Дмитро Борисов: «У стандартному бізнесі має бути нестандартний підхід»

dmitbo-01

На Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Університету культури відбувся майстер-клас відомого українського ресторатора Дмитра Борисова.

Познайомив першокурсників з іменитим ресторатором Михайло Поплавський: «Сьогодні на вас чекає цікавий майстер-клас із власником і бренд-шефом однойменної мережі ресторанів, креативним ресторатором, авторитетною людиною, на яку потрібно рівнятися Дмитром Борисовим. Візьміть максимум від цієї зустрічі».

dmitbo-02

dmitbo-02

Дмитро Борисов уже чотири роки поспіль проводить майстер-класи в Університеті культури і щоразу збирається чимало бажаючих послухати його історію успіху і професійні поради, про мистецький гастрономічний простір та тонкощі ведення ресторанного бізнесу.

За 8 років у ресторанному бізнесі Дмитро Борисов має у своєму арсеналі 15 унікальних і неповторних ресторанів та 3000 персоналу. І всього цього він досягнув завдяки невпинній праці, великому бажанню та любові до своєї справи.

Розповідаючи про формулу успіху сім’ї ресторанів, Дмитро зазначив: «Відкриваючи свої ресторани, я намагався віднайти якісь оригінальні форми, сміливі ідеї, інноваційну подачу. У стандартному бізнесі має бути нестандартний підхід!».

dmitbo-04

dmitbo-04

dmitbo-04

Кожен із ресторанів Дмитра Борисова має свою специфіку, формат, меню, вони не схожі ні на які інші, в них вкладено багаторічну командну працю.

«Обирайте свою професію свідомо. Ви обов’язково маєте займатися улюбленою справою. Коли це щиро, завжди є взаємна віддача», – підкреслив гість.

Ресторатор розповідав, що завжди прагнув зробити акцент на традиційній українській кухні, оскільки наша країна має майже 400 років прекрасної кулінарної історії, яку потрібно розвивати та популяризувати.

«Маю зізнатися, що ідею подачі страв в льодяній тарілці я запозичив у еко-ресторану «Батьківська хата» Михайла Поплавського. На мою думку, «Батьківська хата» та «Кропива» – це приклад того, як створити український ресторан з відмінним сервісом та смачними традиційними стравами», – зазначив Дмитро.

Відомий бренд-шеф намагається розвивати гастрономічний туризм та експортувати українську кухню в світі і згодом планує відкрити ресторан «Канапа» вже у Варшаві. В основі цього ресторану лежить ідея подачі української кухні в нестандартному інноваційному баченні та її популяризації на європейському ринку.

dmitbo-04

Дякуючи за чудовий майстер-клас, Михайло Поплавський зауважив, що Дмитро Борисов – геніальний топ-менеджер і один з небагатьох, хто зробив значний внесок у розвиток сучасної української гастрономії. Він віддає серце, душу і час улюбленій справі життя та відкрив вікно в Європу для української кухні.

Наприкінці зустрічі Дмитро Борисов запросив до себе студентів Університету культури. А студенти, у свою чергу, висловили вдячність за професійні поради і цікавий майстер-клас.