Безкоштовне навчання в КУК для відмінників!

bezkn01

За складання сесії на «відмінно» першокурсникам Київського університету культури вручили сертифікати на безкоштовне навчання у другому семестрі.

Вступаючи на навчання до університету культури, кожен студент отримав надзвичайну можливість – навчатись безкоштовно протягом першого семестру. Щоб і далі продовжити навчання на безоплатній основі молодь КУК мала скласти першу в їх житті сесію на «відмінно».

bezkn01

Протягом цілого семестру студентки першого курсу Дар’я Петровчан (група МШБ-46, менеджер шоу-бізнесу), Тетяна Чупрак (група ТМ-76, режисер естради та масових свят), Діана Шалавинська (група ТБФ-76, фотомистецтво) та Дарина Броншпіц (група ММБ-36, менеджер модельного бізнесу) старанно навчались і довели, що саме вони гідні й надалі отримувати знання за рахунок університету.

bezkn01

Вручив сертифікати відмінницям Михайло Поплавський і звернувся до студентів-першокурсників:

bezkn01

«Я щиро вітаю вас із цією подією та закликаю всіх студентів університету культури наслідувати ваш приклад: сумлінно навчатися, аби також скласти сесію на «відмінно» і безкоштовно здобувати освіту у виші.

Я хотів, щоб ви були мотивовані до навчання, мали здорові творчі амбіції, внутрішній потенціал та активно комунікували в інформаційному просторі.

Університет культури здійснює плідну співпрацю із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інш. Ми виходимо на новий міжнародний рівень і робимо ставку на професійно-практичну підготовку бакалаврів. Всі студенти обов’язково будуть проходити три місяці  практику за кордоном.

Ваша історія успіху починається сьогодні. Не бійтесь ставити високі цілі. Атакуйте життя та наполегливо йдіть до мети!» – сказав Михайло Поплавський.

bezkn01

Студенти першого курсу Київського університету культури радісно аплодували переможницям. Подія неабияк змотивувала молодь навчатися на «відмінно» і самовдосконалюватись, маючи перед собою реальну мету.