«Без верби і калини нема України»

bezverb01

Напередодні свята Вербної неділі студенти Київського університету культури започаткували нову традицію.

Разом із Михайлом Поплавським студенти кафедри державного управління і права висадили кущі калини на подвір’ї університету, відкривши алею випускників.

bezverb01

До акції долучився професорсько-викладацький склад вишу: Петро Шумський, Олександр Кабанець, Валерій Андрусів, Тарас Кузьменко, Сергій Борисенко, завідувач кафедри Тетяна Биркович та ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

bezverb03

З давніх часів в Україні калина вважалась символом українського народу, щастя, любові та поваги.

«Зоряна калина – і краса, і врода

Нашої країни, нашого народу»

Сподіваємось, що цей зелений оазис, висаджений сьогодні, буде місцем зустрічі багатьох поколінь випускників Київського університету культури.