Цікаві та корисні майстер-класи на кафедрі державного управління і права

ciktako01

Хто не хоче бути здоровим!? Хочуть усі, проте турбота про здоров’я – це важка праця. Що ж є основою збереження гарного самопочуття?

Про це та інше  16 листопада 2016 року кандидат медичних наук, доцент Габорець Юрій Юрійович розповів студентам Київського університету культури. На запрошення кафедри державного управління і права він провів майстер-клас на тему: «Роль валеології в оздоровленні людини шляхом залучення її до здорового способу життя».

Ми вже вдосталь начиталися статей про здоровий спосіб життя, правильне харчування та необхідність щоденних фізичних вправ, проте краще засвоєння матеріалу – з вуст спеціаліста. Юрій Габорець наголосив які на сьогодні існують способи та механізми відновлення і зміцнення здоров’я людини з використанням природних оздоровчих методів і технологій. Також на майстер-класі була висвітлена низка питань про профілактику захворювань, що стало доречним, враховуючи пору року та погодні умови.

ciktako04

Протягом  лекції кожен усвідомив для себе яка дорога ціна здоров’я, тому виконання основних правил, що були проголошені спікером студенти взяли за правило.  Ми часто лінуємося дотримуватися здорового образу життя, але потрібно не забувати, що наш організм не пробачає хибних рішень і вчинків.

Юрій Габорець настільки захопив цікавою розмовою та корисною інформацією студентів і викладачів, що слухачі  не залишили ні однієї тези доповідача  без запитання. У жвавій бесіді обговорили проблеми щодо боротьби із шкідливими звичками, методики зміцнення імунітету, підтримання фізичного та психічного здоров’я.

Майстер-клас від запрошеного гостя посприяв високій працездатності студентів і надав стимул для самостійного оздоровлення. Студенти, як ніколи, зарядилися силою та енергією на майбутні робочі тижні!