Diller Kaifu

Український рокер, соліст гурту O.Torvald Женя Галич провів відкриту зустріч із молоддю Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики.

«Женя Галич – фронтмен рок-гурту O.TORVALD. Раніше був ведучим на Просто радіо, М1, НЛО ТБ. Представник від України на Євробаченні в 2017 році. Зараз також є продюсером музичного каналу Megogo Live», – представив зіркового гостя декан Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики Ігор Парфенюк.

Привітавшись зі студентами першого курсу, Євген запропонував зробити зустріч максимально відкритою: побудувати її у форматі «питання-відповідь» та звертатися до нього на «ти».

Першокурсники не розгубилися і точно знали, які саме запитання хочуть поставити, адже шанс поспілкуватися із цим відомим артистом випадає нечасто.

 1. В якому віці ти захопився музикою?
 • У чотири роки. Адже тоді у мене з’явився піонерський барабан. А через рік я пішов навчатись до музичної школи, тому що мама вже не могла з таким шумом у будинку справлятися.
 1. Чи хворів ти на зіркову хворобу і як із нею впорався?
 • Так, звичайно. Зі мною злий жарт зіграв М1. Пам’ятаю, тоді у мене була справжня зоряна хвороба в її яскравому прояві. Хлопці заробляли 100 доларів, граючи в гурті і паралельно працюючи менеджерами в магазині, а я – дві тисячі. Я з усіма розмовляв зверхньо. Кричав на друзів. І якось прокинувся зранку та почув: «Якщо хочеш залишитися без нас – продовжуй у тому ж дусі». І тоді вони мене приземлили конкретно.
 1. Як твоя дружина ставиться до твого стилю життя і прихильниць?
 • Спокійно і мудро. Я впевнений, що на її місці ніколи в житті не змогла б з’явитись ніяка інша жінка. У нас така довіра один до одного, що Лера взагалі ніколи не тривожить себе думками, де я і з ким. Я ще жодного разу не давав їй приводу засумніватися в моїй вірності.
 1. Розкажи, будь ласка, детальніше про свій альбом Diller Kaifu.
 • Наш гурт – це поєднання брутальності та відвертості душі. Тому прийшла ідея створити дві кардинально різні частини цього альбому. Перша частина альбому Diller Kaifu – заклик залишатися вірним собі. Музика нервова, на межі дозволеного, повернення до витоків рок-н-ролу. А друга – більш легка, суміш драйву та кайфу. Насолода життям, яким воно є.

 1. До вашого гурту приєдналась барабанщиця Hebi. Як вона вплинула на життя гурту?
 • Вона неймовірно крута. Злегка пацанка і в творчому сенсі не від світу цього. Єдине, що її цікавить – барабани. Є в ній щось, що мене підкуповує. Якщо хлопці вже наситились концертами, фестивалями, то для неї це все нове, вона горить. І це надихає.
 1. Чи були моменти, що хотілось все покинути?
 • Так, на жаль. Ми дуже сварились із хлопцями, випивав через проблеми, а потім вів себе огидно. Але я дуже дякую їм за терпіння та підтримку. Тому ми досі разом, ми гурт Torvald, і ми продовжуємо творити.
 1. Ти маєш досвід роботи журналістом, поділись, будь ласка, як у майбутньому стати професіоналом?
 • Коли тебе щось дуже захоплює і ти цим дихаєш, потрібно знаходити всі можливі варіанти для професійного розвитку. Читайте книжки, цікавтесь роботою вже відомих журналістів та PR-менеджерів, удосконалюйте свої навички та знаходьте можливості практикуватися поряд із майстрами своєї справи.

Михайло Поплавський привітав зіркового гостя та подякував українському рок-виконавцю за спілкування із студентською молоддю.