День Святого Валентина в Київському Університеті Культури

14 лютого в Київському університеті культури відсвяткували День всіх закоханих. Панувала справжня магія кохання – на вході до вишу всіх зустрічали чарівні Купідончики, які випромінювали любовні флюїди та налаштовували на романтичний настрій.

Особливі моменти молодь фіксувала біля яскравої фотозони. Також на глядачів чекав концерт, який розпочався з танцювального інтро студентів факультету хореографічного мистецтва, після чого ведучі веселили жартами та проводили інтерактиви для учасників дійства. Шквал аплодисментів зібрав вокальний виступ талановитої Анастасії Савельєвої.

Кожен факультет також окремо підготував святкову розважальну програму до Дня Святого Валентина з крутими конкурсами, подарунками, солодощами, шампанським, танцями, піснями, запальною музикою і сюрпризами.

Факультет івент-менеджменту і шоу-бізнесу спільно з факультетом індустрії моди та фешн-бізнесу влаштували драйвове і стильне шоу «LOVE MEMORIES». Молодь вразила грандіозним івентом, підкоривши серце кожного неповторними образами, музичними і хореографічними постановками та ангельським дефіле в стилі знаменитих фешн-показів Victoria’s Secret.

На факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу пройшла «Міжгалактична LOVE STORY» з презентацією на тему 14 лютого, поєднанням пар за знаками зодіаку, розіграшем солодких призів і переглядом романтичного фільму.

Студенти ж факультету дизайну і реклами надихнули кожного виставкою своїх робіт – листівками, постерами, стікерами та ілюстраціями, зображуючи ніжне, пристрасне і надихаюче кохання. Ну і звичайно ж, як без тематичної вечірка до Дня Святого Валентина з розважальною програмою і дискотекою.

Факультет PR та журналістики організував захоплюючу вечірку для своїх студентів, із запальними танцями, пуншем і солодощами. А ще кожен міг скористатись святковою поштою і відправити валентинку, висловивши особливу прихильність обранцям.

Майбутні телевізійники і кіномитці представили в соцмережах факультету кіно і телебачення святковий випуск провокативного авторського проєкту «Яна чула», висвітливши романтичні новини про закоханих студентів.

Танцювальне «LOVE PARTY» пройшло на факультеті хореографії. Dress сode вечора – червоний – колір кохання. Тож у палкому пориві пристрасті хореографи віддались танцю.

Молодь факультету сценічного мистецтва запропонувала приєднатись усім до онлайн-марафону «Закохані у професію», учасники якого на сторінках соцмереж презентували креативні інсценівки та оригінальні етюди.

Насичено та незабутньо відзначили День Святого Валентина в Київському університеті культури! Студенти усіх факультетів відірвались на повну!