День відкритих дверей: вибір року

Університет культури радо зустрічав численних українських абітурієнтів, які мріють стати студентами престижного закладу вищої освіти. Сьогодні на День відкритих дверей приїздила молодь із Кривого Рогу, Краматорська, Чернігівської та Київської областей і столиці.

Розпочався візит вступників з реєстрації у штабі «Абітурієнт-2020». Потому на абітурієнтів чекала екскурсія мистецьким вишем, фаховими аудиторіями та мультимедійними лабораторіями 10-ти перспективних факультетів: міжнародних відносин; зав’язків з громадськістю і журналістики; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; музичного мистецтва; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Абітурієнти дізнались, що навчання студентів в Університеті культури відбувається за різноманітними творчими і бізнес-спеціальностями. Особливою перевагою є нестандартний підхід до проведення занять: відеопрезентації, майстер-класи, практикуми, тренінги від провідних фахівців, а також неймовірні шоу, концерти, fashion-покази, театральні, музичні та хореографічні вистави.

По завершенню навчання випускники отримують одразу 2 дипломи – український та європейський.

Молодь особисто переконалась у високому професійному рівні викладання дисциплін, потужній матеріально-технічній базі і мала змогу поспілкуватися із фахівцями-практиками, а також студентами, які здобувають освітній ступінь «бакалавр».

Найбільш очікуваною подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів з Михайлом Поплавським, на якій вони особисто могли поспілкуватись з ним та поставити найактуальніші питання щодо вступу та навчання у зірковому виші.

«Дякую, що завітали до нас, дуже раді всіх вас бачити. Ви творчі, унікальні, перспективні та креативні, і я хочу щоб всі ви обрали для себе український шлях. Закордоном вас ніхто не чекає. Столиця дає в тисячу разів більше можливостей для реалізації творчих амбіцій. Будьте наполегливі, вражайте всіх, творіть новітню історію України.

Я мрію, щоб було модно вчитися в українських університетах і щоб саме тут, на Батьківщині, було більше молодих крутих спеціалістів. Успіхів вам та легких злетів!»

Свою зустріч Михайло Поплавський доповнював  відеопрезентацією, де представив школярам студентське життя яким воно є : посвяти, фахові заходи, цікаві майстер-класи та зустрічі, а також надав особисті поради та настанови.

Атмосферна зустріч завершилася емоційно та піднесено – селфі , фотографуванням, автографсесіями та захопливими враженнями молоді від побаченого та почутого.

Тож не втрачай свого шансу стати зірковим студентом богемного вишу. Університет культури чекає саме на тебе !