День відкритих дверей OFFLINE/ONLINE

Мрія абітурієнтів Університету культури про День відкритих дверей offline здійснилась. Днями українська молодь завітала до вишу, аби ознайомитись з новими умовами вступу та остаточно визначитись із майбутньою професією. Захід відбувся з дотриманням усіх санітарних норм.

На вступників чекала інформативна екскурсія університетом, у якому функціонують інноваційні престижні факультети: кіно і телебачення; дизайну і реклами; музичного мистецтва; режисури естради та масових свят; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; міжнародних відносин; PR і журналістики; індустрії моди та fashion-бізнесу; хореографії; івент-менеджменту і шоу-бізнесу; сценічного мистецтва.

Особливої уваги заслуговує факультет дистанційного навчання Університету культури, де освітні послуги надаються шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у зручний для кожного час та самостійно обраному місці. Освітній процес на факультеті можна поєднувати з професійною діяльністю або з навчанням за іншим напрямком, тобто без відриву від виробництва чи іншого виду діяльності.

Презентували факультети декани, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, окресливши молоді переваги навчання і перспективи працевлаштування за фахом в Україні і за кордоном. Зокрема, абітурієнти дізнались, що Університет культури співпрацює із провідними вишами Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини, і є можливість отримати подвійний диплом – українського та європейського зразка.

Навчають студентів в Університеті культури за творчими і бізнес-спеціальностями справжні професіонали з багаторічним досвідом: видатні актори кіно і театру, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї піару і журналістики, серед яких Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Тимур Мірошніченко, Алла Попова, Роман Ширман, Володимир Нечепоренко, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Володимир Ніколаєнко, Петро Мага, Вікторія Маремуха та Микола Боклан.

Окрім лекційних занять, студентство активно долучається до участі в майстер-класах, практикумах, воркшопах, тренінгах топових фахівців, які в умовах карантину, відбуваються дистанційно, але, за словами молоді, є не менш цікавими, змістовними та емоційними.

Виш втілює масштабні науково-освітні, доброчинні, гастрономічні, культурні, розважальні, спортивно-оздоровчі проєкти: Модель ООН, «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «Final Fest», «День знань», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Посвята першокурсників», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні» і «Видавничий non-stop».

Знаковою подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із ректором Університету культури Михайлом Поплавським, який порадив їм бути активними і цілеспрямованими.

«Радий вітати вас у найкрутішому виші країни – Київському університеті культури.

Мета університету – розкрити ваш потенціал і допомогти реалізувати здорові творчі амбіції. Якщо ви хочете досягти успіху – атакуйте життя і впевнено йдіть до своєї мети.

Зрозумійте, чого ви хочете, що робить вас щасливими, і неодмінно зробіть це своєю професією!

Будьте режисерами свого життя! Виш чекає на талановиту й амбітну молодь, у якої емоційний інтелект із творчо-прикладним характером починає і виграє!

Дякую, всім, хто завітав особисто і хто був на зв’язку дистанційно! Бажаю вам міцного здоров’я, добра, успіху і шаленого кохання», – зазначив Михайло Поплавський.

До речі, День відкритих дверей проходив також і в онлайн-форматі, всі учасники zoom-конференцій отримали відповіді на актуальні питання щодо вступної кампанії 2021, переліку сертифікатів ЗНО та навчального процесу в сучасних умовах. Поспілкувався з абітурієнтами дистанційно й Михайло Поплавський, мотивуючи молодь зробити впевнені кроки назустріч власному майбутньому і здобути якісну вищу освіту в Університеті культури.

По завершенні змістовної екскурсії і спілкування з ректором вишу на вступників чекали попередні фахові випробування і творчі прослуховування. Кожен щасливчик зміг продемонструвати власні знання, талант і креатив, що поєднались у прагненні стати студентом Університету культури. За підсумками прослуховувань абітурієнти отримали сертифікати про попереднє зарахування.