивація для мене – це відчувати віддачу, бачити щасливих і задоволених від моєї роботи людей. Головне – залишатись чесним перед собою», – поділився івентор.

У фіналі майстер-класу Дмитро Гаврилов підкреслив, що нині українці досить затребувані на міжнародному ринку івент-індустрії, оскільки мають купу креативних ідей, які продаються. А круті ідеї – це ключ до успіху!