День юриста КУК

denuristaku-07

Кафедра державного управління і права Університету культури урочисто відсвяткувала професійне свято – День юриста.

denuristaku-04

Талановиті ведучі радісно привітали всіх гостей урочистості, а завідувач кафедри Тетяна Іванівна Биркович вітальними словами відкрила святковий концерт, побажавши подальшого процвітання Кафедрі державного управління і права, викладачам – наснаги, терпіння та професійних успіхів, а студентам – плідного навчання і цікавих студентських буднів.

denuristaku-01

Гості свята насолоджувались виступами студентів Київського університету культури, оскільки молодь підготувала безліч сюрпризів для винуватців свята. Так студенти-юристи першого курсу змагалися з другокурсниками в інтелектуальному правовому батлі, демонструючи гострий розум, креативні думки та нестримний переможний запал. У результаті батлу всі студенти отримали похвальні грамоти та море привітальних слів.

denuristaku-04

Свято вдалося на ура! Ніхто не залишився без вітань та подарунків.