День знань в Університеті культури

denznvun-01

В Університеті культури відбулось святкування з нагоди Дня знань.

denznvun-01

Червона доріжка, кольорові кульки, драйвова музика, дружня студентська атмосфера – все це чекало на першокурсників у найкрутішому виші країни.

denznvun-01

Кожен факультет влаштував свою оригінальну шоу-програму за участі зіркових студентів і викладачів. Молоді підготували безліч сюрпризів, святковий концерт, вручили студентські квитки та подарували яскраві емоції.

denznvun-01

У цей день першокурсники також познайомились із професорсько-викладацьким складом університету, деканами, кураторами груп, студдеканами. Викладачі побажали їм чудових і насичених студентських років, плідного навчання, неймовірних вражень та успішної реалізації в майбутній професії.

denznvun-01

Із новим і важливим етапом у житті привітав молодь Михайло Поплавський.

«Ваш зоряний шлях розпочинається з Університету культури. Через улюблену професію ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції, стати успішними, популярними і багатими.

Ми покладаємо велику надію на вас. Лідерами не народжуються, ними стають!

Творчої наснаги, енергії, куражу, бажання досягати успіху та шаленого студентського кохання».

denznvun-10

Студентів поздоровили і зіркові викладачі вишу, майстри курсів – Ахтем Сеітаблаєв, Григорій Решетнік, Остап і Дмитро Ступки, Лілія Галушко, Раду Поклітару та інші творчі наставники молоді.

denznvun-10

На першокурсників чекає насичене студентське життя, плідне навчання, цікаві івенти, концерти, вечірки, зустрічі з відомими й успішними особистостями та ще маса приємних вражень і шалених емоцій.

denznvun-10

Університет культури – це Український Гарвард!