Дебатний Клуб на міжнародних відносинах

Дебати – це інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, аби переконати суперника у правильності своєї думки за допомогою аргументів. Участь у Дебатному клубі дає змогу розвинути критичне мислення, сприяє оволодінню мистецтвом красномовства, виробляє об’ємне бачення тієї чи іншої проблеми. Дебати виховують вміння працювати в колективі, повагу до опонента, толерантність.

Участь у дебатах сприяє розширенню світогляду, адже дебатери порушують найактуальніші громадсько-політичні теми. Студенти, що відвідують дебатний клуб мають змогу щотижня (у нас це відбувається кожного вівторка) брати участь у відкритих дебатах клубу на різноманітні теми. Тематика проблемних питань обирається з пропозицій учасників або суддею. Таким чином, вона є актуальною та цікавою для студентів усіх спеціальностей. Креативна група факультету міжнародних відносин  не обіцяє всім відвідувачам Клубу миттєвих результатів високого рівня, адже все приходить з досвідом. Натомість, вони гарантують  корисність занять дебатами, що проявляється у розвитку навичок говоріння і мислення.

Керівник організації, посада: Пшеничний Едуард, Президент Клубу.

“Наша головна місія: молодіжна громадська організація, створена командою наших студентів 2021 року в Києвському Національному Університеті Культури та Мистецтв.
Наша ідея: це освіта та самовдосконалення, чому ми постійно приділяємо увагу самі та спонукаємо до цього інших. Маленька дружня команда, велика мета та конкретний план дій – от, що рухає нас вперед.
Місія Клубу: ми маємо змінювати українське суспільство завдяки формуванню позитивного образу дебатера, як соціально активного громадянина, обізнаного в політичній ситуації своєї країни, і який не боїться публічно висловлювати свої думки та дотримується принципів плюралізму та толерантності.”

Дебати проходять на британському рівні, тобто Британський формат парламентських дебатів (БФПД), шо є моделлю британського парламенту; дві команди (одна – стверджує, інша – заперечує) намагаються переконати у своїй правоті суддю. Особливість БФПД – те, що дебатери дізнаються тему раунду за 10 хв. до його початку. Не знаючи попередньо теми, яку обговорюватимуть, учасники дебатів здійснюють так званий “загальний пошук”. Ідеальний дебатер для такого формату – добре інформована в широкому колі питань людина, а використовувати фахові знання заборонено.

“Ми хочемо, щоб дебатери ставали лідерами у своїх середовищах і розвивали ці середовища в інтелектуальному плані задля впровадження демократичних цінностей в українському суспільстві. Ми вважаємо, що дебати найкраще розвивають навички, якими мають володіти керманичі України. Оскільки дозволяють розглянути будь-яку ситуацію з різних сторін та зрозуміти позитивні та негативні наслідки прийняття рішень.”

“Окрім того, це просто цікава тусовка. Ми ще іноді граємо в мафію та проводимо цікавинки. Прикладом цього є різноманітні так звані інтелектуальні ігри, про які ви дізнаєтесь безпосердньо відвідуючи наш Клуб.”

МИ В СОЦ МЕРЕЖАХ:

@kuk_official_profile