Азбука відеомаркетингу від Андрія Шатирка

Університетська родина вкотре зустріла зіркового гостя. Відомий відеомаркетолог завітав з майстер-класом до студентів першого курсу кафедри PR та журналістики.

«Андрій Шатирко – топовий спеціаліст з відеореклами успішний підприємець, власник агентства відеомаркетингу SHATYRKO AGENCY. Сертифікований фахівець з YouTube. Тренер Вищої Школи Media & Production», – представив спікера Михайло Поплавський.

За спиною фахівця 7 років професійного досвіду в YouTube, 9 років – в інтернет-маркетингу та 10 – в підприємництві.

Андрій Шатирко під час майстер-класу відкрив ключові етапи створення та просування YouTube-каналу, поділився власним досвідом і дав цінні настанови першокурсникам.

Головні аспекти виступу були: чому YouTube – це найкраще джерело трафіку, як не стати жертвою міфів про YouTube і не зробити помилок у створенні та просуванні відеоконтенту, окрім того, тренер назвав сервіси для успішного запуску і розвитку каналу.

Відомий маркетолог Андрій Шатирко розповів про секрети власного успіху, свою команду, структуру й напрями роботи агенції та історію створення бренду SHATYRKO.

«Мій шлях до успіху був дуже непростим. Знадобилося багато років, аби відшліфувати свою майстерність, зробити аналіз власних помилок і зібрати команду класних фахівців, що врешті й допомогло досягти успіху. У мене великий штат працівників по всій Україні. Це надзвичайно талановиті люди, роботою яких я дуже пишаюся, незважаючи на те, що я їх ніколи не бачив».

Приємним сюрпризом для молоді став WORKBOOK від Андрія Шатирка, де всі студенти могли заповнити сторінки власними цілями, бажаннями і намалювати свою ідеальну обкладинку для відео. Також учасники майстер-класу отримали структуровану інформацію щодо створення власного бренду.

Коуч мотивував молодь активно рухатись вперед, ніколи не відкладати на майбутнє важливі рішення і порадив, як побороти страх нового та вже сьогодні почати створювати контент. Візуалізував свій виступ гість сучасною презентацією, наповненою QR-кодами, за допомогою яких студенти могли отримати детальну інформацію з виступами, крутими лайфхаками та секретами успішності.

Завершився майстер-клас бурхливими оплесками вражених студентів та настановами від головного PR-ника – Михайла Поплавського.

«Я хочу, щоб ви вже сьогодні задумались про власну перспективу, створили стартап свого майбутнього і працювали над ним. Ваш креатив, володіння професією, комунікації, розум і знання – це потужні  інструменти для втілення ваших мрій! Реалізуйте себе та свої творчі амбіції!»