День відкритих дверей: позитив, кураж, драйв!

pozkurdra-01

Open Doors Day на хвилі позитиву і драйву вирує. Сьогодні в Університеті культури гостинно зустрічали амбітних і цілеспрямованих абітурієнтів із Чернігівської області.

За традицією молодь пройшла експрес-реєстрацію у Штабі «Абітурієнт 2018», долучилась до фотосесії і вирушила знайомитись із студентським життям, насиченим різноманітними цікавими проектами і яскравим дозвіллям.

Молодь відвідала науково-практичні аудиторії і творчі лабораторії факультетів кіно і телебачення; дизайну і реклами; музичного мистецтва; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; режисури і шоу-бізнесу; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; соціокультурної діяльності.

pozkurdra-01

Викладачі-практики розповіли про престижні спеціалізації та нові умови вступу, воркшопи, творчі зустрічі і майстер-класи, неймовірно цікавий навчальний процес і перспективи працевлаштування. Спілкуючись із студентами, абітурієнти довідались про гучні вечірки, інтелектуальні та розважальні заходи, спільні перегляди улюблених кінострічок та незабутні екскурсії.

pozkurdra-03

pozkurdra-03

До речі, студенти Університету культури – «За здоровий спосіб життя», отже постійно тримають себе у прекрасній фізичній формі. У вільний від навчання час вони відвідують спортивні секції з танцювальної аеробіки, акробатики, бадмінтону, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, єдиноборства, тай-бо, гімнастики, аеробіки (ритмічної гімнастики), фітнесу, черлідингу, баскетболу, міні-футболу, волейболу, плавання і футболу.

Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу привернув особливу увагу вступників. Здобути вищу освіту на ФГРіТБ можна за трьома спеціалізаціями:

  • Менеджер готельно-ресторанного бізнесу
  • Менеджер міжнародного туризму
  • Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.

pozkurdra-01

Важливою складовою навчального процесу факультету, окрім опанування теоретичних дисциплін, є інформативні зустрічі, майстер-класи, тренінги і воркшопи. Нещодавно вихованці ФГРіТБ взяли участь у майстер-класах від менеджерів однієї з найвідоміших мереж готелів світу – «Hilton»; президента Асоціації сомельє України Дмитра Сидоренка; директора турагенції «Mouzenidis travel» і представництва грецької авіакомпанії «Ellinair» в Україні Віктора Марченка; ведучої кулінарних проектів «Kartata Potata» і «Школа смачного життя», успішної рестораторки Даші Малахової; співавтора тревел-шоу «Орел і решка», телеведучої Жанни Бадоєвої; відомого ресторатора та бренд-шефа «Gastro family» Дмитра Борисова і багатьох інших.

pozkurdra-01

Знання, здобуті у виші, студенти закріплюють під час практики у найпрестижніших закладах сфери гостинності: ресторанах «WineCityGrill», «СушиЯ», «Муракамі», «Sanpaolo», «SHOOTERS», міжнародному діловому центрі «Готель «Hilton»», готелях «Radisson», «Ramada Encore», «Прем′єр палац», туристичних агенціях «Нью Лоджик», «CORAL TRAVEL», «l&j TRAVEL». Крім того, чимало майбутніх готельєрів, рестораторів і туризмознавців набувають професійного досвіду у закордонних компаніях. На практику вони вирушають до Румунії, Болгарії, Греції, Кіпру та Туреччини. Цьогоріч зимова практика проходила на гірськолижних курортах Болгарії. Три місяці студенти працювали у чотири- та п’ятизіркових готелях, преміальних клубах і ресторанах. Зокрема: у бізнес-готелі «Земята і Хората», курорті Банско, ресторані «Еуфорія», Queen’s pub, готелі «Сокіл» курорту Боровець, «Grill & BAR Euphoria», готелі «Рілєц Резорт Спа», спа-готелі «Каменград».

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

pozkurdra-03

pozkurdra-03

«Радий вітати вас у найкрутішому виші країни! Університет культури чекає на харизматичну, активну, перспективну, а головне – талановиту молодь, покоління Z!

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Я мрію, щоб українці навчалися в українських університетах. І я мрію, щоб ви стали успішними в Україні! Успішні українці – успішна Україна!

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, щоб в душі і серці завжди була весна. Віри, надії та любові!» – сказав Михайло Поплавський.

pozkurdra-01

По завершенні Дня відкритих дверей абітурієнти дякували Михайлу Поплавському за батьківські поради, надзвичайно яскраву екскурсію Університетом культури і обіцяли повернутись до вишу під час вступної кампанії!

pozkurdra-01