Дипломовані бакалаври Київського університету культури

У Київському університеті культури відбулось вручення дипломів за ступенем вищої освіти «Бакалавр» студентам факультетів event-менеджменту і шоу-бізнесу, дизайну та реклами, хореографії, індустрії моди та fashion-бізнесу, міжнародних відносин, естрадного співу, public-relations і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, театру та кіно, режисури естради і масових свят.

Батьки, друзі та рідні прийшли привітати молодь з урочистою подією. Букети квітів, шампанське, щирі усмішки та сльози радості, теплі слова вдячності створювали святкову атмосферу. В улюбленому закладі вищої освіти випускники провели чотири яскраві студентські роки і стали справжніми професіоналами.

Поздоровив бакалаврів Михайло Поплавський: «Від щирого серця вітаю вас із святковим днем! Я пишаюся вами! Бажаю, аби ви стали успішними, популярними, багатими і щасливими українцями, мої «поплавки»! Щастя усміхається тим, хто хоче бути щасливим.

Працюйте і атакуйте життя, майте мету, внутрішній стержень, реалізовуйте себе як творчі особистості та ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Ви лідери! Ви переможці! За вами майбутнє України!

Добра, любові, оптимізму і віри в завтрашній день!».

Вітання випускникам висловили декани, завідувачі кафедр, викладачі університету та творчі наставники. Вони побажали молоді працевлаштуватись за улюбленим фахом і досягти професійного успіху в майбутньому.

Мотиваційні слова прозвучали від ректора Київського університету культури Володимира Пилипіва: «Цей омріяний диплом бакалавра стане хорошим стартом для подальшого професійного росту. Це тільки початок вашого щасливого й успішного майбутнього. Я сподіваюсь, що знання, здобуті у виші, та дружня родинна атмосфера залишать особливий слід у вашому житті. Я маю гордість вручати дипломи найкращій творчій еліті України. Хай щастить!».

Церемонія вручення нагадувала грандіозне фестивальне нагородження за визначні звершення. Випускники з гордістю отримували цінні документи і щиро дякували професорсько-викладацькому колективу, Михайлу Поплавському за здобуті знання, вміння, навички та життєву мудрість, що супроводжуватимуть їх на професійному шляху. Як стверджує молодь, диплом бакалавра Київського університету культури – це символ престижної освіти і можливість працювати за покликанням, тому кар’єрний успіх кожному гарантований.