«БИТВА ТИТАНІВ»

byttitan-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу відбулась головна кулінарна подія року – театралізована конкурсно-розважальна програма «Битва титанів».

13 учасників отримали змогу проявити себе у мистецтві приготування їжі та поборотися за звання кращого титана кулінарії ФГРіТБ.

byttitan-01

Тож 13-ма щасливчиками, які дивували своїми смачними шедеврами, стали: Артем Овсянік, Дмитро Михайлов, Анжела Орхіменко, Анна Щевцова, Ольга Шведа, Валерія Фаустова, Дмитро Баран, Катріна Якубець, Марина Таран, Тимофій Арініч, Дмитро Руденко, Аліна Кисельова, Кіріл Кріворучко.

byttitan-01

Оцінювало молодь високоповажне професійне журі: декан ФГРіТБ Ігор Комарніцький; завідуюча Кафедрою готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Валентина Русавська; магістр готельно-ресторанної справи, викладач, модель, телеведуча, акторка, фіналістка шоу «Супермодель по-українськи 2» Вікторія Маремуха; учасник кулінарного шоу «МастерШеф» (1-ий сезон), переможець тревел-шоу «Світами за скарбами», директор національного фестивалю грації і таланту «Перлина країни», володар почесної відзнаки Міністерства молоді і спорту України «За активну громадську діяльність», переможець рейтингової програми «Молода людина року», дизайнер та шоумен Олександр Працков; ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

byttitan-01

Конкурс «Битва титанів» складався із трьох етапів. У першому, «Інтелектуальному» – учасники відповідали на 15 запитань стосовно кулінарії, однак не завжди правильно і влучно. Таким чином до другого етапу пройшли лише 8 учасників, яких поділили на дві команди: «Червоні» та «Жовті» по 4 у кожній, де перед молоддю стояло завдання приготувати яйце-пашот. У фінал потрапила команда червоних, якій судді відали більшу кількість балів, враховуючи техніку і швидкість приготування, подачу та відмінну командну роботу.

byttitan-05

byttitan-05

До третього, фінального етапу, з назвою «І один на кухні воїн» ввійшли: Валерія Фаустова, Дмитро Михайлов, Дмитро Руденко, Марина Таран. Аби вибороти переможне місце, учасники разом зі своїми наставниками, викладачами Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, мали приготувати страви – різні за рецептурою, але однакові за часом і складністю.

byttitan-05

byttitan-05

Поки конкурсанти готували власні шедеври, глядачів музичними, танцювальними, акробатичними й кулінарними виступами та цікавими вікторинами розважали творчі й талановиті студенти факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, хореографічного та музичного мистецтв.

byttitan-05

byttitan-05

Отже настав кульмінаційний момент «Битви титанів» – оголошення переможця конкурсу. Справжнім ТИТАНОМ КУЛІНАРІЇ став гуру, майстер, неймовірний кухар Дмитро Руденко. Його страву судді оцінили як найбільш смачну і правильну відповідно до техніки приготування та презентації.

byttitan-05

byttitan-05

Фіналісти ІІІ-го етапу отримали сертифікати учасників «Битва титанів-2018» та медалі, а також були відзначені у таких номінаціях:

  • «Креативна презентація страви» – Валерія Фаустова
  • «Найкращий дизайн страви» – Дмитро Михайлов
  • «Найсмачніша страва» – Дмитро Руденко
  • «Креативний підхід до приготування страви» – Марина Таран.

byttitan-01

У ІІ-му етапі сертифікат за креативність та відмінну командну роботу одержали: Кіріл Кріворучко, Анна Шевцова, Ольга Шведа та Катріна Якубець. Сюрпризом для молоді став подарунковий сертифікат на ароматну каву у «Starkava».

У І-му етапі подяки за активну участь у конкурсно-розважальній програмі здобули Анжела Охріменко, Тимофій Арініч, Дмитро Баран, Аліна Кисельова, Артем Овсянік.

byttitan-01

По завершенні грандіозної «Битви титанів» учасники з радістю ділились емоціями. «Шалена атмосфера конкурсу захоплювала з перших хвилин. Незважаючи на конкуренцію, відчувався дух дружби та взаємодопомоги. Організатори конкурсу та факультет виклались на всі 100 відсотків і перевершили всі наші сподівання. Кулінарний батл вдало поєднався з яскравою концертною програмою. Процес приготування страв був досить хвилюючим, але і сповненим позитиву та куражу. Професійне й зіркове журі влучно коментувало роботу учасників. Ми вдячні за можливість проявити наші кулінарні і творчі здібності», – зауважили Ольга Шведа і Марина Таран, студентки групи ГРТС-56.

byttitan-01

Рецепт, як відірватись на повну надала учасниця команди «Жовтих» Катріна Якубець (ГРТС-56): «До бойового настрою додайте креативність, трішки нестандартних рішень, одну-дві невдалі спроби і в кінці обов’язково приправте все гумором та хорошим настроєм!

А взагалі, неймовірним було все! Справжні та неповторні емоції, драйв і досвід професійної «Битви титанів» – найкраща винагорода!».

«Надзвичайне шоу, позитивні емоції, командний дух, які створювали креативні студенти Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, вражали», – наголосила студентка групи ГРТС-56 Анна Шевцова та розповіла, що планує ще раз взяти участь у «Битві титанів» і обов’язково перемогти.

byttitan-01

І звичайно ж емоції прозвучали від переможця конкурсу – Дмитра Руденка: «Залишились найприємніші, яскраві і позитивні враження. За поверхнями «Битви титанів» панувала неймовірна атмосфера. Всі учасники були достойними конкурентами, докладали максимум зусиль і показали професійний рівень. Конкурс пройшов на висоті. Дякую організаторам та Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу від імені всіх учасників за чудову можливість випробувати й проявити себе».

byttitan-01