Дипломатична онлайн-зустріч

Студентська молодь кафедри міжнародних відносин взяла участь в онлайн-зустрічі із Радником Посольства Литовської Республіки в Україні Томасом Сікорскісом.

Студенти мали надзвичайну можливість поспілкуватись і перейняти досвід у дипломатичний сфері та отримати відповіді на всі актуальні питання.

Упродовж онлайн-заходу пан Томас детально розповів про всі етапи співробітництва Литви та України, історичні факти, які сприяли розвитку співдружності обох держав, та визначив сучасний стан багатосторонніх відносин.

Особливо майбутніх дипломатів зацікавила інформація про Люблінський трикутник, до складу якого 2020 року ввійшли три країни: Україна, Литва і Польща. Також Томас Сікорскіс висловив негативне ставлення Литовської Республіки до збройної агресії проти Української Держави. Спікер завірив студентів у непохитності позиції Литви щодо підтримки територіальної цілісності України.

Наприкінці онлайн-зустрічі пан Радник порушив тему діяльності міжпарламентські групи у Сеймі щодо українських реформ, а також розповів про спільні проєкти Литви та України в економічній і політичній сферах, окресливши нові перспективи.