День іменинників жовтня!

У Київському університеті культури відсвяткували день іменинника для студентів, що відзначають день народження в жовтні місяці.

Спеціально для винуватців свята створили неймовірну атмосферу, підготували феєричне шоу з кульками, шампанським, різними смаколиками та крутою фотозоною.

У розважальній програмі вечора запалювали студенти сучасної хореографії та естрадного вокалу. А веселий настрій усім подарував гумористичний виступ команди студентської ліги сміху «ХЗ».

Надзвичайно чуттєвим, зворушливим і приємним сюрпризом для іменинників стало відеовітання від їхніх рідних, друзів та батьків.

Михайло Поплавський особисто поздоровив іменинників, вручивши кожному вітальні листівки.

«Радий вітати всіх іменинників жовтня – красивих, стильних, унікальних і творчих українців. Будьте оптимістами, режисерами свого життя. Ваша доля у ваших руках.

Щастя, добра і шаленого студентського кохання!» – сказав Михайло Поплавський.

Запальні танці, пісні, жарти, безліч фото, крута атмосфера та смачний святковий торт – це зірковий день іменинника в Київському університеті культури.