День юриста 2016

denur13

Професійне свято на кафедрі державного управління і права КУК відзначили феєричним концертом.

Щорічно 8 жовтня юристи, правознавці – усі ті, хто обрав своєю життєвою місією служіння справедливості та законності – відзначають Всеукраїнський день юриста. Професійне свято на кафедрі державного управління і права Київського університету культури відзначили феєричним святковим концертом.

Урочисто студентів та викладачів кафедри привітав ректор КУК Володимир Пилипів. Він акцентував увагу на символічності святкування Дня юриста у Всесвітній день усмішки та побажав усім професійного зростання і великих досягнень: «Нехай усмішка стане персональним знаком вашого життя. Ви обрали прекрасну спеціальність, специфіка якої полягає у допомозі іншим людям. Ніколи не забувайте, що усе повернеться сторицею: зробите добро ви, зроблять і вам. Тож насолоджуйтеся своєю улюбленою справою та впевнено рухайтеся на шляху до успіху!»

denur02

denur04

denur05

denur08

Зі щирими словами вітань до присутніх звернулася і доктор наук з державного управління, доцент Тетяна Биркович. За активну участь у житті кафедри вона нагородила почесними грамотами найкращих представників потужного викладацького колективу та перспективних студентів Київського університету культури.

Серед винуватців свята також провели конкурс на звання «Найрозумнішого юриста». Ведуча ставила цікаві запитання, що стосувалися законів різних країн світу, а завданням студентів було надати вірну відповідь, яка саме норма закону відповідає дійсності. Усі правознавці виявилися ерудованими , тож в результаті перемогла дружба!

denur01

denur03

denur06

denur07

denur09

denur10

denur11

denur12

Веселу сценку «У суді» глядачам представила група студентів кафедри державного управління і права. Виступ став не лише яскравим розважальним номером, але й у повній мірі відобразив процес ведення слухання в суді зі словом прокурора, адвоката, позивача, звинувачуваного та свідків.

Протягом усього заходу студентів і педагогів музичними подарунками вітали талановиті студенти Факультету музичного мистецтва. Запальна українська пісня від Анни Нероденко викликала шквал овацій у залі, а чуттєві композиції у виконанні першокурсниці Марії Гончарук та студентки 2-го курсу Юлії Гринюк наповнили святкову атмосферу доброзичливістю і теплом. Неабияк причарували гостей концерту своїми виступами обдаровані співаки Андрій Кривоніс та Віктор Пасічник.

denur14

denur14

denur14

denur14

На завершення святкування студенти кафедри державного управління і права подякували усім викладачам за їх старанну працю, щире прагнення професійної підготовки майбутніх юристів та за незабутні враження від навчання в Київському університеті культури.

denur18

denur19

denur20

denur22

denur21

denur21

denur21

denur26