День відкритих дверей, що змінює бачення студентського життя

Київський університет культури сміливо торує свій шлях у майбутнє. Сторінки життя університету насичені бурхливими подіями, видатними постатями, значимість здобутків яких надихає нинішнє і прийдешні покоління на високі досягнення.

Університет має потужний творчий і науковий потенціал та є провідним мистецьким вищим навчальним закладом України. Науково-творчий потенціал дає змогу забезпечувати високий рівень з підготовки кадрів для культурно-мистецької сфери, державного управління та бізнес структур.

Цієї суботи абітурієнти, що відвідали зірковий виш на День відкритих дверей, дізналися про популярні та затребувані професії  на ринку праці, ознайомилися з кожною спеціальністю, що є в університеті, відвідали 10 престижних факультетів та познайомилися зі студентами і викладачами.

Насолодившись ранковою запашною кавою та сніданком, молодь з різних куточків України розпочала свою цікаву подорож вишем.

У структурі Університету культури функціонують такі престижні факультети:

Познайомившись зі студентами та професорсько-викладацьким складом, абітурієнти отримали важливу інформацію щодо творчих і бізнес-спеціальностей, поради щодо того, як успішно скласти ЗНО та визначитися , яка спеціальність їм до душі. Активно цікавились абітурієнти і правилами вступу на 2020 рік та переліком конкурсних предметів.

Візитерам також представили Українсько-польський центр культури і мови, де студенти Університету культури вивчають іноземні мови.

Підкорив увагу майбутніх вступників своєю креативністю  – Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики, де вони дізналися , що бути піарником та журналістом престижно, цікаво і, що важливо, прибутково, адже це бізнес-професія!

Без PR-фахівця та професійного журналіста не може працювати жодна солідна компанія!

Студентам факультету немає часу нудьгувати. Вони завжди задіяні у різноманітних заходах: посвяти, кіноперегляди, майстер-класи, зустрічі з відомими особистостями. Усе це – невід’ємна складова насиченого студентського життя!

Талановита молодь під керівництвом кураторів влаштовує справжні драйвові заходи, які неодмінно закарбовуються у пам’яті кожного.

Щоб майбутні майстри слова і пера більше поринули у професію та отримали цінні досвід та знання для молоді влаштовують зіркові майстер – класи:

  • DAN BALAN – зустріч із популярним молдавським музикантом, яка викликала шквал аплодисментів та позитивні емоції
  • ЮРІЙ ГОРБУНОВ ТА ІННА ПРИХОДЬКО – відомий український телеведучий Юрій Горбунов і успішна українська актриса розповіли цікаві історії зі свого шоу-бізнесового життя, дали цінні поради та відповіді на провокуючі питання від майбутніх фахівців. «TRENDWATCHING» на тему «МИ ГОВОРИМО ПРО ПРОСТІ РЕЧІ, АЛЕ ЧЕСНО» ВІД АНДРІЯ ЧУЖИКОВА(розробника курсів «Mediamanagement» і «Behavioral economics in media» в Konstanz University (Konstanz, .Germany), University of Fogia (Bari, Italy), Adamas university (Kolkata, India), Granda university (Almeria, Spain) і La Sapienza di Roma (Rome, Italy). Експерта з кіно документалістики Shanghai Media Group. (Shanghai, China), креативного продюсера продакшена «ТЕЛЕ – ПРО», Медіа Група Україна.
  • Стівен Болдвін – мегазірка світового рівня, актор, режисер і продюсер завітав до талановитих студентів, щоб поділитися професійним досвідом
  • Зірковий викладач Університету культури, відомий співак, композитор та автор пісень Олег Винник провів майстер-клас для творчої молоді під назвою «Артист у шоу-бізнесі»
  • Мотивуючий майстер – клас Михайла Поплавського «Формула щастя», де спікер поділився з молоддю власним розумінням щастя, життєвим та професійним досвідом.

