День спорту в Університеті культури

densport-01

В Університеті культури відзначили свято здорового способу життя і фізичної культури – День спорту! Організаторами стали Спортивний клуб і Студентський парламент КНУКіМ.

densport-01

Студенти 10-ти факультетів найбогемнішого вишу країни розпочали ранок п’ятниці з активної зарядки під керівництвом майстра спорту з чирлідингу України та Європи, студентки 1-го курсу Факультету хореографічного мистецтва Дарини Ягорської та першокурсника Факультету кіно і телебачення Артура Плічка. За півгодини до початку лекцій вони зібрались на головній площі закладу вищої освіти, щоб збадьоритись і повністю привести свій організм у тонус.

densport-01

Спортивні вправи під запальну музику не тільки допомогли учасникам руханки почати свій день із користю для свого здоров’я, а й додали сил та енергії на нові творчі звершення.

densport-01

До речі, молодь Університету культури має чудову можливість упродовж навчального року безкоштовно відвідувати такі спортивні секції:

• бадмінтон
  • волейбол
  • футбол
  • настільний теніс
  • баскетбол
  • міні-футбол
  • плавання
  • акробатика
  • гімнастика
  • черлідинг
  • аеробіка
  • фітнес
  • єдиноборства
  • атлетична гімнастика.

densport-01

Кваліфіковані тренери-викладачі допомагають завзятим студентам знайти заняття до душі, адже у здоровому тілі – здоровий дух.

Талановиті студенти – талановиті у всьому!