Богемна посвята студентів-вокалістів

bogemnpos-01

Першокурсники Кафедри естрадного співу Університету культури відсвяткували богемну посвяту у студенти.

bogemnpos-02

Організувала свято креативна команда «Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського».

Захід проходив у форматі пісенного конкурсу Євробачення і мав назву «КУКVISION». Аби показати свої таланти та підтвердити статус студентів, молодь мала обрати собі країну-учасницю Євробачення та представити музичні перфоманси за зразком пісенного конкурсу.

bogemnpos-03

Свої щирі вітання першокурсникам висловив Михайло Поплавський: «Радий бути присутнім на посвяті представників нової хвилі шоу-бізнесу, майбутніх зірок – студентів першого курсу Кафедри естрадного співу .

Бажаю щоб ви реалізували свої здорові творчі амбіції і стали успішними в обраній професії. Я вас люблю, ціную і поважаю. Щастя, добра, оптимізму і шаленого студентського кохання».

У дарунок студентській молоді Михайло Поплавський презентував великий святковий торт.

bogemnpos-01

До вітальних слів приєднався ректор Київського університету культури Володимир Пилипів: «Естрадний спів завершує низку урочистих посвят в Університеті культури. А як відомо, останні завжди запам’ятовуються краще. Тож ваша посвята має бути найяскравішою. Радий,що ви приєднались до нашої дружної університетської родини. Хай вам щастить!».

bogemnpos-01

Творчий наставник студентства, зірковий викладач та народна артистка України Алла Попова зазначила: «Ми набрали досить потужний перший курс. Ви надзвичайно талановиті. Я пишаюсь вами і щиро бажаю вам зоряних доріг, творчої наснаги та успішного професійного майбутнього».

bogemnpos-01

Музичні вітання молодь також отримала і від зіркових старшокурсників.

bogemnpos-01

Неймовірна святкова атмосфера панувала на святі. Аудиторія ніби перенеслась на справжній конкурс Євробачення, де за келихом шампанського та шматочком торту можна було насолодитися виступами першокурсників, які своїм талантом та харизмою довели, що вони по праву гідні називатися студентами Київського університету культури.