День іменинника по-голлівудськи

denimen-25

В Університеті культури відсвяткували День іменинника, привітавши студентів, які відзначали дні народження взимку.

День іменинника пройшов у стилі церемонії нагородження «Оскар», де кожен учасник став зірковим героєм кінострічки «Університет культури».

denimen-08

Організаторами неймовірного свята була творча команда студентів Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

На Дні іменинника панувала надзвичайна атмосфера. Студенти немов перенеслись до Голлівуду: червона доріжка, шампанське, зіркова фотозона, конфетті, кульки, солодощі та ще багато сюрпризів чекали іменинників.

denimen-08

Супроводжували свято своїм неповторним вокалом студенти Кафедри естрадного співу Університету культури, які дарували музичні вітання та запалювали аудиторію.

На студентську молодь чекали також і цікаві конкурси від організаторів і головний презент заходу – величезний та неймовірно смачний святковий торт від Михайла Поплавського.

denimen-08

Запальні танці, пісні, жарти, безліч крутих фото, чудовий настрій і море позитивних емоцій – це День іменинника в Університеті культури.

Зірковий виш – зіркові студенти і не менш зіркові заходи, які є невід’ємною частиною студентського життя.