Дмитро Гордон: «Давайте разом створювати майбутнє красивої України!»

Студенти Факультету PR і журналістики перманентно мають можливість відвідувати різноманітні змістовні зустрічі, майстер-класи та тренінги, котрі для них в Університеті культури проводять успішні і впливові медійники.

Амбітна молодь завжди із задоволенням відвідує такі інформативні заходи. Однак зустріч із видатною людиною, про спілкування з якою мріє кожен журналіст і піарник, викликала просто неймовірний ажіотаж.

«У нас в гостях відомий блогер, журналіст, інтерв’юер, письменник, політичний діяч – Дмитро Гордон», – представив спікера Михайло Поплавський.

Дмитро Ілліч задав відвертий та прямолінійний формат розмови, запропонувавши всім учасникам зустрічі ставити йому професійні, гостросоціальні та навіть особистісні запитання.

Студентській молоді хотілося дізнатись експертну думку спікера щодо політичної ситуації в країні та світі, його оцінку діяльності оновленого складу Верховної Ради і почути прогнози відносно майбутнього розвитку України.

Журналіст першого курсу поцікавився: «Ви – єдиний, хто в ефірах телепрограм доволі різко та об’єктивно коментує діяльність чиновників. Як вам вдається бути весь час справедливим та неупередженим, і не хвилюватися за можливі наслідки?».

«Я вільна та незалежна людина, котра має найголовніше – честь, совість і гідність. Це дає мені можливість називати речі своїми іменами та непокоїтись, що про мене скажуть інші. Політики – це працівники, яких наймає народ і платить зарплатню із власної кишені. Мені важливо, аби вони виконували свою роботу достойно – і тому я завжди кажу в очі те, що думаю про їхні вчинки», – відповів телеведучий.

Дмитро Ілліч – високопрофесійний інтерв’юер, який створив авторську програму «В гостях у Дмитра Гордона», що виходить із 1995 року. Тому майбутні медійники попросили розповісти, хто із знаменитостей, котрі знімалися в цій передачі, запам’ятався блогеру найбільше.

«Я провів більше 850 інтерв’ю з особистостями світового рівня, тому виділити когось одного і найкращого досить складно. Дуже цікаво було спілкуватися з видатним художником-карикатуристом Борисом Єфімовим, якому на момент запису програми було 107 років. Переді мною сиділа легенда, котра народилася в 19 столітті і бачила всі важливі історичні події на власні очі», – сказав із захопленням спікер.

На завершення насиченої зустрічі відомий журналіст звернувся до студентів: «Дякую вам за теплий прийом! Бажаю любити свою професію, бо це справжнє щастя: віддавати всього себе справі і бачити, що це комусь потрібно. І давайте разом створювати майбутнє красивої України! На вас надія!».

Михайло Поплавський подякував Дмитру Гордону і висловив власну мотиваційну настанову молоді: «Я надіюся на вашу велику перспективу, що саме ви будете творити новітню історію країни!За вами майбутнє!».