«Щастя – це можливість займатись улюбленою справою, досягати поставлених цілей та реалізовувати свій потенціал. Щастя – це сенс життя! Прокидаючись кожного ранку, подумайте, що робить вас щасливими, і майте сміливість проявити себе. Любіть себе, гордіться собою, цінуйте те, що маєте. Не бійтесь виділятись із натовпу. Ідеальних людей не існує», – говорить Михайло Поплавський.

 «Моя формула щастя, якою я з радістю поділюся з вами – «Емоційний інтелект з творчо-прикладним характером починає і виграє». Будьте емоційними, дивіться з оптимізмом у майбутнє, тренуйте свій інтелект, реалізовуйте свої здорові творчі амбіції та український гонор», – зазначив спікер.

До речі, Михайло Поплавський є засновником першої (1996 р.) в Україні кафедри PR і цього річ набирає авторський курс «Акули PR» – підготовка нового покоління майбутніх професіоналів сфери реклами та PR, топ-менеджерів XXI століття. Це експериментальний курс з вивчення прийняття комплексних рішень у сфері public relations для успішного просування компаній та брендів, застосування методів і прийомів антикризового менеджменту, поглиблена професійно-практична підготовка, тренінги та майстер-класи від провідних фахівців, стажування у кращих агенціях, а також практика з першого курсу в медіа – сфері.

Завдяки  практиці  студенти розвивають свої професійні навички, мислення, дізнаються про певні тонкощі роботи, отримують мотивацію та досвід для своїх починань.

Талановитим абітурієнтам, котрі мріють навчатися на творчих  спеціальностях під час Дня відкритих дверей, розповіли що вони мають унікальну можливість щосуботи, пройти  творчий конкурс та бути попередньо зарахованими до університету за умови складання ЗНО та вибору  першого пріоритету .

Творче випробування – це:

  • поради від фахівців та майстрів курсу, безцінний досвід;
  • творче натхнення;
  • можливість оцінити свої сили;
  • впевненість у виборі спеціальності;
  • перший крок у професію.

Мета проведення – демонстрація знань і навичок вступника, що засвідчують готовність до опанування фаху й здатність виконувати креативні завдання.

НАГАДУЄМО! З 15 лютого в КНУКІМ стартують  фахові фестивалі для абітурієнтів! Ознайомитися з графіком та зареєструватися до участі можна за посиланням: http://knukim.edu.ua/knukim-festyvalyt/

На вступників чекають зустрічі із ТОП-викладачами,зірковими випускниками та студентами, круті конкурси та корисні майстер-класи!

Реєструйся вже зараз і стань на крок ближче до омріяної професії!

Молодь переконалась, що у майбутньому на неї чекає цікаве і насичене різноманітними заходами студентське життя – майстер-класи, тренінги, практикуми, конференції, фестивалі, неймовірні шоу, fashion-покази, театральні, музичні, хореографічні постановки та вистави, зйомки телепрограм тощо.

Найочікуванішим завершенням Дня відкритих дверей для вступників  стала мотиваційна зустріч з Михайлом Поплавським, кульмінацією якої стало вручення сертифікатів про попереднє зарахування.

«Університет культури є найпопулярнішим вишем серед молоді. Навчаючись, ви зможете здобути якісну європейську освіту та зробити успішну кар’єру в майбутньому. Ваша історія успіху починається сьогодні. Ви маєте унікальну можливість успішно стартувати вже зараз.

Шукайте справу свого життя, інакше воно пройде марно.

Щоб досягти професійних висот, потрібно правильно ставити мету та натхненно працювати.

Ви – майбутнє української нації, її творчий та інтелектуальний потенціал!

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, віри у завтрашній день, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

День відкритих дверей в Університеті культури запам’ятається абітурієнтам дружньою родинною атмосферою, зірковими викладачами і випускниками, гостинним прийомом та безліччю крутих фото.

Чекаємо на талановиту молодь вже наступної суботи!