Доброчинна акція від ФГРіТБ «Подаруй щастя дітям»

Робити добро так просто – варто лише захотіти. Протягом трьох років поспіль перед зимовими святами, з ініціативи студентства факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Київського національного університету культури і мистецтв проводиться благодійна акція «Подаруй щастя дітям».

Цього року, з нагоди дня Святого Миколая та новорічних свят, студенти організували збір необхідних речей, а саме: наборів для творчості, канцелярії, книг, солодощів та смаколиків, коштів та побутової хімії. Активні та небайдужі студенти ФГРіТБ влаштували студентський вечір, який присвятили благодійності, та зібрали необхідні речі для вихованців центру розвитку й реабілітації дітей «Соколятко» при громадській організації «Крапка відліку» у Чернігівській області.

Слід пам’ятати, що у подібних дитячих центрах знаходиться найбільш вразлива категорія населення України – діти, які як правило залишилися без батьківської турботи та піклування, і тому найбільше потребують нашої з вами допомоги та уваги. На даний час у Центрі «Соколятко» перебуває близько 61 дитини віком до 14 років. Для того, аби радість свята відчули діти-сироти, малеча з багатодітних та малозабезпечених сімей, активісти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, ніби справжні помічники Санти, зібрали близько 60-ти подарункових пакунків зі смаколиками, гарно оздобивши їх та вклавши найкращі побажання до кожного мішечка з цукерочками.

Активісти студентського парламенту та креативної групи, разом із керівництвом факультету і головним ініціатором та організатором благодійної поїздки, доцентом кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Поплавською Аліною Вячеславівною відправилися до Чернігівської області, аби влаштувати для дітей справжнє свято.

Усі були помічниками Санти, у яскравих новорічних ковпаках та з величезними коробками подарунків. Завітала й на свято символ 2020 року – Мишка-норушка. Усі разом, у такому театралізованому дійстві привітали дітлахів зі святом Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Вихованці центру розповідали віршики, співали пісень, танцювали та відгадували загадки. У фіналі на всіх чекали солодкі подарунки та речі для щоденного вжитку.

Студенти щиро, з душевною теплотою спілкувалися з дітьми, танцювали, веселилися, обіймалися. Молодь ФГРіТБ щаслива, що долучилася до благодійної акції «Подаруй щастя дітям», і разом з тим, розчулена долею малечі:

«Сьогодні ми переконалися, що найбільше добро, яке ти можеш зробити для іншого – це не просто поділитися з ним своїми багатствами , але й допомогти розкрити потенціал кожної дитини. Спілкуючись з дітлахами я побачила, наскільки це творчі та завзяті дітлахи. Лише приємні емоції та спогади у душі», – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу, групи ГРТС-49 Демарецька Вікторія.

По завершенні свята студенти поверталися додому трішки втомлені, але щасливі, довга, звивиста дорога навіювала думки та теплі спогади.

«Це настільки приємно, бачити щирі очі дітей, які з любов’ю дивляться на тебе та бачать в тобі гарний приклад. Сьогодні ми з вами на власному прикладі показали, що світ не без доброти та милосердя. Упевнена, що нам  вдалося подарувати тепло та щастя кожній дитині. Я дякую кожному, хто долучився та виявив бажання подарувати це свято! Ви – молодці!» – висловила слова подяки Поплавська Аліна Вячеславівна та презентувала кожному студенту солодкий подаруночок з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Дякуємо Володимиру Соколу, засновнику центру розвитку та реабілітації дітей «Соколятко» при громадській організації «Крапка відліку» за Вашу небайдужість та отриману можливість подарувати дітям радість і тепло. А також, почесному президенту університету культури Поплавському Михайлу Михайловичу за можливості та підтримку у створені свята.

Отож, нехай серце не втрачає доброти: студенти факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу університету культури готові до нових добрих справ.