Доторкнутися до прекрасного…

dotork-01

Студенти напряму підготовки «Культурології» та «Музеєзнавства, пам’яткознаства» Кафедри державного управління і права Київського університету культури 25 квітня 2017 року відвідали відкриття художньої виставки, присвяченої 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою (КНР) яка проходить в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури.

dotork-02

На виставці були представлені картини Цзя Хаої ‒ признаного художника Національної академії мистецтв Пекіна, державного мистецтвознавця, члена спілки художників КНР.

Історично в середньовічному живописному мистецтві Китаю були дві основні течії сеї (живопис ідеї) та генбі (живопис деталей).

Саме творчість  Лао Цзя тонко і майстерно поєднує традиції сеї та сучасного живопису для того щоб розповісти у виразній та величній формі про життя, працює в змішаних жанрах, таких як «люди і портрети», «гори та вода», «квіти та птахи». Він вважає: «Безмежне серце творить необмежене мистецтво».

dotork-02

Ознайомившись з творчістю та роботами видатного художника Лао Цзя майбутні фахівці в галузі культурології та музеєзнавства,  пам’яткознавства отримали досвід та знання в галузі китайської національної культури, зокрема, образотворчого мистецтва.

Майстерність автора справила студентів та викладачів глибоке враження так як твори Лао Цзя наповнені відважністю, виразністю, духом та величністю.

Під час презентації студентам подарували фотоальбом автора та роботу на пергаменті.