День відкритих дверей у КУК

doorsop01

Дні відкритих дверей – це вже традиція Київського університету культури, яку дуже люблять студенти й абітурієнти. Протягом місяця до нас завітали вступники з багатьох регіонів України, а сьогодні гостями заходу стали абітурієнти з Вінницької, Київської та Хмельницької областей.

Спочатку одинадцятикласники пройшли реєстрацію у холі університету, а потім із представниками штабу «Абітурієнт-2017» відправилися на екскурсію навчальним закладом.

doorsop02

doorsop03

Професерсько-викладацький склад КУК разом із найкращими студентами розповіли молоді про особливості навчання у нашому виші, перспективи працевлаштування і звичайно про умови вступу на кожну спеціальність. Одинадцятикласники відвідали сучасні аудиторії, фахові виробничі та мультимедійні навчальні лабораторії вишу, побачили потужну матеріально-технічну базу і високо оцінили модерний інтер’єр.

doorsop04

doorsop05

doorsop06

Михайло Михайлович Поплавський – той, хто всього в житті досягнув сам, він же і заснував один із кращих вишів столиці, тому й не дивно, що абітурієнти завжди з нетерпінням чекають зустрічі із ним.

Під час спілкування з майбутніми першокурсниками Михайло Михайлович зосередив увагу на важливості вищої освіти та на постійному розвитку:

«Університет культури сповідує філософію лідерів, філософію переможців і цьому навчає своїх студентів. Ваш успіх починається з вибору професії. Вступ до вищого навчального закладу – це перший крок на зоряному шляху. Сьогодні повністю реалізувати себе може людина, яка має якісну освіту, таку ви й отримаєте у КУК.

Будьте наполегливими й ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Ваша доля – у ваших руках!».

doorsop07

Наприкінці маленької подорожі університетом культури, фотографуючись біля вишу, абітурієнти захоплено ділилися враженнями й планами на майбутнє.

«Мені дуже сподобалося. Виступи викладачів були інформативними, вони дали чіткі відповіді на питання, що цікавили, і допомогли розібратися з усіма нюансами вступної кампанії», – поділився враженнями випускник столичного ліцею №157 Антон. Одинадцятикласник планує освоїти професію журналіста: «Я хочу завжди бути у вирі подій, проявити себе як справжній фахівець, а університет надає усі можливості для цього. Після візиту до КУК вирішив спробувати власні сили у пробному творчому конкурсі».

doorsop08

Учень загальноосвітньої школи №289 Данило відзначив, що бажає здобути якісну ІТ-освіту на Кафедрі комп’ютерних наук: «Побачивши високотехнологічне оснащення аудиторій, я зрозумів, – у КУК матиму змогу зробити вдалий старт у професійне майбутнє».

doorsop09

Екскурсія Київським університетом культури допомогла вступникам більш детально дізнатися про  студентське життя, побачити великі перспективи, які гарантує навчання в нашому університеті, та переконатися, що це справді вищий навчальний заклад майбутнього.

doorsop10

doorsop11