Драйвовий День відкритих дверей в Університеті культури!

drayvde-01

Наразі амбітні та цілеспрямовані вступники обирають найкращий навчальний заклад, щоб у майбутньому здобути вищу освіту за омріяним фахом і стати успішними професіоналами.

Щодня Університет культури відкриває двері для абітурієнтів з усієї країни, аби молодь поринула у студентську атмосферу, поспілкувалась з викладачами, студентами та відвідала сучасні, інноваційні лабораторії для навчання на 10 факультетах – міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва.

drayvde-01

drayvde-01

drayvde-01

Познайомившись із педагогічним колективом, візитери зрозуміли, що в Університеті культури викладають справжні професіонали з багаторічним досвідом – видатні актори театру і кіно, хореографи, відомі співаки, теле- та радіоведучі, ресторатори, дизайнери, стилісти, політтехнологи, корифеї сфери піару і журналістики.

drayvde-01

Фахівці-практики вишу проінформували молодь щодо вступної кампанії, навчальних планів, отримання подвійного диплома, проходження закордонної практики, студентського дозвілля та перспективного працевлаштування.

drayvde-01

Також абітурієнтів зацікавило те, що ВНЗ здійснює активну співпрацю із провідними університетами Польщі, Італії, Англії, Франції і Німеччини та інших країн. Студенти навчаються за інноваційними освітніми програмами, а проходження практики молоді відбувається у найкращих корпораціях столиці та країн Європи.

Окрім насиченого навчання, в університеті постійно відбуваються різні розважальні та інтелектуальні заходи: івенти, святкові концерти, fashion-покази, КВН, тренінги, лекції, воркшопи та майстер-класи відомих особистостей не тільки України, але і світу.

drayvde-01

drayvde-01

У ході екскурсії, гості дізнались, що виш славиться своїми зірковими випускниками: Михайло Поплавський, Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Наталія Бучинська, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Наталія Валевська, Дарія Майстренко, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Позитив (Олексій Завгородній – учасник гуртів «Время и Стекло» та «Mozgi»).

drayvde-01

Кульмінацією Дня відкритих дверей стало спілкування із Михайлом Поплавським.

drayvde-01

drayvde-01

«Вітаю вас у богемному виші країни! Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції.

Якщо ви хочете досягти успіху, атакуйте життя і як би важко не було, впевнено йдіть до своєї мети.

Щоб стати успішним, потрібні три речі: енергія, кураж і бажання працювати.

Ви можете більше, ніж ви думаєте про себе, ніж думають про вас рідні, батьки та друзі. Ваш успіх залежить тільки від вас!

Будьте активними в інформаційному полі, комунікуйте зі світом, вивчайте іноземні мови та живіть на позитиві!

Виховуйте в собі характер і волю до перемоги. Будьте лідерами і режисерами свого життя. Бажаю вам віри в себе, щастя, миру, добра та любові!» – сказав Михайло Поплавський і презентував онлайн-конкурс, який він проводить для вступників на власній сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE! Головний ПРИЗ – iPhone X!

drayvde-01

День відкритих дверей в Університеті культури запам’ятався абітурієнтам дружньою родинною атмосферою, зірковими викладачами, гостинним прийомом, сюрпризами та безліччю крутих світлин.