Дмитро Співак: «Життя – це ланцюг щоденного прийняття рішень»

До творчої молоді Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики завітав відомий медіа-експерт, ведучий авторської програми на телеканалі NewsОne  – Дмитро Співак.

Представив зіркового гостя Михайло Поплавський: «Зустрічаймо! Успішний і популярний телеведучий, відомий медіа-експерт, громадський і політичний діяч Дмитро Співак».

Зустріч була побудована у форматі діалогу, оскільки студенти прагнули дізнатись якомога більше професійних секретів медійника.

«Мрії збуваються, якщо мрійник сильніший за свою мрію», – розпочав спілкування зі студентами Дмитро Співак.

Продовжуючи бесіду, студенти поцікавились у Дмитра, якими професійними якостями має володіти ведучий, щоб стати відомим і успішним. Основними, на його думку, є вміння імпровізувати, почуття гумору, дипломатичність, ерудованість і, звісно ж, продуманий образ.

Зірковий гість зосередив увагу молоді не тільки на якостях успішної особистості, а безпосередньо на людських взаєминах, порадивши триматись на хвилі позитиву і взаємоповаги.

На поставлене запитання «Що таке успіх, і як зрозуміти, що ти успішний» Дмитро відповів: «Коли те, що ми робимо,  приносить не тільки матеріальний достаток, а й моральну та душевну насолоду. Я точно знаю, це моє, і мій шлях правильний».

Зустріч пройшла у чудовій атмосфері. Дмитро Співак і Михайло Поплавський надали багато  цінних професійних порад молоді, та акцентували на тому, що почуття гумору і доброзичливе ставлення сприяє ефективній комунікації.

Звертаючись до студентів, медіа-експерт зауважив: «Життя – це ланцюг щоденного прийняття рішень. У кожного з вас є шанси реалізувати себе у житті. Ставте високі цілі та обовязково мрійте».

«Будьте активними максималістами, комунікуйте зі світом і тоді ви станете успішними та щасливими українцями!» – завершив змістовну і цікаву зустріч Михайло Поплавський.